Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

No to sobie poćwiczyłem, co by w klimat ślizgania się wkręci :)Chojny co prawda nie był zachwycony jadać pierwszy raz stówką po śniegu za mną leciał, ale się jak to on migiem wprawi :) Pozdrowienia dla pana z piaskarki co nie speniał jak na niego dwa Subaraki z Orlenu bokiem wyleciały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wściekły :evil: :evil: :evil:

 

Beben_wrc jak chcesz, to mogę Ci na kilka dni pożyczyć stare zimówki cobyś nie cierpiał za bardzo :grin:

 

Niestety nie mam kompletnych kół, lecz same opony - więc musiałbyś sobie założyć

 

mam 3 brakuje tylko jednej :wink: , jutro jest ost dzien mojej cierpliwości jakby co to sie zgłosze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chłopaki z wideo siedzą obok mnie i już nie mogą mnie słuchać ;) pozarażałam wszystkich subarakami :mrgreen:

a u mnie w firmie parkują co najmniej 2 forestery + 2 legasie + moja impreza :)

proponowałam im, że mogę iść z nimi na parking i zrobić im cyrk przed kamerą, ale poszli kręcić jak miałam spotkanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego kumpla trza by w takie cac ko wsadzic - on wycwiczony na dukato - niezle drifty sadzi na sniegu

 

Transitem rozumiem, sprawdzalem, ale ducato? to przecie FWD jest :roll:

 

ma tez transita skrzynke ale ostatnio mnie wozil ducato - a jest cos takiego jak reczny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie poćwiczyłem, co by w klimat ślizgania się wkręci :)Chojny co prawda nie był zachwycony jadać pierwszy raz stówką po śniegu za mną leciał, ale się jak to on migiem wprawi :) Pozdrowienia dla pana z piaskarki co nie speniał jak na niego dwa Subaraki z Orlenu bokiem wyleciały :P

 

nareszcie po bialym polatalismy, tak szczerze to... hm... no nie wiem... ktos tu napisal ze "lepsze niz..." i niestety sie nie zgodze :cool:

 

generalnie w szoku jestem z jaka latwoscia sie Imprezka po sniegu przemieszcza, kontrola wspaniala i masa frajdy, smigajac za Intakiemwrx podziwialem fontanny sniegu i kilkunastometrowe slajdy przy grubo ponad 100km/h, lotnisko na takie zabawy wskazane.

 

panowie z piaskarek tez teamem lecieli, pewnie w tym miejscu gdzie sobie poboczylismy kilka razy posypali, chyba sliskie miejsce musialo byc :mrgreen:

 

PS1 dzieki ze na mnie poczekales, mialem dusze na ramieniu, to wbrew fizyce aby tak pocinac po bialym :!: :!:

 

PS2 faktycznie wszystkie inne samochody sie strasznie wloka :lol:

 

<a  href=zima9zb.th.jpg' alt='zima9zb.th.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubus dzisiaj posmigal po okolicach zakopanego :cool: ..... ach te PUSTE PARKINGI :mrgreen: pod niedzialajacymi jeszcze wyciagami

 

..a wczoraj tlumaczyl panu policjantowi ze właśnie :arrow: TERAZ są ODPOWIEDNIE :mrgreen: warunki do JAZDY (hmm... suszara pokazała 110)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dzis po stolicy zrobilem ze sto kilo po tym sniegu.

na samym poczatku sie cos auto mi slizgalo, potem przestalo. jakas magia nie?

najciekawsze zjawisko, wszystkim znane - jak sie nie stoi jako pierwszy na swiarlach, za cholere nie wiadomo, dlaczego ten przed toba nie rusza, albo jakos rusza jakby przed nim w poprzek kobita w ciazy sie czolgala, bo my jej nie widzim.

nawet moj ojciec (80) dzis powiedzial, ze jadzie szybciej niz inne.

ale tez powiedzial : jak dodalem gazu na zakrecie, to mi cois sie poslizgnelo. i sie zdziwil.

he. he.

ja sie nie dziwie jak rypne w gaz i mi na prostej cos z wozem sie kurna, takswoka zagraniczna znaczy sie, sie dzieje sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depi, ty byś lepiej na spoty wpadała, a nie na necie siedziała :mrgreen:

 

kurcze no właśnie widziałam jak dzisiaj sobie piiiieeeknie lataliście na spocie.. :cool:

a my w Zakopcu też fajno ale z wami w dobrowym towarzystwie weselej i jakieś nowe furki... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem... że dalej pada :] i nie chce przestać, jeszcze daję radę ośką, ale chyba szybko trzeba brać kredyta na subaru, bo przecież ponoć w Polsce za długi nie zamykają :].

 

A udało się za pierwszym razem odśnieżyć swoje autko, po śnie trzeba je będzie odkopać, tylko nie wiem czym :] bo łopaty nie mam. A znając życie w Bricomarche już wykupili :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...