Skocz do zawartości

Zakup WRX STI MY2015


Matross

Rekomendowane odpowiedzi

Zwłaszcza wygląd miała fajny.Jak było z awaryjnoscia ?

Nic szczególnego się nie działo, największy minus to zawieszenie które bardzo szybko się zużywa na Pl drogach. Silnik raczej pancerny. Bardzo ważny jest regularny serwis, jak w subaru

Też jestem Alfiarzem, miałem 156 2.5 V6...cały czas mam oko na jakieś zadbane GTA :-)

O zadbany egzemplarz w Pl raczej będzie ciężko ale warto szukać bo gta to unikat, radość gwarantowana Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, cofam wszystko co powiedziałem kiedyś na temat wyglądu nowego STI. Jechał dziś koło mnie z 10 minut wyczyszczony, niebieski, na białej feldze - 19 cali. Oglądnąłem w czasie ruchu z każdej strony. Wygląda świetnie. B)

 

Tylko felga musi być duża, bo auto napompowane i bardziej krowiaste niż stare wersje - na 17 wygląda trochę śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, cofam wszystko co powiedziałem kiedyś na temat wyglądu nowego STI.

 

Synu marnotrawny  :D .... wróciłeś.....

 

Ja ilekroć jestem u Carfita to zawsze cmokam  na tego jego białasa..... świetny jest kolorek.

Coś w tym jest, że nowy STI wygląda lepiej na żywo niż na fotkach..... a przeważnie jest odwrotnie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie i Panie, cofam wszystko co powiedziałem kiedyś na temat wyglądu nowego STI.

 

Synu marnotrawny  :D .... wróciłeś.....

Ej, przecież i tak wiemy, że najładniejsze są bloby! :mrgreen:

 

 

W rzeczy samej. Dlatego chyba zaskórniaki trzeba będzie wyciągnąć i na lato iść w 19" :D

Słuszna decyzja B) W drugim wątku pytasz jak z kolorem, na 19 złoto albo biel! ;)

Edytowane przez Zelazny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...