Skocz do zawartości

Zakup WRX STI MY2015


Matross

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najlepiej żółtego z wymalowanym wielbłądem

 

 

 .....fajny był. :rolleyes: .....ale po nim bezpośrednio miałem Legacy Turbo.... które zakręty pokonywało znacznie szybciej , lepiej przyspieszało i dawało większą frajdę z jazdy..... :)

 

ps. ten Golf o którym piszecie to.....płuży przodem w zakrętach.... :( ..ale do normalnej jazdy..ok

Golf z wielbłądem był fajny i najbardziej utytułowanym ale i tak moim uluboinym pozostanie Impreaz w barwach playboya i wódki kremlowskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie , czy PL jest dostępne WRX STI z pakietem S-PACK? Jest to pakiet obejmujący wersję ze spoilerem, wraz ze skórą , audio harman kardon i szyberdach.

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Wersji jako takiej nie ma, jest w opcji do wersji TOP dostępny spoiler z klapą do spoilera.

 

(kosztuje ta przyjemnosc okolo 1tys eur, ale moge sie mylic).

Tyle zdaje się kosztują same części. Dochodzi jeszcze wymiana + lakier.

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Domyślam się że wszyscy mnie zjadą za to co tutaj napisze ale jeśli bierzesz pod uwagę nowe auto to polecam porównać z a45 AMG i evo X jeśli można jeszcze kupić :)

 

Jezeli mam być szczery to jeździłem i EX i A45 jak i STI MY 15 i ze wszystkich tych aut by far najfajniejsze jest STI.......

 

to chyba jezdziles seria EX bo taka po mapie i wydechu 390-400 to jest zaje.... bista zabawka a przy tym pali nie dużo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Elmo. Nawet jak uwolnisz te "haldexy, sraldexy" z ESP to tak i tak w zakręcie jest gówno....

Nie żebym gdybał, czy wymyślał ale są to słowa instruktora jazdy, który testował Golfa R na torze w Poznaniu.

Edytowane przez Kts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A STI nie płuży? :) tam gdzie STI ucieka przód, tam w brz mryga kontrolka od ESP bo ucieka tył :D po zrobieniu w BRZ 10tys km, WRX STI jest dla mnie za miękki, za wysoko się siedzi, za gładko wszystko chodzi, za bardzo płuży.. Jest trochę za bardzo ucywilizowany - spodziewałem się czegoś ostrzejszego....

Co nie zmienia faktu, że gdybym miał $$$ to bym się mocno zastanawiał nad zakupem, chociaż o wiele lepiej prowadzi się BRZ :)

Jako ciekawostka: jak wsiadam do STI 2015 to po BRZ czuje sie jak w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A STI nie płuży? :) tam gdzie STI ucieka przód, tam w brz mryga kontrolka od ESP bo ucieka tył :D po zrobieniu w BRZ 10tys km, WRX STI jest dla mnie za miękki, za wysoko się siedzi, za gładko wszystko chodzi, za bardzo płuży.. Jest trochę za bardzo ucywilizowany - spodziewałem się czegoś ostrzejszego....

Co nie zmienia faktu, że gdybym miał $$$ to bym się mocno zastanawiał nad zakupem, chociaż o wiele lepiej prowadzi się BRZ :)

Jako ciekawostka: jak wsiadam do STI 2015 to po BRZ czuje sie jak w domu

Jezdziłem STi 2015  z roku 2014  ;)  i bratem ciotecznym BRZa czyli Toya.

Co prawda osiągami na prostej Toya nie dawała rady STi, ale frajda z jazdy niesamowita i ta rewelacyjna niziutka pozycja za kierownica BRZ/GT.

Jeżeli wkrótce nie dadza na EU innego silnika do STI(błagam dajcie ej 20 !!!!!! :o ) to ja kupuje auto z silnikiem FA20.

Jakie? na gt czeka sie 2 miesiace na BRZ 6 miesiecy.

Nie wiem czy wytrzymam pól roku.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Domyślam się że wszyscy mnie zjadą za to co tutaj napisze ale jeśli bierzesz pod uwagę nowe auto to polecam porównać z a45 AMG i evo X jeśli można jeszcze kupić :)

 

Jezeli mam być szczery to jeździłem i EX i A45 jak i STI MY 15 i ze wszystkich tych aut by far najfajniejsze jest STI.......

to chyba jezdziles seria EX bo taka po mapie i wydechu 390-400 to jest zaje.... bista zabawka a przy tym pali nie dużo

Graf jeździłem i takim i takim i nie chodzi mi tu o osiągi tylko co dostajesz w zamian.EX to dalej EVO i tak bardziej cywilizowane niż E9 ale w stosunku do MY15 to inna epoka.MY 15 jeździ super prowadzi sie jak EVO przy tym ma wręcz wyborne zawieszenie i praktycznośc i komfort normalnego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Domyślam się że wszyscy mnie zjadą za to co tutaj napisze ale jeśli bierzesz pod uwagę nowe auto to polecam porównać z a45 AMG i evo X jeśli można jeszcze kupić :)

Jezeli mam być szczery to jeździłem i EX i A45 jak i STI MY 15 i ze wszystkich tych aut by far najfajniejsze jest STI.......

to chyba jezdziles seria EX bo taka po mapie i wydechu 390-400 to jest zaje.... bista zabawka a przy tym pali nie dużo

Graf jeździłem i takim i takim i nie chodzi mi tu o osiągi tylko co dostajesz w zamian.EX to dalej EVO i tak bardziej cywilizowane niż E9 ale w stosunku do MY15 to inna epoka.MY 15 jeździ super prowadzi sie jak EVO przy tym ma wręcz wyborne zawieszenie i praktycznośc i komfort normalnego auta.

 

Zrobiłem EX 53kkm. Byłem na jeździe próbnej STI MY15 i potwierdzam.

W zasadzie to już zbieram na STI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mojego? ;) Dobrze dotarty, z akcesoriami STI, ochrona lakieru, super stan... dostepny od reki :mrgreen:

a teraz szczerze, dlaczego chcesz sprzedać BRZa???

Bo przeciez nie ze starosci ;)

 

(jesli juz to białe BRz Sport/lub GT 86 Prestige mnie interesuje

Edytowane przez wasz_hugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zastosowanie szpilek ARP, kutych tłoków i uszczelek "porządnych"( Cometic?, Cosworth?- mit! ), te zabiegi nie uchronią silnika przed UPG  Zapomnijcie ;)

 

 

 

 

true, true, bo np. solenoid się może zespuć,

 

a jak solenoid padnie, to turbo może przeładować

 

a jak zegar szwankuje, to można nie wyczaić na czas, że turbo przeładowuje,

 

a jak turbo przeładowuje, to może UPG wydmuchać lub tuleja może piardnąć https://www.dropbox.com/s/d02pernlwq2yp8c/IMG_2412.JPG?dl=0

 

Przebieg 100k km, ale nie seria...

btw szukam bloku, może ktoś ma na zbyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...