Skocz do zawartości

Zakup WRX STI MY2015


Matross

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale cena jest taka sama, tylko kurs Euro się zmienia. Ale on raczej nie jest zależny od polityki firmy FHI czy też SIP-u. Poza tym może w marcu będzie lepiej, bo w lutym raczej się nie zanosi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ps. ten Golf o którym piszecie to.....płuży przodem w zakrętach.... :( ..ale do normalnej jazdy..ok

ten Golf, o ktorym Pan pisze, niech se pluzy, ale przynajmniej silnik sie nie rozwali podczas dynamicznej jazdy na autostradzie czy torze... bo STI, ktore Pan tak bardzo chcialby sprzedac, to jak min. spotka takie cos :mrgreen:;)

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/77668-sti-uszczelka-pod-głowicą/

 

no a w gorszym wypadku - pekniety tlok czy nawet blok... ale wszystko rozumiem, Pan zarabia sprzedajac auta, a nastepnie je remontujac :)

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przynajmniej silnik sie nie rozwali podczas dynamicznej jazdy na autostradzie czy torze.

 

skąd ta pewnosć..? :rolleyes: ..

 

 

 

Pan zarabia sprzedajac auta,

 

STI ..jakby nie mają specjalnego znaczenia w moim "zarabianiu"...  :)

 

 

 

en Golf, o ktorym Pan pisze, niech se pluzy

 

niech płuży...mnie to nie przeszkadza.... :D ...."do normalnej jazdy jest ok."

 

ps.jakoś mało mnie interesuje...na czym Pan zarabia/zarabiał... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odnośnie silnika 2.5T w nowym STI możemy tylko gdybać wspomagając się nieco opiniami innych użytkowników, którzy auto zakupiuli. Myśle, że SIP nie zdaje sobie

sprawy ilu potencjalnych klientów traci nie podając konkretów na temat nowego silnika, który rzekomo jest wolny od wszystkich wad poprzednika.

Na dodatek ta cała sprawa z p.Mikiciukiem i zatarciem motoru. Najlepszym przykładem jestem ja sam, mój kolega który równiez się waha z powodu silnika 2.5T czy

kolega krist.

 

Czy tak trudno jest napisać maila do działu technicznego w Japonii, uzyskać listę "poprawek/modyfikacji" i załatwić sprawę raz na zawsze?. W moim przypadku jest to

kluczowe przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Matross no i jaką ostatecznie decyzje podjąles?(jeśli nie jest to tajemnica oczywiście ;) ,pytam z ciekawości bo sam sie wahałem niedawno)

Zamawiasz/zamowiles STI czy szukasz czegoś innego?

Edytowane przez wasz_hugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie. Dzisiaj Ford zaprezentował nowego Focusa RS 4X4 .Już samym wyglądem zjada STI na śniadanie nie mówiąc o specyfikacji.I uszczelki raczej nie wydmucha. Wybór jest więcej niż prosty szczególnie ,że cena (przynajmniej w US ) ma być porównywalna do STI. Warto czasem troche poczekać :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie. Dzisiaj Ford zaprezentował nowego Focusa RS 4X4 .Już samym wyglądem zjada STI na śniadanie nie mówiąc o specyfikacji.I uszczelki raczej nie wydmucha. Wybór jest więcej niż prosty szczególnie ,że cena (przynajmniej w US ) ma być porównywalna do STI. Warto czasem troche poczekać :thumbup:

No, to swietnie, ze poczekałeś. Nie będziesz miał tych wszystkich problemów:-) bedziesz w 100% zadowolony:-)

Teraz juz dużo aut jest szybszych i mniej awaryjnych niż sti. A ja jak mi sie leasing sti skończy wiecie co kupie??? STI:-)

Jak to sie nazywa ? Głupota?... Miłość?... :-) sam nie wiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tym polega wolny rynek,a produkt zweryfikuje klient. Może więcej takich aut jak Ford zmusi wreszcie FHI do stworzenia porządnego, bezawaryjnego silnika do tego naprawdę udanego STI.Jeśli nie to idę o zakład ,że następna generacja już nie powstanie,bo obecna skutecznie odstraszy obecnych I przyszłych nabywców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więcej takich aut jak Ford zmusi wreszcie FHI do stworzenia porządnego, bezawaryjnego silnika do tego naprawdę udanego STI.

