Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, MDsuperstar napisał:

Z tego co sprawdziłem to we wszystkich wariantach i tak ustawienie "zero" jest od razu niższe od serii, poza tym gwinty wychodzą jednak drożej.

Mi się na standardowym zawieszeniu STI jeździ bardzo dobrze (jest wygodne), mam nadzieję że regulacją twardości uda mi się uzyskać tzn. OEM+

Znaczy no tam jest sugerowane ustawienie, ale zakres jest znacznie większy, więc bez skrajnych ustawień mysle, moze mogloby być okej. Ale fakt - drozej pewnie by wyszło 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, cewie napisał:

Dobre to, tylko trzeba pamiętać o maksymalnym nacisku na kule i będzie jeździło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w innym temacie juz było o tym,że zmieniłem wydech ,ale się okazało ,ze fabryczny filtr oleju nie mieści się przy tej konstrukcji a'la Borla.Tzn.jest na styk ,ale nie o to chodzi ,aby wydech opierał sie o filtr.Kupiony i założony Subarowy ,ale mniejszej średnicy .

 

bul1.jpg

bul3.jpg

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierny modelowi! Z resztą nie dziwię się, bardzo dobra opona w cenie uważam śmiesznej :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem według mojego zdania i potrzeb mobilną lakiernie  do zrobienia zaprawek w aucie  o taką:

https://allegro.pl/oferta/pawilon-ogrodowy-handlowy-3x6-namiot-altanka-9260744825?snapshot=MjAyMC0wNS0xMVQxNjo1MjowMy43MDVaO2J1eWVyO2I3MzdlYTBmOWQzN2MzZjJiOWYzNzk1Nzk5MzFjY2NlNzJlM2RiZTNmZTcwYTEwYjkwYTJmMzdmZTJhMTNhZjU%3D

Prawie profesjonalna , a za taką cenę nie będę wybrzydzać :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...