Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do weteranów Rajdu Sardynii. Jak to jest z tymi karnetami tam? Na OS-ach trzeba mieć jakiś karnet, czy można płacić na miejscu,

czy w ogóle nie trzeba mieć? Coś nie mogę się doszukać jakiejś informacji. Na stronie rajdu są tylko jakieś "golden passy" a to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w RSMP szutrowe rewolucje a tu cichoszaaa...

cały czas śledziłem …. i jedno co mi sie ciśnie na usta , to że Colin zawiódł . 

Jak byłem kiedyś naprawdę nim oczarowany, tak w tej chwili wręcz odwrotnie , a jak jeszcze docierają do mnie niezbyt pochlebne informacje z Msportu o jego zachowaniu np. w Portugalii , to jawi mi się niestety nieciekawy obraz….. 

Moim zdaniem za dużo gwiazdowania w mediach społecznościowych , za mało wyników ……. na fb jest go pełno , na plaży, w knajpie , w hotelu, na testach  ( tu ciekawostka , na testach przed Rajdem Kaszub , jedzie sobie w podkoszulku , i oficjalnie odpowiada że było gorąco…, na co pilot Boufiera , Xavier Panseri , mocno go krytykuje za brak odpowiedzialnosci jadąc bez łatwopalnego kombinezonu !) Może to taki plan , a może nie , i za chwilę sie okaże sie że braknie kasy i cierpliwości sponsorów. Oby nie , ale dwie totalnie zburzone fiesty R5 + R2 w portugalii,  w ostatnim pół roku , gdzie jak wiem , nie jest to kierowca typu "zawód syn " i tata  zapłaci , może sie źle skonczyć :(

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas śledziłem …. i jedno co mi sie ciśnie na usta , to że Colin zawiódł .

 

Na Bednarach kiedy prezentowali zespół odniosłem bardzo dobre wrażenie, że skromny chłopak ma szanse na spełnienie marzenia wielu i będę mu kibicował ale jak piszesz... tylko czy to faktycznie Colin czy może jakaś agencja PRu stara się go wykreować i przedstawiać w taki a nie inny sposób. Jeżeli są informacje dodatkowe i jak piszesz mało pochlebne to może jednak sodówka... za wcześnie.  

 

 Gość powinien się skupiać na rajdach a nie pierdołach.  :mellow:

 

I filmik z dzwona

 

https://www.facebook.com/R.xtreme/videos/732242140212753/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej Colinowi trzeba oddać, że jak na jego znikome doświadczenie na szutrze, to szedł bardzo ładnie.

Dzwon wyglądał strasznie i co gorsza jak sam Colin przyznał był dość głupawy, taki z gatunku "za wolno".

Dobrze, że chłopaki cali, bo bardzo źle to uderzenie wyglądało.

Ale 2 R5 zburzone w ciągu 3 ostatnich startów w RSMP... Oby sponsorzy to wytrzymali.

 

Stanik urwał półoś w R5 i płakał na koszty, a co dopiero tu....

 

Szkoda, że pierwszego dnia było tak grząsko, chłopaki z Szuter Cupu nie mogli się za bardzo wykazać, szczególnie w RWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz swoje wydzwonic trzeba z drugiej strony Filipowi trzeba oddac honor.Przy tak niewielu startach z taka przerwa znow nowym autem nalezalo mu sie i pokazal ze gdyby regularnie startowal to jest to material na mistrza.No ale jak hajcu nie ma to sie nie pojedzie.W tymn wypadku hajc juz chyba jakis bo jedzie za swoje jest ale 10 lat ucieklo ktorych sie w jeden rajd nie nadrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Filipowi

To o Jakubie Brzezińskim mowa.

Szkoda takie słowa czytać, jakie zwłaszcza pisze @@carfit, ale dajmy tej sprawie chwilę czasu. Mam szczerą nadzieję, że Colin ma złych doradców, a nie bałagan w głowie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd na Rajd Polski - wybralem preferowany camping, chyba najbardziej dogodna lokalizacja, biorac pod uwage polozenie tegorocznych OSow. Co Wy na to?

