Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już zaliczyłem parking pod WP, ale przyjechał ochroniarz na melexie i się mnie spytał czy się nudzę. Odpowiedziałem że nie, bo się świetnie bawię. Potem zaczął się rzucać ze policje wezwą i że to teren prywatny...

 

I w radiu mówili że jutro już będzie mniej śniegu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: a ja już drugi dzień upalam. Śniegu nasypało duuuuużo i wciąż sypie.

...droga była prawie nieprzejezdna jak dziś zaczynałem, cztery zakręty na odcinku około 300-400m lekko pod górkę, dwa w lewo i dwa w prawo, chociaż ten ostatni to nawet podwójny. I z powrotem trochę wolniej bo na spadaniu ( można zaparkować na dachu altany) I tak ze 30 razy. Śnieg posprzątany do gołego asfaltu, muszę poczekać jak znów napada. Były boczury, kibice, co-drive, pssssssssssssssssssst, BANG!!! i ogień z rury! :mrgreen: Jestem w siódmym niebie, to jest lepsze nawet od... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO !!! :twisted:

Mowicie i macie ... snieg zalatwiony .... teraz prosze nie narzekac :wink:

 

U nas juz 30 cm .Wlasnie wrocilem z POM-u (Powolny Objazd Miasta)

JEST PIEKNIE .A bedzie jeszcze piekniej bo za chwile roszam na Sucha Beskidzka , Rabke ,

Limanowa az do Sacza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego celu Policja nabyla ARO 4x4 ( to takie rumunskie Jeepy)

 

Mnie próbowali gonić Fordem Transitem , ale jak prawie przyłożyli w wiatę na wózki to im ochota odeszła :mrgreen:

 

mojego kumpla trza by w takie cac ko wsadzic - on wycwiczony na dukato - niezle drifty sadzi na sniegu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego celu Policja nabyla ARO 4x4 ( to takie rumunskie Jeepy)

Mnie próbowali gonić Fordem Transitem , ale jak prawie przyłożyli w wiatę na wózki to im ochota odeszła :mrgreen:

Ale jaja :mrgreen: tak trzymaj JacekD

Ja niestety musze ośką :neutral: , ale na zimówkach :smile: Jdnak zważywszy na "strażników teksasu" nie grzeję miejsca dłużej niż 5 minut :mrgreen: i się tak przemieszczam na kolejny placyk kiedy to "The smurfs" szukają nie tam gdzie trzeba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zauważyłem, że o ile drogowcy zaspali, to jak piewszy płatek śniegu spadł, to odrazu smerfów pełno :|

 

Ale są za wolni, ja ich dzisiaj też uniknąłem :mrgreen: Ronda pod Wita Stwosza -> dwa kółka, potem na górę, następnie na parking i z góry widzę jak wjeżdża tam transit i czapki się rozglądają po okolicy :P Ale ktoś musiał nakablować :evil:

 

 

Swoją drogą: czy ktoś kiedyś zjechał poślizgiem po patelni jak sie jedzie 29go w kierunku centrum i skeca w dol na pawią do dworca? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do pocztexu i pogon ich

 

załatwił mnie koleś na cacy, po długim śledzctwie, 10 telefonach, okazało sie ze nie wysłał kurierem tylko zwykłą pocztą priorytetem :evil: :shock: dojdzie najwczesniej jutro, a moze w piątek lub dopiero w poniedziałem. Jestem wściekły :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc właśnie. Decyzja o zakupie mojego samochodu była najmądrzejszą decyzją jaką w życiu podjęłam. Opony co prawda są trochę z d... (nieudane w sensie) na taką pogodę, ale nawet to mi nie przeszkadza jak się tak po śniegu prowadzi ;)

mniam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...