Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

ok, ja rozumiem ze snieg sniegiem ale jest to powaznie taki ubaw czy sobie jaja robicie

 

Pewnie że jaja se robią! :lol:

 

A jak się dasz wkręcić i pojedziesz, to potem Cię wyśmieją, żeś frajersko benzynę przepalił, jak oni w kapciach w ciepłym domku przesiedzieli! :twisted:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja rozumiem ze snieg sniegiem ale jest to powaznie taki ubaw czy sobie jaja robicie

 

Pewnie że jaja se robią! :lol:

 

A jak się dasz wkręcić i pojedziesz, to potem Cię wyśmieją, żeś frajersko benzynę przepalił, jak oni w kapciach w ciepłym domku przesiedzieli! :twisted:

 

 

:mrgreen:

 

 

:shock: yyyyyyy tam, to ja sie tak nie bawie, kto chce kupic GTka :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja rozumiem ze snieg sniegiem ale jest to powaznie taki ubaw czy sobie jaja robicie :roll:
Najlepszy okres aby wyczuć samochód i doszlifować swoje umiejętności! Zalecam duży plac bez innych użytkowników na początek!

A czy to frajda czy nie to od ciebie zależy! Bo ja to sobie nie żałuję każdego litra którego dziś upaliłem w subarynce! :mrgreen: A wyszło mi około 19l/100km :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! To sobie poupalałem! U mnie zima na całego, bez przesady ze 20 cm napadało. No i chyba wiem jak śmierdzi viskoza :mrgreen: Było gruuuuuubo i bez dzwona :mrgreen:
Dzięki za podpowiedź, bo teraz już wiem co po 30min u mnie tak w samochodzie zaczęło dziwnie pachnąć! A tak na marginesie to jest to wymienialne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! To sobie poupalałem! U mnie zima na całego, bez przesady ze 20 cm napadało. No i chyba wiem jak śmierdzi viskoza :mrgreen: Było gruuuuuubo i bez dzwona :mrgreen:
Dzięki za podpowiedź, bo teraz już wiem co po 30min u mnie tak w samochodzie zaczęło dziwnie pachnąć! A tak na marginesie to jest to wymienialne?

 

wymienialne ale dosyc tlucze po kieszeni ;) lae za to dosyc duzo wytrzymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro gnam do Nowego Sacza . Ciekawe co sie bedzie dzialo w okolicach Rabki czy Limanowej . Moze byc fajowsko :wink:
to zależy z której strony, bo jak od Jordanowa to nie ma na co narzekać, bo dziś były tam 40 minutowe korki, a w Rabce to podjedź na plac targowy poszaleć tam możesz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro gnam do Nowego Sacza . Ciekawe co sie bedzie dzialo w okolicach Rabki czy Limanowej . Moze byc fajowsko :wink:
to zależy z której strony, bo jak od Jordanowa to nie ma na co narzekać, bo dziś były tam 40 minutowe korki, a w Rabce to podjedź na plac targowy poszaleć tam możesz!

 

Ha ... to ty w Rabce odsniezasz plac targowy :smile:

 

Bede przejezdzal przez Rabke ale spokojnie :razz: z tulu troche drogiej elektroniki .

Continentale TS 790 i nie powinno byc problemow ze sniegiem i z gorami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, dnia 23 stycznia 2007

 

Zima zaskoczyła krakowskich drogowców!

 

Niespodziewane, silne opady śniegu spowodowały chaos na krakowskich ulicach. Do godziny 20 policja miała zgłoszonych 31 stłuczek i dwa wypadki - "to są i tak małe liczby, patrząc na ogrom śniegu zalegający na drogach." - mówi rzecznik policji, Marek Przesada. Ruch w całym mieście był bardzo powolny, ale na szczęście wielu krakusów okazało się na tyle rozsądnych, żeby nie wyjeżdżać bez poważnych powodów. Na pozostałych czekało dużo ślizgania i bardzo niskie tempo.

"Musiałem wyjechać z domu" - tłumaczy Adam Szczęśliwy, posiadacz sportowego Subaru. "Widziałem jakie warunki panują na zewnątrz, ale mój samochód domagał się przejażdżki. To bardzo poważna i delikatna kwestia; takich zachcianek nie można ignorować".

Pomimo braku przygotowania, dzielni drogowcy sprawnie, bo już po sześciu godzinach, pojawili się na ulicach, niosąc odsiecz kierowcom. "Totalnie mnie to zszokowało! Siedziałem se na dyżurze przed telewizorem i popijałem wódke z kolegami, aż nagle kierownik się otrząsnął i, zataczając się, krzykną na nas, żebyśmy się do roboty zabrali. Co innego, gdyby media trąbiły bez przerwy od dwóch tygodni o tym, że dziś ma nadejść śnieg, ale tu nic! Meterolo....metreo....meteorolicy milczeli, to skąd mieliśmy wiedzieć!" - tłumaczy się Bożydar Grzejkapeć.

Pomimo ciężkich warunków na drodze, doceniamy ich wysiłek i życzymy powodzenia w dalszej walce z szalejącą burzą śnieżną.

 

 

Dwudziennik Krakowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja rozumiem ze snieg sniegiem ale jest to powaznie taki ubaw czy sobie jaja robicie :roll:
Najlepszy okres aby wyczuć samochód i doszlifować swoje umiejętności! Zalecam duży plac bez innych użytkowników na początek!

 

Wiesz, tak śledząc przez forum dokonania kolego chojnego, to nie etap placu, ale raczej krętej, podstępnej, nieznanej górskiej drogi raczej tu jest wskazany! :mrgreen:

 

 

I pewnie tam też by parę Imprez Cienkim objechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ... to ty w Rabce odsniezasz plac targowy :smile:

 

No przecież gdzieś trzeba, bo do Nowego Targu nie chce mi się jechać a innej alternatywy jeszcze nie znalazłem! Jak narazie! :mrgreen:

Bede przejezdzal przez Rabke ale spokojnie :razz: z tulu troche drogiej elektroniki .

Continentale TS 790 i nie powinno byc problemow ze sniegiem i z gorami .

Z tym to nie będziesz miał problemów ale gorzej będzie z tirami które się gdzieś zawsze wpychają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja rozumiem ze snieg sniegiem ale jest to powaznie taki ubaw czy sobie jaja robicie :roll:
Najlepszy okres aby wyczuć samochód i doszlifować swoje umiejętności! Zalecam duży plac bez innych użytkowników na początek!

 

Wiesz, tak śledząc przez forum dokonania kolego chojnego, to nie etap placu, ale raczej krętej, podstępnej, nieznanej górskiej drogi raczej tu jest wskazany! :mrgreen:

 

 

I pewnie tam też by parę Imprez Cienkim objechał...

No to niech szaleje gdzie mu jest najlepiej! Ja tylko z pytania wnioski wyciągnąłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...