Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Max 84 napisał:

A to można tak sobie, znak graficzny i logo Subaru wykorzystać ?
Pytam poważnie bo miałem kiedyś nieprzyjemności z tym związane.

Do celów prywatnych - raczej tak 

Komercha - zdecydowanie nie

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, markos007 napisał:

długo na nich pojeździłeś?

Mega krótko, kupione i założone - 6 XI 2018. Były w Intercars za około 110-120pln za sztukę.

 

Zamówiłem teraz jedną sztukę na allegro za 40pln (72 pln ze smartem - 30pln z jakiegoś kodu rabatowego) i zobaczę czy to coś podziała. Jeśli znów padnie po roku, to kupie Osram a nie "by Osram GmbH"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał:

jedna z kształtownika

Staffa do Forka SH i Legacy IV ma właśnie o przekroju prostokątnym i można sobie wybrać kolor z palety RAL. Może do SG też pasują bo normalnie są okrągłe ale to musi się aplam13 wypowiedzieć skąd zamówił i od jakiego modelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mattipk napisał:

kurka, kolorowe rozpórki wygladaja mega fajnie :-) 

A dziękuję, kolor zielony baaardzo lubię:thumbup:

3 godziny temu, SubaruLPG napisał:

Ta rozpórka przednia jest zadziwiająco podobna do tej z Legacy mk IV chyba że to to samo:)

Proponuje zakupić odrazu sobie podkładki o większej średnicy zewnętrznej niż nakrętki, będziemy mieć pewniejszy montaż:thumbup:

Podkładki miałem na szczęście - wyszło przy montażu, dużo lepiej siedzi dzięki temu przednia, na tył nie było konieczne bo idzie taka osłona mocowania;)

3 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

A u mnie przyszły dwie rurki rozpórki a tu widze jedna z kształtownika, skąd brane ? 

od Staffa, bardzo pomocni goście i szybka realizacja, spodziewałem się po zamówieniu w poniedziałek że pod koniec tyg dopiero będę miał a tu niespodzianka i już zamontowane:thumbup:

1 godzinę temu, yaroz napisał:

Staffa do Forka SH i Legacy IV ma właśnie o przekroju prostokątnym i można sobie wybrać kolor z palety RAL. Może do SG też pasują bo normalnie są okrągłe ale to musi się aplam13 wypowiedzieć skąd zamówił i od jakiego modelu ;)

Zamawiałem niby dedykowane do SG, ale nie mam pojęcia czy są zamienne z innym modelem, mailowałem przed zakupem coby dobre wysłali;)

31 minut temu, radek311989 napisał:

O Panie :o toś mi teraz zaimponował:thumbup:

Hahaha już długo ten plan chodził mi po głowie, poprawa prowadzenia na duży plus, czego się nie spodziewałem że odczuję od razu taką różnicę:yahoo:

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ptasi0r napisał:

jezdze na takich juz od kilku miesiecy, bedzie Pan zadowolony:thumbup:

Powinniśmy znaleść sponsora tytularnego na rabaty jakieś. Ja też wczoraj zamontowałem - very nice. Zobaczymy jak z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...