Jump to content

arno

Użytkownik
 • Posts

  2317
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Skąd
  uzdrowisko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

arno's Achievements

..:: Jego Forumowatość ::..

..:: Jego Forumowatość ::.. (7/13)

1

Reputation

 1. Chciałbym wiedziec, czy samochody z brudzacymi sie lusterkami będą zapreaszane do ASO w celu usunięcia tej, jak się okazuje, nagminnej usterki.
 2. arno

  Gruba Kreska

  Panie Dyrektorze, Nie wiem jakie są powody olbrzymiego wzrostu sprzedaźy Subaru w Polsce, podejrzewam, źe nigdzie na świecie ten wzrost nie był tak duży ostatnimi czasy. Ponieważ reklam tych aut nie widzi się bardzo wiele ośmielam się wyciągnąć nieprofesjonalny wniosek, że auto sprzedaje się dzięki tzw word of mouth oraz chwilowej modzie wśród managerów wyższego szczebla. ( Tu podkreślam chwilowej). Word of mouth jest z pewnością kluczem waszego sukcesu. Word of mouth jest generowany również na tym Forum. Nie warto z tego rezygnować. Moda minie, a fanatycy, milośnicy pozostaną. Ani Pan ani my nie jesteśmy za zamknięciem tego forum, ale musi Pan pójść na kompromis. Moim zdaniem dodanie trzeciej opcji lekko zmiękczającej bardzo by w tym pomogło. Korona z głowy nikomu nie spadnie, a zostanie uratowane coś, co jest drogie nam Forumowiczom, a przydatne Panu. Proszę zwrócić uwagę, że na forum niezależnym SIP będzie mocno obrywał od najróżniejszych ludzi. Z pewnością pojawią się niezależni dealerzy itepe. Moim zdaniem nie warto. Jestem przeciwny zamykaniu tego forum, głownie dlatego, że w innym miejscu będzie trudno je odbudopwać w podobnej formie. Mogą nas gorsze rzeczy spotkać, ale po co wylewać to dziecko. Pozdrawiam Mariusz Jaworowski
 3. Ale ja mam na razie dobry blok. Ale może ty i masz rację. Bo a nuż cholerka coś się stanie... Lepiej mieć część, zwłaszcza podczas wyjazdów do pracy do centrum. W bagaźniku się zmieści i jak znalazł. Coś się stanie to myk myk, mała generalka na drodze i jadziem dalej. Masz ty łeb człowieku. Kto trzyma listę zapisów?
 4. Smutno, smutno, od razu smutno. Weselej Ci było jak tam nie wlazłeś. Mi teź. Błoga niewiedza. A moźe trzeba zakazć wchodzenia na organizacyjne. Niech się Podstawowa Organizacja Partyjna kisi we własnym sosie? Ja na zebtrania partyjne nie chodziłem, a nawet nie byłem członkiem, cholera jasna. teraz człowiek źałuje, bo do czego moźna się teraz zapisać. Nawet list kolejkowych nie ma. Zapisów na samochody nie ma. Człowiek nie ma kiedy być szczęśliwy. Pam,iętacie, co starsi, jak się szło po piwo do Pewexu i fistaszki, jakie to szczęście było? Albo jedną parę dźins - jak śpiewa artysta - sobie człowiek kupił raz do roku. O, to było coś. A dziś. Do Galerii, i szalej człowieku.... Eeee tam. A PiS chciał nam te małe szcęścia przywrócić... mundurk, tarcze, kapcie...
 5. Drodzy Forumowicze, zwracam się tu do Forumowiczów Forum SUBARU - bo tak ono się według niektórych z nas nazywa - lub tak się nam do nedawna wydawało. Zajrzyjcie no koledzy do Forum Organizacyjnego i poczytajcie wątki: Moj Stosunek do WRCFANGATE, i Zmiany Moderatorskie. Sugeruje rowniez po zapoznaniu sie z dokumentacja w obu wątkach wziąć udział w ankiecie. Miłego i spokojnego czytania.
 6. Pozdrawiam serdeczenie kolegów dwóch Gala i Devlina z którymi obźarliśmy się dziś jak świnie w kawiorowej restauracji. omawialiśmy ostatnie boje w watku: zmiany moderatorskie@forum organizacyjne. Tych, którzy nie czytali, zapraszam, bo bardzo interesująca wymiana zdań. Ja o tej dyskusji dowiedziałem się przypadkiem wczoraj. Bo kto by tam wchodził w organizacyjne... Ukłony dla wszystkich.
 7. arno

  Po co?

  e nie, zupelnie niepotrzebnie podchodzicie dosprawy: "a gdzie to jest napisane." Nie o to chodzi, co afl;inta wziął i napisał, tylko o to, co od lat się tu wypisuje. Głownie zresztą osobnicy marzący o pojeździe a nie nim jeżdżący. Ale co za różnica. Wolność Tomku w Swoim Domku. Pytanie czy ta zasada może się w 100% odnosić do Forum SIP, i kto uważa to za swój domek. Kiedy moderator wytnie wreszcie OT i przeniesie. Oto jest dwód na to, źe moderatorzy pracujący, a to: Aflinta, przemeq, subaryta nie zawsze mogą skutecznie działać. Aflinta może ty to wyrżnij. e?
 8. arno

  Po co?

  jak sie powyższe ma to poniższego?? tu sie zupelnie zgadzam z aflinta i tak samo do tego podchodze... dla Ciebie. ja jednak wolalbym sie wozic subarynka niz np kangoo... kij w mrowisko i nożyce razem wzięte.
 9. arno

  Po co?

