Skocz do zawartości

beSTIa My05 EU i Colinowa babcia my95


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Grzesiek79 napisał:

Mogę tylko dodać że w lepsze ręce nie mogłem sprzedać subaraka ,bardzo mnie to cieszy i gratulacje takiego działa , szacun za wkład pracy :bowdown:

Muszę  zobaczyć STI w nowym blasku ,jest piękne :thumbup:

W sumie trochę jakbym z salonu odbierał, tylko podwozie ładniejsze i lepiej zabezpieczone ;)

Zapraszam na kawę 

6 godzin temu, mariost napisał:

Super :thumbup:

A jak, co tylko babki będą odnawiać ? B)

52 minuty temu, Herostrates napisał:

Meggggaaaaa ...

 

39 minut temu, skwaro napisał:

Fajnie się teraz prezentuje :-)

 

Dzięki, efekt przeszedł moje oczekiwania nawet :wub:

@skwaro, dzięki za tarcze i szybka wysyłkę, niestety nie udało się mi ich zainstalować.. Ale już nie długo ;)

 

Cóż pozostało zając sie wnętrzem, kierownica do obszycia, środek do wyprania.

W grudniu ścigać będę @mariost -a o ceramikę na lakierek...

I będzie ideał :yahoo:

W dniu 22.09.2018 o 23:07, Simon WRC napisał:

 

 

P.S. Pijecie płyn hamulcowy? ;)

A jak trzepie baniak :biglol: :evil2: 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mateusz22 napisał:

A jak trzepie baniak :biglol: :evil2: 

Ale jak pisał Irek rozwadniacie, więc słabo...:biglol::biglol::biglol:

 

A tak na poważnie, to gratuluję, świetna robota. Widać ogromną pasje i oddanie. I właśnie o to chodzi! :thumbup: Jak to ktoś kiedyś napisał - śpieszmy się ratować nasze subaraki, tak szybko rdzewieją ;).

Edytowane przez Simon WRC
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Simon WRC napisał:

 

A tak na poważnie, to gratuluję, świetna robota. Widać ogromną pasje i oddanie. I właśnie o to chodzi! :thumbup: Jak to ktoś kiedyś napisał - śpieszmy się ratować nasze subaraki, tak szybko rdzewieją ;).

No tak to jest z nimi, trzeba kontrolować i szybko reagować na pojawienie sie rudzizny..

Co do pasji i oddania to najbardziej oddane okazało się konto w banku :biglol:

11 godzin temu, faza20 napisał:

Miazga! Wielkie Gratulacje!

Dzieki w imieniu swoim i Irka :)

10 godzin temu, antikos napisał:

Nienawidzę tutaj zaglądać, potem nie mogę spać, chodzę i tylko myślę jak takiego mieć, co sprzedać, co kupić, gdzie postawić. 

Coś pięknego gratulacje. 

Ee tam za marzeniami trzeba gonić.. później przekonać do nich ładniejszą połówkę :D

 

Hmm tak sobie myślę jak tu opisać zakres całych prac wykonanych przy aucie.. 

Najlepiej jak zostanie przy tym że roboty było w :censored:

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tutek gdyby SIP odkupił to auto musieli by zaprzestać sprzedaży nowych bo by ich normy spalin nie puściły :D

 

Nie było czasu zrobić sesji podwozia normalnym aparatem, ale w grudniu widzimy się z @Irektob na spr wszelkich śrub, połączeń itp. więc myślę że uda sie wtedy pokazać Wam jak to na prawdę wygląda od spodu.. te zdj  z tel nie oddają zajebiastosci aktualnego stanu :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irektob, ale żeś dopisał. 

Ja tu czekam ze wreszcie uzupełnisz opis, przecie lepiej wszystko wiesz ode mnie, a ten nic..:P

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2018 o 18:25, Mateusz22 napisał:

@Irektob, ale żeś dopisał. 

