Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

SUMO gdzie załatwiłeś śnieg? daj jakieś namiary. U mnie słońce, zielona trawka i ptaki śpiewają jak wiosną, a to przecież niedaleko. Gdyby otworzyć okno to i komórki nie trzeba. :grin:

 

w Wiśle... a w sumie pod samą Kubalonką.. bo w samej wiśle to cieplutko było i sucho - 2 kilometry dalej zimno, mokro, slisko :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zimówki mimo ze sniegu nie ma ale temperatury chyba coraz bardziej przystępne... ?

 

uniroyale rs1 duzo lepiej sie sprawuja od zimowek na suchym i mokrym asfalcie nawet przy niskich temperaturach i na suchym asfalcie przy minusowyh temperaturach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchać no kamraty z południa, a szczególnie z okolic Zakopca/Ochotnicy i innych takich. W czwartek startuję tam do Was w rejon, co by Sylwestra miło spędzić i na pikne górki se nieco popatzeć. Powiecta mnie ludziska czy zimówki zakładać czy zapomnieć i łostawic je tak jak som na kołkach w ziemiance? Ha??

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniroyale rs1 duzo lepiej sie sprawuja od zimowek na suchym i mokrym asfalcie nawet przy niskich temperaturach i na suchym asfalcie przy minusowyh temperaturach

 

Jak chyba kazde letnie - moim zdaniem, jedyna sytuacja kiedy zimowki maja bezwarunkowa przewage, to kopny snieg i marznace bloto posniegowe - wtedy faktycznie no mercy. Ale w miescie - jak czesto to sie zdarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniroyale rs1 duzo lepiej sie sprawuja od zimowek na suchym i mokrym asfalcie nawet przy niskich temperaturach i na suchym asfalcie przy minusowyh temperaturach

 

Jak chyba kazde letnie - moim zdaniem, jedyna sytuacja kiedy zimowki maja bezwarunkowa przewage, to kopny snieg i marznace bloto posniegowe - wtedy faktycznie no mercy. Ale w miescie - jak czesto to sie zdarza?

 

Nie prawda :razz: Zimówki mają inny skład gumy lepiej się trzymają (zależy od rodzaju) od jakieś tam temperatury o :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mooooooze i prawda, ale nie w moim przypadku - jakos zawsze mam wrazenie, ze letnie lepiej trzymaja, jak nie ma sniegu na drodze etc :-)

 

Moje zimówki działają od około plus minus 0 stopni ;) Weś w tym czasie załóż letnie to zobaczysz różnice :cool: hehe

 

dzisiaj rano jezdzilem i caly czas jezdze na letnich i bywalo juz ok 0 st a dzisiaj rano bylo na minusie, ale suchutko i lepiej sie letni sprawdzaja, tym bardziej ze rs1 maja bardzo miekka mieszanke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym założył zimówki - w niektórych górskich rejonach popadało trochę śniegu (podobno na Magurze jest 15 cm śniegu).

O, dzięki bardzo. Wiadomo na czym stoję. Jeszcze jutro jeden telefon do Kościeliska, co by teren z pierwszej ręki rozpoznać i nie pozostaje nic innego, jak Winterhawki na białych stalówkach z piwnicznych czeluści wyciągać.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem ostatnie parę dni na łysych RE070, przy temperaturach w okolicach zera i lekko powyżej. Zarówno na suchym, jak i - co dziwne - na mokrym, spełniały moje oczekiwania co do kontroli i hamowania.

 

Ale mimo tego zmienię już na te cholerne, balonowate zimówki - dla świętego spokoju :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...