Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

no i pseudo chromowany grill oraz ramki halogenów.

Do tych ostatnich już próbowałem się dobrać żeby prysnąć na czarny ale jakoś tak prosto nie można ich rozebrać.

Nad pozostałymi kwestiami popracuję w najbliższym czasie. :)

Powinno Cię to zainteresować :

http://www.subaruforester.org/vbulletin/f85/fog-light-bezel-removal-xt-bumper-150370/

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i pseudo chromowany grill oraz ramki halogenów.

Do tych ostatnich już próbowałem się dobrać żeby prysnąć na czarny ale jakoś tak prosto nie można ich rozebrać.

Nad pozostałymi kwestiami popracuję w najbliższym czasie. :)

Powinno Cię to zainteresować :

http://www.subaruforester.org/vbulletin/f85/fog-light-bezel-removal-xt-bumper-150370/

 

 

 

dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko czytam gazety motoryzacyjne,ale dziś zobaczyłem pierwsza jazda Skodą Superb w Auto Świecie i kupiłem.Był artykuł na trzy strony o TSI i TFSI VAG-a.Auta do 2011 r rozpadają się masowo,biorą olej po litrze na tysiąc km .W USA klienci złożyli pozew zbiorowy i wygrali.Auto Świat nawet prosił ,żeby wysyłać do nich maile ,jak komuś padł silnik.Przyczną było zastosowanie zbyt cienkiego pierścienia zgarniającego.Było też o Outbacku (nie tym najnowszym).Generalnie pozytywnie ,oprócz ryzykownego diesla.Ale jak widać,nie on jeden ryzykowny

Edytowane przez madox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam12 odnosnie modulu zamykania szyb. Podobno jest z tym problem przy opcji bez klucza. Modul musialby byc spasowany z przyciskiem start engine. W ASO Koper mi odradzono i nie zamontowano.

Edytowane przez zk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Był artykuł na trzy strony o TSI i TFSI VAG-a.Auta do 2011 r rozpadają się masowo,biorą olej po litrze na tysiąc km .
 

 

Cholera, a prawie mnie już przekonałeś wcześniej do Superba. I co teraz??? :unsure:

 

Wiem! Kupimy inną gazetę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Był artykuł na trzy strony o TSI i TFSI VAG-a.Auta do 2011 r rozpadają się masowo,biorą olej po litrze na tysiąc km .

 

 

Cholera, a prawie mnie już przekonałeś wcześniej do Superba. I co teraz??? :unsure:

 

Wiem! Kupimy inną gazetę :)

 

Spoko,możesz wziąść Tdi190 4x4 dsg 7.7do setki i 232km/h ,co pozwala spokojnie wyprzedzać i jechać po autostradzie 180-190 bez żadnego wysiłku.Za ostro dopasioną po małym rabaciku zapłacisz ,jak za xt comfort.A przeglądy za 1zł przez 5lat (z materiałami !!!!) masz ekstra.Ale jeśli ktoś zwraca uwagę na markę,to jest słabo.Stoimy np w kolejce do kasy na stacji paliw,za nami kilka osób,z którego dystrybutora pyta pani,yyy.... nie zwróciłem uwagi,to CZARNE SUBARU.I dziewczynom za Tobą miękną nogi.A teraz to samo i odpowiedz yyyy....ta biała Skoda....I co?Kicha

Edytowane przez madox
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam12 odnosnie modulu zamykania szyb. Podobno jest z tym problem przy opcji bez klucza. Modul musialby byc spasowany z przyciskiem start engine. W ASO Koper mi odradzono i nie zamontowano.

 

 

Mam wersje Comfort bez KeyLess. Na szczęście :)

Adam12 ja okleiłem wszystkie chromy, gril,halogeny, i relingi. Jak chcesz to prześle ci zdjęcia. Nie wyglada już na ix 35, hahhaha

 

 

poproszę :)

Maila puściłem przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkow, o 12 May 2015 - 07:36, powiedział:

Kiedyś już je zamieszczałem.

Pozdrawiam Mieszko I Adam12

wg. mojego uznania tak powinno każde Subaru opuszczać salon

 

świetnie wygląda

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już je zamieszczałem.

Pozdrawiam Mieszko I Adam12

A uchylisz rąbka tajemnicy - gdzie to robiłeś i ile dudków trzeba wyłożyć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie ponad dwa tysiące trza liczyć. ZTCW jak do auta są gotowe szablony może być kapkę taniej. Ja rozważałem folię transparętną celem ochrony lakieru ale chyba odpuszczę - zainwestowałem w maczetę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja rozważałem folię transparętną celem ochrony lakieru ale chyba odpuszczę -

 

podobno transparentna jest najtrudniejsza do dobrego położenia i dlatego koszty spore.

Jeżeli będzie ok. 2k pln to robię czarny mat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy oklejanie ma wpływ na gwarancję? Z tego co wiem to do oklejania wszystkie światła , klamki i chyba też blachy się demontuje, też mnie korci aby zmienić kolor ale trochę się boję że jak mi coś źle poskładają to zostanę sam z problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...