Skocz do zawartości

Subaru Impreza [GT+GK] (MY18=>MY23)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jaca68 napisał:

Brawo wy. Klient zawsze się znajdzie.

Jednak nadal nie napisał Pan nic o instrukcji producenta w temacie docierania silnika w nowej imprezie.....

 

Naprawdę myślisz ze taki wolno ssący silnik wymaga docierania? U mnie w OBK od

poczatku normalna jazda. Swoją droga tez ciekaw jestem opinii producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz OBK poczytaj instrukcję, będziesz wiedział.

9 minut temu, Andrzej Koper napisał:

 

faktycznie , więc przez pierwszy tysiąc kilometrów trzeba jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowego a potem w zasadzie też....:)

Gratuluję dobrego samopoczucia. Tylko nic merytorycznego w tym nie ma. Już wiem którego salonu Subaru unikać....

 

ps.

a tak na marginesie to przekraczanie prędkości pokazane na filmie i kierowanie jedną ręką w drugiej trzymając telefon.

Jakbym był złośliwy to wysłałbym link do filmu na policję :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jaca68 napisał:

Masz OBK poczytaj instrukcję, będziesz wiedział.

Gratuluję dobrego samopoczucia. Tylko nic merytorycznego w tym nie ma. Już wiem którego salonu Subaru unikać....

 

ps.

a tak na marginesie to przekraczanie prędkości pokazane na filmie i kierowanie jedną ręką w drugiej trzymając telefon.

Jakbym był złośliwy to wysłałbym link do filmu na policję :yahoo:

Dzięki za radę "wuju" :)

Czyżbys to Ty?

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaca68 napisał:

Zamiast wklejać głupawe filmiki - poczytaj instrukcję :( 

Dzięki raz jeszcze za radę :) Szkoda ze nie dali instrukcji w formie audiobooka ;) 

Zluzuj, nie miałem intencji Cię obrazić. Odrobina dystansu, pomaga w życiu.

cheers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jaca68 napisał:

a tak na marginesie to przekraczanie prędkości pokazane na filmie i kierowanie jedną ręką w drugiej trzymając telefon.

Jakbym był złośliwy to wysłałbym link do filmu na policję :yahoo:

 

 pierwszy forumowy "sygnalista"....:) bo teraz tak to się nazywa....:rolleyes:

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie jeszcze....

Od kiedy TF promuje łamanie przepisów?

Napisałem, że jeśli byłbym złośliwy wysłałbym link do filmu na policję. Ale nie jestem i nie wyśle.

Ale z drugiej strony to dostępna strona, Każdy może obejrzeć, policjant też.  Powodzenia życzę.

 

17 minut temu, Dottoree napisał:

A Ty zamiast głupio komentować o donoszeniu zjedz snickersa, albo zrob co tam chcesz innego... 

Zluzuj majty koleś :yahoo:

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Andrzej Koper napisał:

 

 pierwszy forumowy "sygnalista"....:) bo teraz tak to się nazywa....:rolleyes:

Było sygnalistów wielu... ale każdy bladł przy Jankielu...

a może cymbalistów...? Słabo u mnie z czytaniem, a Pana Tadeusza na audiobook nie było ;)

ad rem Panie Andrzeju - kiedy będzie XV nowy na jazdy próbne?

4 minuty temu, Jaca68 napisał:

Dawajcie jeszcze....

Od kiedy TF promuje łamanie przepisów?

Napisałem, że jeśli byłbym złośliwy wysłałbym link do filmu na policję. Ale nie jestem i nie wyśle.

Ale z drugiej strony to dostępna strona, Każdy może obejrzeć, policjant też.  Powodzenia życzę.

 

Zluzuj majty koleś :yahoo:

Sorry, muszę jeszcze raz :) 

 

Edytowane przez Tsunetomo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaca68 napisał:

No są takie momenty, szczególnie na A2, ze sam się zastanawiam czy czasem nie należy być sygnalistą.

peace i spokojnej nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, aflinta napisał:

Już widzę te pierwsze miejsca Mercedesów E63 AMG czy innych Ferrari albo Lambo na wszelakiej maści KJS'ach :D Masa, zawieszenie, układ kierowniczy czy gabaryt też ma znaczenie gdy kończy się szeroka sucha długa prosta :)

Jasne, a w lesie to w ogóle rower będzie najszybszy, bo się zmieści miedzy drzewami, a samochód nie, he he :biglol:

Mówimy o czystej szybkości, której przyspieszenie jest nieodłącznym atrybutem:

 

Edytowane przez Benito66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Karol Maciejewski napisał:

No nie bardzo, pojezdzij sobie autem, ktore ma bardzo niski moment, spod swiatel bedzie tak samo szybkie jak auto z turbo o takiej samej mocy , ale juz w takiej codziennej jezdzie wydaje sie i jest wolniejsze, bo nikt go nie paluje w gornym zakresie obrotow tylko. 

