Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie dzisiaj, ale miesiąc temu zamówiłem w ASO klosze do lamp i przedwczoraj dostałem info, że zapraszają po odbiór :yahoo:
Puść mi na PW aktualną cenę jak możesz, muszę dokupić jeden do siebie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2020 o 23:56, Danko napisał:

@ewemarkameeeeee gustowna furka! :faja:

@SubaruLPGno i to będzie główny problem. Znaleźć zarazem kompaktowy ale i wytrzymały lewarek. Ale szukać będę tak naprawdę, jak ostateczny spas się zrobi. 

A bałwanek? Wydają mi się całkiem płaskie na zdjęciach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym od tego, czym jest bałwanek? :biglol:

No i jak to warsztatowo to i tak nie ratuje.. W awaryjnej sytuacji będę tak samo w tyłku jak byłem. Zresztą I tak najlepszą opcją wydaje się w moim wypadku jakiś spray (sprawdzony najlepiej przez kogoś), bo lpg zabier miejsce na zapas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Danko napisał:

Zacząłbym od tego, czym jest bałwanek? :biglol:

No i jak to warsztatowo to i tak nie ratuje.. W awaryjnej sytuacji będę tak samo w tyłku jak byłem. Zresztą I tak najlepszą opcją wydaje się w moim wypadku jakiś spray (sprawdzony najlepiej przez kogoś), bo lpg zabier miejsce na zapas. 

Sprawdź Slime 

https://allegro.pl/oferta/slime-kolo-zapasowe-uszczelniacz-opon-473ml-zestaw-7276199802

Łatwy w usunięciu i można go profilaktycznie wlać do opony, podczas przebicia zalepi dziurę. Na YouTube są filmiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Slime 
https://allegro.pl/oferta/slime-kolo-zapasowe-uszczelniacz-opon-473ml-zestaw-7276199802
Łatwy w usunięciu i można go profilaktycznie wlać do opony, podczas przebicia zalepi dziurę. Na YouTube są filmiki.
Zastanawiam się czy ta technologią była najpierw w rowerach czy samochodach :)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2020 o 10:27, yaroz napisał:

Sprawdź Slime 

https://allegro.pl/oferta/slime-kolo-zapasowe-uszczelniacz-opon-473ml-zestaw-7276199802

Łatwy w usunięciu i można go profilaktycznie wlać do opony, podczas przebicia zalepi dziurę. Na YouTube są filmiki.

Wysłałem zapytanie o max. wielkość koła. Ogólnie to lepsze to niż nic, najgorsze jednak jest to, że jak rozerwie się opona, a nie przebije to i tak jest się uziemionym :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła druga część układanki, tylko chyba jakaś zepsuta bo z dziurami :blink:

 

 

 

Pytanko: Czy powierzchnia cierna klocka( jego szerokość) ma być mniejsza od powierzchni ciernej tarczy (szer 53,5mm), różnica kilku mmm?

Jeżeli tak to będą powstawać kragle na wewnętrznej i zewnętrznej stronie powierzchni ciernej tarczy z czasem jej zużycia. :facepalm:

 

 

IMG_20200620_095619_HDR.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rześki napisał:

Jaka cena takich samych kloszy? Masz numery części?:)
 

Tu masz numery części

http://opposedforces.com/parts/forester/en_s11/type_1/electronic/head_lamp/illustration_1/

Lewy klosz 340, a prawy 380. Po 5% upuście łącznie wyszło 685zł brutto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej niz zamienniki bez regulacji wysokości ale chyba bez tragedii chyba nie będziesz zakładał tego na stary uszczelniacz? Polecić Ci mogę sika sikalastomer 710 tylko wczesniej daj do cieplej wody żeby się zagrzał- lepiej sie go rozprowadza

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, rześki napisał:

Wiecej niz zamienniki bez regulacji wysokości ale chyba bez tragedii emoji2.png chyba nie będziesz zakładał tego na stary uszczelniacz? Polecić Ci mogę sika sikalastomer 710 tylko wczesniej daj do cieplej wody żeby się zagrzał- lepiej sie go rozprowadza emoji1303.png

z tym, że zamienniki są, ale tylko wersja us (czyli z obrysówkami) + nie wiadomo jakiej jakości są plastiki. Ja nie będę tego zmieniał tylko dam gościom, którzy się tym zajmują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KPR napisał:

Biała perła, rok 2014

Nie powinno być widać tak zwanych hologramów w znacznym stopniu, po tej paście proponuje coś delikatniejszego, chyba że na miejscowe ryski to idealna bo szybko zbiera:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aplam13 napisał:

Nie powinno być widać tak zwanych hologramów w znacznym stopniu, po tej paście proponuje coś delikatniejszego, chyba że na miejscowe ryski to idealna bo szybko zbiera:ok:

a możesz coś konkretnego polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...