Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbys sie decydowal na lawete, to daj znac - przyjade foty porobic i wrzuce na forum, niech lud patrzy jak sie wladza wozi :mrgreen:

 

Eee tam - na Słomce boki mi nie szły (tj. wchodzenie tak, wychodzenie dopiero potem zaczęło wychodzić :mrgreen:), to muszę potrenować.

 

W4 TURBOT

 

Samochód-ryba. Srebrny w końcu jest, czyli wszystko się zgadza :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam - na Słomce boki mi nie szły (tj. wchodzenie tak, wychodzenie dopiero potem zaczęło wychodzić :mrgreen: ), to muszę potrenować.

 

Nie nie - chcialem pokazac, jak wladza sie wozi na lawecie, bo sie boi jechac na lysych 070 :mrgreen:

 

Jego to Święty Mikołaj wozi. Laweta nie potrzebna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, musimy się przy okazji ustawić na kresce - ale na płaskim, bo pod górkę wynik jest oczywisty - czteropęd na letnich i ośka na zimowych. Nissan normalnie ma przyspieszenia mniej-więcej na poziomie Twojego wolnego ssaka, więc... ciekawy eksperyment byłby :roll:

 

no to szybko trzeba by to zrobic, bo sniegu niedlugo nie bedzie ;) za Praktikerem jest fajny teren... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szybko trzeba by to zrobic,

Choinka, właśnie zdążyłem skończyć piwo... :evil: więc dziś odpada - ale jak wytrzeźwieję, a białe jeszcze się ostanie, to dzwonię do Ciebie... :twisted:

Peter77, jak chcesz, to dołączaj - ale z Tobą to się ustawiam Yarkiem i poproszę chyba jednak jakieś fory :wink: - pół dystansu...? :cool:

 

za Praktikerem jest fajny teren...
:cool: :twisted::idea:

 

Zła wiadomość - chyba się topi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie waszym szczesciem... w WLKP niestety tylko deszcz :evil:

 

 

 

to moze ktos jakas foteczke z pierwszego upalanka po bialym zapoda, dla zaostrzenia apetytu tych, ktorzy sie nie doczekali sniegu i tych (np. mnie), ktorzy jeszcze nie doswiadczyli igraszek za streami jedynej slusznej marki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choinka, właśnie zdążyłem skończyć piwo... :evil: więc dziś odpada - ale jak wytrzeźwieję, a białe jeszcze się ostanie, to dzwonię do Ciebie... :twisted:

Peter77, jak chcesz, to dołączaj - ale z Tobą to się ustawiam Yarkiem i poproszę chyba jednak jakieś fory :wink: - pół dystansu...? :cool:

....

Zła wiadomość - chyba się topi...

 

No kurde, topi sie jak nic :evil: a swoja droga mozna kielecki spot zrobic, no moze swietokrzyski :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie waszym szczesciem... w WLKP niestety tylko deszcz :evil:

 

 

 

to moze ktos jakas foteczke z pierwszego upalanka po bialym zapoda, dla zaostrzenia apetytu tych, ktorzy sie nie doczekali sniegu i tych (np. mnie), ktorzy jeszcze nie doswiadczyli igraszek za streami jedynej slusznej marki :roll:

 

no to po uplanku :mrgreen: i znowu moje Uniroyale RainSporty wracaja do lask :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kielecki spot zrobic, no moze swietokrzyski

Bardzo chętnie tylko ja zazwyczaj nie wiem co bedę robił następnego dnia. W razie czego jak będzie jakiś pomysł kieleckiego spota to odzywajcie się. Prawdopodobnie będę na SuperOS-ie w sobotę. W razie czego wypatrujcie granatowego GT na morettach.

 

Zakładam zimówki na dniach, tylko skończę felgi malować. Nie będzie litości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego jak będzie jakiś pomysł kieleckiego spota to odzywajcie się. Prawdopodobnie będę na SuperOS-ie w sobotę.

Patrz PW. :cool:

 

Zakładam zimówki na dniach, (...) Nie będzie litości.

No to na kresce z Tobą nie staję, ani a suchym, ani na śliskim, w ostateczności możemy spróbować się na zwrotność wokół pachołków... :mrgreen: :wink: - a najlepiej, to w pokera... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale ponoć w nocy z niedzieli na poniedziałek ma przyjść atak zimy i potrzymać przynajmniej do Świąt.

 

Niech zywi nie traca nadziei ! ;) Swoja droga wczoraj z bananem na gebie wracalem do kraju myslac, ze bedzie chociaz troche bialo a tu nic... I jak tu nie popasc w jesienna depresje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na kresce z Tobą nie staję, ani a suchym, ani na śliskim, w ostateczności możemy spróbować się na zwrotność wokół pachołków... :mrgreen: :wink: - a najlepiej, to w pokera... :wink:

 

HE HE kupiłem tydzień temu cc do upalania i już zamówiłem silnik 1,2 z punto.

Zrobi się na 90KM twardszy zawias krótka skrzynia i będzie kiler na pachołki.

Chętnie bym się sprawdził takim z twoim Yarkiem, Subarki mi szkoda upalać szczególnie na suchym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...