 

coś w tym jest....

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kambol napisał:

@raju - filmik bardzo fajny, ale radziłbym go już usunąć, bo prędzej, czy później znajdzie się na YT jakiś ORMOwiec, czy inny sygnalista...

 

Dałbym sobie spokój z tą psychozą, przecież nie wiadomo, jakie to auto ani kto nim jechał ;) więc co to ORMO z tym filmikiem niby ma zrobić 

Zamiast zachęcić, to zniechęcacie raju do zrobienia nowych testów :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niech będą testy, nie ma jakiegoś toru w okolicach Wawy żeby to zrobić profesjonalnie? A tak mamy w normalnym ruchu 180 na ekspresówce a potem 120 na rozjeździe z ograniczeniem do 70 i jeszcze komentarz, nie będę przeginał bo prowadzę jedną ręką.  Ludzie obejrzą i będą cisnąc na maksa, bo przecież Subaru to takie zajebiste auta, same jadą.

No szkoła jazdy subaru.

A forumowicze przyklaskują, bo podnieca ich nowa Impreza. 

Filmiki froga i jego klonów na You Tube też wam się podobają? A może oni są źli, ale zasłużony pracownik salonu subaru ma inne prawa na drodze?

Większość z nas przekracza prędkość czasami, ale nie filmuje tego i nie wrzuca do neta.  To może nowy wątek założymy - ja też mogę jak Frog?

  • Lajk 1
  • Do kitu 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Benito66 napisał:

Mówimy o czystej szybkości, której przyspieszenie jest nieodłącznym atrybutem

Bardzo zacna maszyna dalej jednak uważam, że w zwykłym ruchu miejskim (nie wiem jak w Stolicy), ale na dziurach i koleinach krako(w)skich pierwszy byłyby tylko na starcie spod świateł... o ile za nimi nie ma przejazdu tramwajowego/kolejowego :D OK, w Krakowie też przybywa trochę dobrych dróg ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jaca68 napisał:

To może nowy wątek założymy - ja też mogę jak Frog?

 tak przy okazji , Frog to bardzo dobry kierowca , świetnie oceniał sytuację na drodze i praktycznie w żadnym miejscu nie stwarzał realnego zagrożenia dla innych użytkowników  , co nawet przyznali powołani biegli :) (przepisy oczywiście łamał non stop , za co został wielokrotnie ukarany)

ps. widzę , że podoba się Panu nowa Impreza :D

 

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

Zamiast zachęcić, to zniechęcacie raju do zrobienia nowych testów :rolleyes:


To jest życzliwość przez duże Ż - ostatnio coraz częściej spotyka mnie to w tym kraju. Z godnością przyjmę 500 zł i 10 punktów - to żadna cena za radość jaka mogłem dać większości Użytkownikom tego Forum. 

 

47 minut temu, Jaca68 napisał:

No szkoła jazdy subaru.

 

Byłem wielokrotnie i polecam każdemu. Dlatego też wyraźnie podkreśliłem, że nie jestem przyzwyczajony do prowadzenia pojazdu jedną ręką co dla wielu użytkowników dróg ze wzrokiem w kolanach (telefonie) jest całkiem normalne. A te wspomniane 180 km/h na 3 pasach do tego kompletnie pustych było samobójstwem i zagrożeniem dla innych...  
PS. A jazda bez trzymanki? Gdyby nie komunikat samochodu, informujący o tym, że powinienem trzymać kierownicę, uznałbym, że mam autopilota...
Dziękuję, kolejne testy jakie zrobię będą dotyczyły spalania w jeździe miejskiej oraz autostradowej z dopuszczalnymi prędkościami, sprawdzimy czy i tu producent mówił prawdę :D

Edytowane przez raju
  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...