Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Latałem ostatnie parę dni na łysych RE070, przy temperaturach w okolicach zera i lekko powyżej. Zarówno na suchym, jak i - co dziwne - na mokrym, spełniały moje oczekiwania co do kontroli i hamowania.

 

Ale mimo tego zmienię już na te cholerne, balonowate zimówki - dla świętego spokoju :twisted:.

 

Zimowki zalozone. Droga hamowania sie wydluzyla, juz raz prawie sie w Avensisa wpasowalem, a nienawidze tej Toyoty jak psa! Ale musze na czyms w gory dojechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję z oesów dolnośląskiego rajdu zimowego - niestety zielono :evil:

 

Jest Jest Jest :!: :!: :!:

 

Jest - 2 stopnie, od 3 godzin za oknem pada snieg ... Powiem wam mam takiego rogala na twarzy jak nigdy :mrgreen: Pierwsze niesmiale slidy mam za soba i powiem wam jedno

 

Gdy Subaru slidem tnie dzika chuć ogarnia mnie :!: :!: :!:

 

No po prostu bajka, jedno z wiekszych rond przejechalem przed chwila 9 razy w kolko :cool: Po prostu nie moglem sie powstrzymac, ale to auto ma sklonnosc do zamiatania tylem, cholera trzeba mu sporo miejsca, a drzewa i latarnie czaja sie tuz tuz ... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli EVO? :lol: :wink: A co do Polanicy, to cierpie na chroniczny brak czasu ;) Ale przemysle temat, pokazal bys mi jak sie jedzi Subaru :)

 

Niestety tym razem vectra w dizlu. A jakby naprawdę sypnęło i będą bandy ze śniegu na drodze 100 zakrętów - wtedy przyjedź, będzie sens potrenować..

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...