 

podoba mi się określenie...."porządny".... :biglol: .....czyli Ford jest "porządny"....a STI jest nieporządne... :huh:

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie. Dzisiaj Ford zaprezentował nowego Focusa RS 4X4 .Już samym wyglądem zjada STI na śniadanie nie mówiąc o specyfikacji.I uszczelki raczej nie wydmucha. Wybór jest więcej niż prosty szczególnie ,że cena (przynajmniej w US ) ma być porównywalna do STI. Warto czasem troche poczekać :thumbup:

 

Ten nowy ford jeśli chodzi o wygląd jest jak biedak przy dwóch poprzednich generacjach "foki" RS, dodanie paru plastików nie dodało mu agresji... Oby jeździł dobrze bo będzie rozczarowanie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było wątpliwośći - generalnie nowe STI mi pasuje z wyjątkiem 10-letniego silnika - złomu,który trzeba naprawiać zaraz po wyjeżdzie z salonu i foteli na których siedzi się wysoko jak w Fiacie Panda i wypada na zakrętach. Myślę że w Fordzie takich problemów nie będzie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A.Koper; Porządny tzn taki, że jak się spieszę powiedzmy do Berlina i jadę autostradą z prędkościami + 200km/h to chciałbym tam dojechać i jeszcze wrócić z powrotem (a nie na lawecie),a obecna konstrukcja bez przeróbek after marketowych mi tego nie gwarantuje.Czy aż tak dużo wymagam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do A.Koper; Porządny tzn taki, że jak się spieszę powiedzmy do Berlina i jadę autostradą z prędkościami + 200km/h to chciałbym tam dojechać i jeszcze wrócić z powrotem (a nie na lawecie),a obecna konstrukcja bez przeróbek after marketowych mi tego nie gwarantuje.

 

no to tylko Ford zostaje..... :) 

 

ps. nie chciałbym sie chwalić. :rolleyes: ..ale mnie też zdarzalo się i zdarza....jechac autostradą i nie tylko "+200" i STi , WRX , XT.....daje radę :) ...ale spierać sie nie będę...powiedzmy , ze jesteś szybszy... :rolleyes: ...więc ..Ford

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednią generację RS raczej nikt nie narzekał ,więc i ta nie powinna być  najgorsza ,a i dłubnąć będzie łatwiej i taniej.Mój Sti więcej niż licznikowe 270km/h nie chce pojechać,ale widocznie pańskie auta są szybsze.

Edytowane przez fedex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A.Koper; Porządny tzn taki, że jak się spieszę powiedzmy do Berlina i jadę autostradą z prędkościami + 200km/h to chciałbym tam dojechać i jeszcze wrócić z powrotem (a nie na lawecie),a obecna konstrukcja bez przeróbek after marketowych mi tego nie gwarantuje.Czy aż tak dużo wymagam ?

Rok juz tak poginam, akurat do berlina to z 10 razy.....

Jestem na forum od 7 lat. To moje 3 subaru. Mialem rownież sti 03- 2.0 , salonowy, europa. Wychwalany, bracie, w Aso co tydzień, olej co pojezdzawka, wyniuniany, forturbo, bracie wszystko...., Upalalem , jezdzilem i wiesz fedex co sie stalo?

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/29286-spalone-subaru-co-moze-byc-przyczyna/page-2?hl=+spaliło%20+się

Niektorzy pamiętają.

Przeczytaj sobie.