  Przemeq lub Subaryta, wytnij rozpoczety przeze mnie OT i przenies gdzie indziej, bo rozmydlamy okropnie wazny watek. A watek brzmi - po co?
 10. arno

  Po co?

  Oj chlopcy, chlopcy. Widze, ze licza sie w zyciu tylko ci, ktorzy to rozumieja. Pamietajcie, ze to o czym piszecie, to jazda para-sportowa po normalnych drogach. Reszta swiata, to znaczy po pierwsze CI ktorzy maja inne auta, a po drugie ci ktorzy maja Subaru ale wożą - to są osobnicy podpadający pod kategrię lamusów. Czy to samo trzeba powiedziec o tych, ktorzy na przyklad wolniej i mniej ryzkancko jezdza na nartach? O tych ktorzy nie umieja wykrecic 360? Boja sie jechac szybciej niz 85? czy moze tez maja przyjemnosc z jazdy, choc jada wolniej? Panowie to wszystko względne jest. Pamietajcie, głownym zadaniem pojazdu mechanicznego jest przewozenie z A do B. Do tego dołoźono z czasem czynnik 'statusowy" - jak jadę, to żeby mnie widać było. Oraz czynnik sportowy - czyli sport samochodowy. Faceci zawsze się scigali. Konno, olimpiady - to jak u zwierząt puszenie się. I ta nasza JAZDA to jest właśnie to - JA JESTEM LEPSZY NA DRODZE. A źe wiąźe się to z ryzkiem, i to powaźnym, tym lepiej, bo smaczek większy! Tak naprawdę to najlepszym autem na świecie jest Renault Kangoo - duży, wygodny, oszczędny, pakowny. słowem PRAKTYCZNY! W zasadzie tak powinno się auto kupować. Ale poniewaź rządzi nami szpan, od urodzenia - ja mam lepszy piórnik, ahahaha! to o praktyczności nie zapominają jedynie najmądrzejsi.
 11. JEZUS, na Powsinskiej kamerke? Gdzie i o ktorej? Ja wczoraj tam zem szalal. A corka, no co robic... w tm teatrze za nam dwie dziewoje komentowaly: Ale se mloda wzial skurczysyn.
 12. Około jedenastej wracaliśmy z córką sobieskiego z teatru z KRUM -Rozmaitości. Kto ne widział niech źałuje. będze za chwilę w TV, polecam. W Kulturze lub 2. No i co jadziem se Sobieskiego. Na światłach przy Bonifacego ford Fokus Kombi zaczął jakoś tak coś szybciej. No ale se myślę, lekko ślizgo jest, to daruję, bo jakaś tragedia będzie. Potem znowu światła przy śródziemnomorskiej. I znowu to samo. Ale potem dałem lekko gazu i przed Wilanowską go żem doszedł. I na tem zakręcie co tam jest, obywatel jednakowoź mocno zwolnił a my sobie gaz z córką do dechi i odjechalim w siną dal bezkresną. I nawet nie wstydzę się koszmarnie. A córka mówiła, źe optycznie oceniając obywatel się okrutnie spinał. jak się spinał to jak pisze Fido - zawał. No tak, ale ja się ptam, czy moźemy świadomie doprowadzać d zawału niewinnego kierowcę? No chyba źe potem się na Banacha odwiezie.
 13. No coś ty. Jak jest ślizgo to redukujesz, dodajesz gazu, odwracasz samochód i hamujesz jadąc w przeciwną stronę. One lepiej hamują! No sory. Taka indolencja. I oto GALu chodziło. Na pewno.
 14. Simon, rozmowa zeszła na taką drogę, bo jednak coś nas do tego nakłoniło. Czy przy kaźdym killu ludzie wypisują tu takie rzeczy? Nie. A sytuacji, kiedy na drodze występpuje udowadnianie z jednoczesnym niemaniem obowiązku jest coraz więcej. Samochody coraz mocniejsze, ludzie bez wyobraźni mogą wreszcie wsiąść do szybkich maszyn... A ten filmik chociaż potworny, to działa doskonale otrzeżwiająco.
 15. NO KOLEGA WYBACZY, ALE JAK TO SIĘ MA? A NO TAK, ŹE JEŚLI SKORZYSTASZ Z PRAWA DO NIE MANIA OBOWIĄZKU TO MOŹE TRZEBA BĘDZIE TAKICH ZBIERAĆ. 2+2 RÓWNA SIĘ CZTERY. I OBAWIAM SIĘ, I TO JEST SMUTNE, ŹE MA TO DUŹO WSPÓLNEGO Z TEMATEM I NIE JEST TO ŹADNĄ MIARĄ OFF TOP. CHYBA ŹE KTOŚ PRÓBUJE STOSOWAĆ METODĘ WYPARCIA...
×
×
 • Create New...