Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Słabowity Foryś daje jednak radę :?: :wink:

 

PS Jutro jadę do Carfitogrodu na Sylwestra :mrgreen:

 

Na śniegu i tylko na śniegu daje rade :wink:

Przyjeżdząsz a ja dzis wyjeżdzam ale bede na Sylwestra :grin: Gdzie będziesz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabowity Foryś daje jednak radę :?: :wink:

 

PS Jutro jadę do Carfitogrodu na Sylwestra :mrgreen:

 

Na śniegu i tylko na śniegu daje rade :wink:

Przyjeżdząsz a ja dzis wyjeżdzam ale bede na Sylwestra :grin: Gdzie będziesz ???

W Rytrze. M. in. z naszym kolegą Grześkiem K. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg się powoli kończy, ale wczoraj późnym wieczorkiem i w nocy było super "śrebrny Gietek pełnym bokiem" i znów, i jeszcze raz, i ponownie, i w drugą stronę. Ale pod białym świeżym śniegiem czaił się lód... niestety nie obyło się bez strat. Prawe felgi przywitały się z krawężnikiem. Nie było uderzenia tylko lekkie otarcie, ale stresik był. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Subarek dziś zaliczył wzniesienie około 20 do 25% za pierwszym podjazdem! :cool:

Gość zakopał się na łańcuchach w połowie góry i zrobił :shock: jak wyjechałem po częściowo oblodzonej nawierzchni przykrytej śniegiem! Test zaliczony na 6+!

Więc jeszcze więcej śniegu prosze! :twisted::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie obyło się bez strat. Prawe felgi przywitały się z krawężnikiem.

 

Hmm ... :mrgreen:

 

Bylem dzis ustawic zbierznosc po wczorajszych zabawach na sniegu i lodzie ;)

 

Takie przemyslenia, to autko genialnie odpycha sie po sniegu na prostej, fajny efekt jak rusza sie ostrzej i kolka zamiela, od razu zaczyna go stawiac, delikafna kontra i ziuuuu ... pozatym uwielbia bokiem i to takim glebokim :mrgreen: A juz bok przy 80 - 90 na godzine to cos pieknego ... Ach ...

 

Zastanawia mnie tylko jazda po luku, jezdzilem sobie po duzym rondzie (lekki oblodzone posypane sniegiem) albo premanentnie mi pluzy i ryje przodem albo przechodzi w konkretny bok z kontra, nie umiem jakos tego wyposrodkowac, kwestia warunkow? mojej nieumiejetnosci? Kiepskich opon (nowe pirelki)? Jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jazda po luku, jezdzilem sobie po duzym rondzie (lekki oblodzone posypane sniegiem) albo premanentnie mi pluzy i ryje przodem albo przechodzi w konkretny bok z kontra, nie umiem jakos tego wyposrodkowac, kwestia warunkow? mojej nieumiejetnosci? Kiepskich opon (nowe pirelki)? Jakies sugestie?

 

 

Popróbuj z lewą nogą, mniej go wstawiaj a więcej płynności.. hmmm generalnie to ciężko jest utrzymać niewielki znios w seryjnym WRX, nie te dyfry :-/ale Jarmajowi wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sposobów słusznych jest wiele. Ja na ten przykład skręcam koła przed zakrętem i ogień na tłoki, a później praca kierownicą i gazem. Jak za późno kontra to musi być głębsza, jak głębsza to gorzej. Uważam że praca gazem i kierownicą to podstawa tej zabawy. Mój Gietek bardzo ładnie prowadzi się w poślizgu. Niestety lewą nogą tym autkiem nie ogarniam, może za mało trenuję. Przy przednim napędzie lewa bardzo mi spasowała. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...