Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że BMW zagościło w wątku o Foresterze. Nie wiem czy to dla Forestera dobrze czy źle. :huh:;):biglol:

 

Tak a propos byłem dziś w sklepie Puma i widziałem fajne sportowe buty sygnowane przez BMW. Zapytałem czy są też z logo Subaru - niestety nie było. :(

Pani nawet próbowała mnie przekonać, że BMW to dobre i fajne auta są. Jakoś jej się nie udało. :rolleyes::biglol:

 

Aha, butów oczywiście nie kupiłem. ;)

A co Ty chcesz od BMW? Zajebiste auta, ktore dają poczucie kontroli i absolutny fun z jazdy. Znasz to? ;)

 

Gorzej z userami w naszym kraju, ale to inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A że auta fajne to fakt.

 

Nie powiem byłem zdecydowany na serię 2 coupe ale ... jakbym chciał żeby to fajnie jeździło i wyglądało i coś tam miało np. lepsze siedzenia, to trzeba jeszcze tyle kasy dołożyć, że mnie nie stać. Niestety miałem pecha i oglądałem wersję, powiedzmy prawie podstawową i z dieslem, więc trochu mnie rozczarowało to auto. Stąd BRZ: też dwoje drzwi, też RWD, od razu auto z jajem - nie tak szybkie ale kompromis ceny do funu uzasadniony i wygląda  zdecydowanie lepiej - jak za milion dolarów.

 

Ale kiedyś M1 coupe będzie :D  obok STI :biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem dokladnie to samo. Ogladnalem 320 d jakis sportpaket wsiadlem podotykalem plastikow (jekies wielkie wow to nie bylo) zobaczylem cene 43 t€ i ... wyszedlem :) sorry ale glaba ze mnie nikt robic nie bedzie.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wersje podstawowe są bardzo biedne i dopiero odpowiednie doposażenie w "zabawki" robi właściwy samochód ale to kosztuje +35% ceny wyjściowej i więcej, więcej, więcej...    :(

 

Przyzwyczajony do naszej, wsiadłem do "zwykłej" i też byłem załamany, cały urok auta prysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W autach premium faktycznie opcja to najczęściej używane w cenniku słowo a podwojenie wartości wersji bazowej dodatkami to nie problem.

 

Ja tak miałem w macanym Q5 - zanim doszedłem do lakieru zrobiło się 2 na poczatku kwoty w konfiguratorze...bogactwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie porównujcie Subaru ,do marek premium ,bo nie ma ono z nimi nic wspólnego.Pamiętać też należy,że np w takim Audi też można ugrać rabat np 15% ,czy dogadać się na inne sposoby.Są takie.Jak ktoś idzie i wykłada ponad 2stówy i się cieszy ,że dostał alarm i dywaniki ,to już jego problem

W pewnych jednak konfiguracjach marki premium do mnie też nie przemawiają,bo też nie znoszę ,jak robią ze mnie jelenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madox z ciekawości zapytam Cię czy Twoim zdaniem w ogóle istnieje coś gorszego co może się przytrafić przeciętnemu Kowalskiemu w życiu niż użytkowanie auta marki Subaru ? Bo jak tak czytam Twoje wypowiedzi w wielu wątkach - to wydaje mi się że "użytkowanie Subaru" jest u Ciebie gdzieś pomiędzy "biegunką w pracy" a "zdradą żony". 

 

Żeby nie było offtopu - Bardzo mi się podoba Subaru Forester  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro wybieram się swoim Forkiem na jedną z większych pustyń w okolicy, pustynia Liwa. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=4pVCToDTbT4

 

Na filmie widać arabską wersję Google Maps Street View Car. 

 

 

Zobaczymy jak się Forek spisze :)

post-4626-0-98391300-1426770678_thumb.jpg

Edytowane przez sapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę macie rację,bo jak tu wybrać w tym Subaru ,jedno nie jedzie ,ale pali 7 ,a drugie jedzie,ale pali 16,w jednym pęka wał ,a drugie jest młode i nie do końca wiadomo,czy też coś nie będzie pękać.Na razie wybrałem opcję nr 1 ,bo się trafiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu nie jeździł do ASO, bo specjalnie ci zepsują po tych postach

bez przesady jestesmy dorosli , po to jest forum zeby moc napisac to co sie uwaza na temat swojego auta. madoxowi  auto nie odpowiada, jezdzil lepszymi, badz oczekiwal po subaru czegos lepszego - moze miec swoje zdanie. Nie badzmy slepo zapatrzeni tylko w Subaru - owszem to fajne auta, ale na rynku mozna znalezc lepsze auto ( z podobnym napedem awd, bardziej dynamiczne , lepiej wykonczone i wyciszone ) w podobnych $$

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Jak ktoś idzie i wykłada ponad 2stówy i się cieszy ,że dostał alarm i dywaniki

 

Jakie Subaru jest za ponad 2 stówy ..? I peka w nim wał albo jest nową konstrukcją ?

 

Ja bym na twoim miejscu nie jeździł do ASO, bo specjalnie ci zepsują po tych postach

bez przesady jestesmy dorosli , po to jest forum zeby moc napisac to co sie uwaza na temat swojego auta. madoxowi  auto nie odpowiada, jezdzil lepszymi, badz oczekiwal po subaru czegos lepszego - moze miec swoje zdanie. Nie badzmy slepo zapatrzeni tylko w Subaru - owszem to fajne auta, ale na rynku mozna znalezc lepsze auto ( z podobnym napedem awd, bardziej dynamiczne , lepiej wykonczone i wyciszone ) w podobnych $$

 

Ten temat już był i osoby "w miarę świadome motoryzacyjnie" nie wybrały takiego samochodu tylko kupiły właśnie Subaru .. 

dlatego są na tym forum .... 

 

No właśnie - jesteśmy dorośli ...ale ja to widzę trochę tak...

0574a72078f728b25a63e7d6b3a91774.jpg

Edytowane przez Fortis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę macie rację,bo jak tu wybrać w tym Subaru ,jedno nie jedzie ,ale pali 7 ,a drugie jedzie,ale pali 16,w jednym pęka wał ,a drugie jest młode i nie do końca wiadomo,czy też coś nie będzie pękać.Na razie wybrałem opcję nr 1 ,bo się trafiła

Ja tam wole mlode lub inaczej mlodsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu nie jeździł do ASO, bo specjalnie ci zepsują po tych postach. Z drugiej strony SBD nie serwisowany w ASO jak padnie..... :yahoo:

Jeżdżę do ASO na wymianę oleju i innych materiałów eksploatacyjnych zgodnie z wytycznymi producenta (a niech chłopaki coś mają z tego,że jeżdżę daną marką) natomiast płacenie 1000zł ,żeby ktoś sprawdził mi czy świecą żarówki i czy są klocki i tarcze potrafię ocenić sobie sam,nawet potrafię zajrzeć tu i ówdzie,czy coś np nie cieknie skądś i robię to nawet częściej niż raz w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co do audi, ale w salonie BMW otrzymaliśmy 13% rabatu na X3 Xdrive, 3,0 diesel. Co z tego, że w Gdańsku nie chcieli o rabacie słyszeć? W Łodzi bardzo chcieli I auto sprzedali.

@Nowicjusz - dobrego dealu trzeba szukać samemu, negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...