Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Leszek, fajny ten Golf. Mial jakies przygody?

 

Michał dosyć dobrze go sprawdziłem a co coś wygląda ze zdjęć jakby miał :shock:

 

Bo ma dobra cene wg mnie, choc pewnie dosatanie mi sie w czerep, bo na forum panuje ogolna filozofia, iz dwuletnie auto powinno 30% wartosci nowego kosztowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, delikatnie mówiąc, do pięt nie dorasta wschodnim krańcom naszego kraju...

 

A mianowicie weekendowałem się w rodzinnej Białej Podlaskiej, spadło 10cm śniegu! :cool: :mrgreen: Paraliż na drogach, jakieś dresy pod marketem kręciły bączki na ręcznym :wink: , Subaru - brak! :evil:

 

Zapraszam! :mrgreen:

 

Juz nie ma co zapraszac :-) Czarne drogi. Ale weekend byl bialy. Jak pokonalem mazury i czesc podlasia po calkowicie zasniezonych drogach, momentami nie bylo wiadomo gdzie konczy sie droga i zaczyna pole :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby tylko na ALT ni ebylo sucho bo kiepsko z oponami jest na suche :-/

 

Noo mi najbardziej odpowiadałoby gdyby było sucho. Ale śnieg też może leżeć, byle nie padał podczas ALTu. Tak to ok. Ale zapowiadają dzień bez śniegu i deszczu - zobaczymy, jeszcze troszke czasu jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wylecze zapalenie gardla (drugi tydzien na antybiotyku) to sie zbieramy i idziemy, nie ma bata!

 

Co do strzelania: przez trzy lata z rzedu jakos Cie nie widzialem na torach w eliminacjach do finalu mistrzostw Polski, wiec sam rozumiesz... :wink:

Zreszta poczekaj do wiosny, jest pewien plan...

 

Przekraczasz w Clio 1.2 predkosc 300 m/s na dystansie 3 km? NIezle... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wylecze zapalenie gardla (drugi tydzien na antybiotyku) to sie zbieramy i idziemy, nie ma bata!

 

 

Jakby co kliknij, ja jestem najrzadziej co drugi dzień.

 

 

Co do strzelania: przez trzy lata z rzedu jakos Cie nie widzialem na torach w eliminacjach do finalu mistrzostw Polski, wiec sam rozumiesz...

 

Mistrzostwa Polski Mistrzostwami Polski, tych naprawde kozaków co mają kominiarki i szpanerskie lunety tam raczej nie uświadczysz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin, na moda :!: :!: :!: devlin, na admina :!: :!: :!:

 

Az, lud sie domaga! Sluchaj glosu ludu! :mrgreen:

 

Sprzedasz mi po roku, dwóch użytkowania to STI za 30% ceny za którą kupisz je od Przemqa ?

 

 

Zalezy, co Przemeq kupi nastepne i czy utrzyma ta polityke na nastepny samochod, wiec to nie zalezy tak do konca ode mnie, ale jezeli tak - to spoko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy, co Przemeq kupi nastepne i czy utrzyma ta polityke na nastepny samochod, wiec to nie zalezy tak do konca ode mnie, ale jezeli tak - to spoko :twisted:

 

Przemeq jako ArcyKawior kupi STi MY 07 i Evcie number 10 do parki... :twisted: :razz:

I będą tak sobie żyli długo i szczęśliwie a Jego auta płodzić będą Nissany Micra albo inne takie :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co kliknij, ja jestem najrzadziej co drugi dzień.

 

Dam glos niezawodnie, bo musze zaczac sie ruszac znow, a w grupie razniej.

 

Mistrzostwa Polski Mistrzostwami Polski, tych naprawde kozaków co mają kominiarki i szpanerskie lunety tam raczej nie uświadczysz ;-)

 

Zalezy o czym myslisz, ale jezeli o zabawkach typu SSG2000 lub SWD8, to z doswiadczenia powiem Ci, ze z zakladanego przezemnie dystansu nic przez te lunetki nie zobaczysz, obrocenie sie z tym trwa zdecydowanie za dlugo a czas przeladowania jest naprawde ze dlugo. Jezeli juz koniecznie chcesz miec jakiekolwiek szanse, to wez krotkie MP5, dlugi kewlar (komplet) i garsc pigulek na urwanie linki od strachu - no i nie zapomnij o zimnych kompresach na bark :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az, nie martw sie, drugie miejsce na tak zaszczytnej waiting list tez jest niezle. A biorac pod uwage, ze za dwa, trzy lata do podzialu beda (wedle Mana111) STI MY07 i EVOX, to jakos sie dogadamy :wink:

 

Az i tak weźmie STi bo w Evci tył mu się hubka na drodze i trzeci bieg źle wchodzi :razz: :twisted::mrgreen:

 

Aaaa... :shock: :roll: Teraz już rozumiem ten niecny zamach na klocki, płyn i amortyzatory :twisted: :wink: Po prostu przygotowujesz Evcie do sprzedaży i robisz wszystko aby cena była bardziej atrakcyjna :idea: :roll: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...