 

http://pl.camping.info/polska/warmi%C5%84sko-mazurskie/folwark-%C5%82%C4%99kuk-26350

Dobre wieści :)

 

"Zapraszamy, nasze pole kempingowe jest już czynne. Nie trzeba robić

rezerwacji.

 

Cennik pola namiotowego:

pobyt osoby dorosłej: 10 zł/dobę

pobyt dziecka (3- 16 lat): 5 zł/dobę

pobyt dzieci do lat 3: bezpłatny

opłata za namiot 1-2 osobowy: 10 zł/dobę

opłata za namiot 3- osobowy lub większy: 15 zł/dobę

przyczepa kempingowa: 25 zł/dobę

kamper: 35 zł/dobę

samochód: 10 zł/dobę

motocykl: 6 zł/dobę

pies lub kot: 10 zł/dobę

prąd: 10 zł/dobę

prysznic: 5 zł/os./wejście

opłata klimatyczna: 2 zł/os./dobę

 

Pobyt powyżej 3 dni: 5% rabatu

Pobyt powyżej 6 dni: 10% rabatu

Pobyt powyżej 3 dni: 15% rabatu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd na Rajd Polski - wybralem preferowany camping, chyba najbardziej dogodna lokalizacja, biorac pod uwage polozenie tegorocznych OSow. Co Wy na to?

 

http://pl.camping.info/polska/warmi%C5%84sko-mazurskie/folwark-%C5%82%C4%99kuk-26350

 

Świetnie. Dobra miejscówka. Dzięki za wyszperanie.  Widzimy się! :)

Ja zamiast namiotu zabieram dmuchany materac, śpiwór i nocuję w Outbacku.

@elmo - ogarniaj koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ciesze sie, ze propozycja spotkala sie z akceptacja :) Oni tam maja tez hotel dla troszke bardziej kawiorowego forumowicza ;) Moze otworze zaraz watek w spotkaniach forumowych, co....?

Tu jest ich strona internetowa:

http://folwarklekuk.pl/pole-namiotowe-mazury/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TJ Ci co jadą to się organizują w podgrupach i wystarczy temat o RP, już jest. Hotel w Folwarku kawiorem cenowym przebija Arłamów.

@elmo trzeba zapytać wyjadaczy co oni w tym roku planują bo może się okazać że jak nie chcesz wejść do strefy serwisowej to żaden bilet nie jest Ci potrzebny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ci co jadą to się organizują w podgrupach i wystarczy temat o RP, już jest.

 

masz linka...? Bo znalezc nie moge :( 

 

 

 

że jak nie chcesz wejść do strefy serwisowej to żaden bilet nie jest Ci potrzebny

 

Ja tam kupuje, w koncu organizacja kosztuje, a tym bardziej jesli Lotos sie wycofuje to skads kasa musi byc... inaczej to sie przyczyniamy do zwiekszenia ryzyka, ze RP juz sie wiecej nie odbedzie ... :rolleyes:  


 

 

Hotel w Folwarku kawiorem cenowym przebija Arłamów.

 

Ale polozenie pod wzgledem zwiedzania OSow ma tysiac razy lepsze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/72758-72-rajd-polski/page-47

Może tylko Moderacja niech doda "73" w temacie?

 

Nie no, ja bilet też kupuję, tylko jeszcze nie wiem jaki. Właśnie zapłaciłem za koszulki z oficjalnego sklepu i 10 dni czekania :(

 

OESy  -  jestem na etapie analizowania map.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem, nazywanie tego człowieka, jakkolwiek byłby dobry, imieniem naszej legendy, jest sporym nadużyciem.

kogo masz na mysli?

 

 

Chyba chodzi o nazywanie "Colina" imieniem Colina ;)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...