Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Na Pomorzu liiipa. Żadnego śniegu. W sumie powinienem się cieszyć, bo tydzień temu wróciłem na letnie, ale się nie cieszę. 10min i przekładka załatwiona, a ile radochy by było :) Chociaż z drugiej strony, przy takiej temperaturze to po grzyba mi śnieg? Za godzinę i tak go nie będzie. Znów bym się tylko denerwował, że zimówki w tyłek dostają...

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach jak sypało rano, tak - z małymi przerwami - sypie dalej... Trochę się topi, ale potem dosypuje, więc bilans jest generalnie dodatni. I zaczyna marznąć...

Ośką też się człowiek może wprawić w dobry humor, zwłaszcza gdy przynajmniej jeden z nielicznych tu Subaraków jeździ na letnich (patrz wyżej :twisted: ). Jeszcze mię dziś żaden czteropęd nie skillował! :cool:

 

Minus jest taki, że Yarka musiałem rano oddać żonie (ABS) i wlokę się Nissanem... za to mniej się boję agresywnych latarni i krawężników ;-)

 

A ci, co mogli dziś być na Miedzianej Górze - a nie skorzystali z pewnej oferty - NIECH ŻAŁUJĄ!!! :twisted::twisted::twisted: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluja ci, co pracowali. A i WiS, dolicz jeszcze jednego Subaraka na letnich kapciach. Zreszta przez cala zime prawdopodobnie, zdecydowalem sie zainwestowac w tylne pneumatyki zamiast w opony zimowe, tym bardziej ze zima taka nijaka :)

 

EDIT-> ale i tak jezdzi lepiej niz jednonapedowiec, dzisiaj omijalem goscia na kapitulnej, ktory nie mogl pod gore ruszyc hihi :twisted: a ja sie ostentacyjnie zatrzymalem obok, spojrzalem i kiwajac glowa z politowaniem ruszylem jak gdyby nigdy nic - czy to mozna nazwac juz KILLEM? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bialym od godziny 13 zaczal padac niezle snieg i pada do teraz, jezdzi sie na prawde fajnie i ten "slabszy" naped mi w niczym nie przeszkadza chodz w taka pogode Honda stoi w garazu :P

Nie cieszcie sie tak mocno Panowie z tego sniegu bo podobno do konca roku ma jego nie byc i podejrzewam, ze jutro malo co z niego zostanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to mozna nazwac juz KILLEM?

Jak najbardziej :-D

 

Swoją drogą, musimy się przy okazji ustawić na kresce - ale na płaskim, bo pod górkę wynik jest oczywisty - czteropęd na letnich i ośka na zimowych. Nissan normalnie ma przyspieszenia mniej-więcej na poziomie Twojego wolnego ssaka, więc... ciekawy eksperyment byłby :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...