To byla tragedia dla mnie:-)

Wychowany na forum, kupilem sti 2011, ze swiadomoscia, ze jak wyjadę na ulice, to jak jebnie to sie nie pozbieram:-) no więc w grudniu rok temu odlożyłem dwie dychy:-) W lutym i marcu '13 zrobilem juz zakupy nawet- uszczelki, rozrzady i inne.... Minął rok, w miedzyczasie wyjazdy na wakacje, wesela, wszedzie, i nic:-( nie dbam nawet w ułamku jak o tamtego.a wszyscy remapy robią, kują, 500 niutonów stroją, a ja?! Co ze mną??!! Ja tez chce! Nawet z Carlosem gadalem i do Sącza dzwonilem!:-)

Częsci na półce, kasa odłożona,a ten skubaniec jezdzi. W piatek jade do sopotu.... Moze sie uda.... W końcu:-)

 

Moj na nawigacji leci 261. Licznikowe 270 to okolo 245-250:-)

Edytowane przez marcinwrxsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na poprzednią generację RS raczej nikt nie narzekał ,więc i ta nie powinna być  najgorsza ,a i dłubnąć będzie łatwiej i taniej.

 

już ustalilismy...:

 

 

 

no to tylko Ford zostaje.....  

 

 

 

Częsci na półce, kasa odłożona,a ten skubaniec jezdzi. W piatek jade do sopotu.... Moze sie uda.... W końcu:-)

 

pech jakiś... :rolleyes: 

 

ps.

 

.Mój Sti więcej niż licznikowe 270km/h nie chce pojechać,ale widocznie pańskie auta są szybsze.

 

jako +200 rozumiem np. 210.... :) ..a 270km/h to nawet nie pomyślałem... ale będę próbował się rozpędzić.... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdziesz do 7-miu to pogadamy.Ja róznymi Subaru jeżdzę od ponad 20 lat ,a na temat 2.5 zdanie mam wyrobione.Bez stosownych modyfikacji padnie wcześniej czy póżniej. Dobrze zrobiony trochę polata. A co ma EU do US ,przecież to to samo tylko computer inny i US pare koni mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do A.Koper; Porządny tzn taki, że jak się spieszę powiedzmy do Berlina i jadę autostradą z prędkościami + 200km/h to chciałbym tam dojechać i jeszcze wrócić z powrotem (a nie na lawecie),a obecna konstrukcja bez przeróbek after marketowych mi tego nie gwarantuje.Czy aż tak dużo wymagam ?

Rok juz tak poginam, akurat do berlina to z 10 razy.....

Jestem na forum od 7 lat. To moje 3 subaru. Mialem rownież sti 03- 2.0 , salonowy, europa. Wychwalany, bracie, w Aso co tydzień, olej co pojezdzawka, wyniuniany, forturbo, bracie wszystko...., Upalalem , jezdzilem i wiesz fedex co sie stalo?

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/29286-spalone-subaru-co-moze-byc-przyczyna/page-2?hl=+spaliło%20+się

Niektorzy pamiętają.

Przeczytaj sobie.

To byla tragedia dla mnie:-)

Wychowany na forum, kupilem sti 2011, ze swiadomoscia, ze jak wyjadę na ulice, to jak jebnie to sie nie pozbieram:-) no więc w grudniu rok temu odlożyłem dwie dychy:-) W lutym i marcu '13 zrobilem juz zakupy nawet- uszczelki, rozrzady i inne.... Minął rok, w miedzyczasie wyjazdy na wakacje, wesela, wszedzie, i nic:-( nie dbam nawet w ułamku jak o tamtego.a wszyscy remapy robią, kują, 500 niutonów stroją, a ja?! Co ze mną??!! Ja tez chce! Nawet z Carlosem gadalem i do Sącza dzwonilem!:-)

Częsci na półce, kasa odłożona,a ten skubaniec jezdzi. W piatek jade do sopotu.... Moze sie uda.... W końcu:-)

 

Moj na nawigacji leci 261. Licznikowe 270 to okolo 245-250:-)

 

 

 

doskonałe :) !!! ja też wbrew wszystkiemu kupiłem nowe STI MY15 i jakims cudem dojechałem do domu bez awari ;) 

 

 

US pare koni mocniejszy.

 

że co ? :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...