Ja tu czekam ze wreszcie uzupełnisz opis, przecie lepiej wszystko wiesz ode mnie, a ten nic..:P

a o czym tu więcej pisać,obrazki są ważniejsze niż peplanina,jakby ktoś coś to nima sprawy odpowiem:)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, irektob napisał:

a o czym tu więcej pisać,obrazki są ważniejsze niż peplanina,jakby ktoś coś to nima sprawy odpowiem:)

@irektob, jak dla @Mateusz22 to za mało, możesz zawsze umieścić link do specyfikacji salonowej STI MY05 i będzie wyczerpująco :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Simon WRC napisał:

@irektob, jak dla @Mateusz22 to za mało, możesz zawsze umieścić link do specyfikacji salonowej STI MY05 i będzie wyczerpująco :biglol:.

:thumbup::dance:

6 godzin temu, PrzemoST napisał:

Nie mam w zwyczaju pytać się o koszty, ale domyślam się, że cała ta zabawa kosztowała już liczbę 5-cyfrową?:)

Hmm trudno nazwać to zabawą:biglol:

Trzeba pamiętać, że sporo udało sie zrobić po kwotach mocno koleżeńskich za co  z całego serca dziękuję :bowdown:

Kwoty wprost powiedzieć nie mogę bo małżonka czasem jednak tu zagląda^_^ ale darecki kupił by za to idealnego GTka :P:biglol: (Nie pamiętam w którym temacie ujawnial ile by dał ale niektórzy kwotę mogą pamiętać hehe) 

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mateusz22 napisał:

Hmm trudno nazwać to zabawą:biglol:

Trzeba pamiętać, że sporo udało sie zrobić po kwotach mocno koleżeńskich za co  z całego serca dziękuję :bowdown:

Kwoty wprost powiedzieć nie mogę bo małżonka czasem jednak tu zagląda^_^ ale darecki kupił by za to idealnego GTka :P:biglol: (Nie pamiętam w którym temacie ujawnial ile by dał ale niektórzy kwotę mogą pamiętać hehe) 

...zauważyć trzeba że zakres prac był bardzo duży,nie tylko estetyczny

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2018 o 09:45, irektob napisał:

jedno i drugie

 

irektobJeszcze lekko podrążę temat jeśli można. 

Robiłem rozeznanie rynku i biała konserwacja (a takiej poszukuję) chyba tylko i wyłacznie NOVOL... jak z jego jakością?

Valvoline kiedyś robiłem i byłem zadowolony. Nie robił się z tego suchy kamień. Czego nie mogę powiedzieć o Boll i fioletowym Novolu (dla mnie oba produkty to badziewie). Dużo pozytywów czytałem na temat Noxudol i Sika ale żadnego jeszcze nie sprawdziłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, filester napisał:

 

irektobJeszcze lekko podrążę temat jeśli można. 

Robiłem rozeznanie rynku i biała konserwacja (a takiej poszukuję) chyba tylko i wyłacznie NOVOL... jak z jego jakością?

Valvoline kiedyś robiłem i byłem zadowolony. Nie robił się z tego suchy kamień. Czego nie mogę powiedzieć o Boll i fioletowym Novolu (dla mnie oba produkty to badziewie). Dużo pozytywów czytałem na temat Noxudol i Sika ale żadnego jeszcze nie sprawdziłem.

...........od tego trzeba wyjść że te tkz. baranki( w tym przypadku gravel 600) nie bardzo nadają się jako warstwa ostateczna,powinna być przykryta np.konserwacją ,ale tutaj nałożyliśmy lakier akrylowy ostatecznie,ja u siebie ww Legacy zastosowałem wersję budżetową czyli novol gravel 650 coś w rodzaju gumy i tak zostawiłem....oczywiście jeżeli chcesz  mieć fajną gumę to można zastosować masę natryskową w tubkach,ale jedna kosztuję 34zł ,a na Mateusza auto zużyliśmy 10szt.(340 zł)a pokryliśmy tylko wszystkie łączenia,ranty,progi  i wewnętrzne części nadkoli,więc na całe podwozie wyjdzie z 30szt. można jeszcze pokryć poliuretanem ,ale tylko na twarde podłoże bo on jest po wysknięciu twarda,tak zrobiłem w sierrce i po dwóch latach ciągłej eksloatacji jest ok i można go mieć w dowolnym kolorze

a stosuję novola bo go lubię i ma tą zaletę że u mnie jest pełna gama ich produktów i w sumie uważam że jest dość dobry,ma też fajną gamę produktów to odbudowy starych samochodów

 

 

 

Edytowane przez irektob
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...