Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy ma LED'y w skrzelach. ;)

A tak zapytam czy cos slychac na temat LED'ow w skrzelach w PL?

Ktos juz montowal (homologowane lub nie) ?

 

Jeny ile ja już o tych ledach tu czytam ,czy będą ,gdzie będą ,kiedy bedą - ostatnio na drodze widziałem Citroena C1 i miał fabryczne ledy (wiecie co to Citroen c1 - blizniak Toyoty Ago - takie małe za chyba 30 parę tys nowe ) a tu non stop podnieta kiedy ledy i daej nima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ma LED'y w skrzelach. ;)

A tak zapytam czy cos slychac na temat LED'ow w skrzelach w PL?

Ktos juz montowal (homologowane lub nie) ?

 

Jeny ile ja już o tych ledach tu czytam ,czy będą ,gdzie będą ,kiedy bedą - ostatnio na drodze widziałem Citroena C1 i miał fabryczne ledy (wiecie co to Citroen c1 - blizniak Toyoty Ago - takie małe za chyba 30 parę tys nowe ) a tu non stop podnieta kiedy ledy i daej nima

 

A tutaj madox to nawet mogę się z Tobą zgodzić :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowiek zadaje proste i konkretne (tak mi sie wydaje) pytanie:

 

A tak zapytam czy cos slychac na temat LED'ow w skrzelach w PL? Ktos juz montowal (homologowane lub nie) ?

 

a w odpowiedzi czyta cos o Citroenach, 30 tysiacach, podnietach itd.

 

Znaczy pytanie jednak nie bylo proste i konkretne - przynajmniej nie dla wszystkich. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madox jak tam X3 z rabacikiem 20 % dla Kristofurosa ? Dasz ofertę? W koło tylko rabaty tu , rabaty tam....żadnych konkretów ?

Dzięki za przypomnienie ;)

Jak nie bedzie oferty to będzie można na madoxa pisać/mówić "Kłamca" !!!

Edytowane przez Kristofuros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie być inni? To po co Wam ledy

Co do rabatów - co mam Wam napisać? Jak dostanę pozwolenie to napiszę ,nie chce żeby mnie zaś zbanowali

 

Na zlosc Tobie, Mistrzu!

 

A propo rabatu, zawsze mozesz nam wyslac PW, cwaniaczku. Ja z checia zaryzykuje bana i przedstawie Twoja oferte publicznie, cwaniaczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było bardziej merytorycznie.

Zrobiłem dziś przejazd eksperymentalny A4 Krk Kat z V śr. + 40-50 max. dop. ;). Spalanie wg komputera 16l

 

Tak więc madox ma rację. Forek pali ponad 15 :D

 

Jak na stodołę to niezły wynik.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z hamulcem (od miesiąca), szumią/szurają i słabo hamują na zimno. Myślałem że kończą się klocki przy 30kkm ( ciut za wcześnie ). W Kieleckim ASO stwierdzili 50% zużycie okładziny ciernej, nie jest źle. W przyszłym tygodniu II przegląd, zgłoszę do ponownego sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z hamulcem (od miesiąca), szumią/szurają i słabo hamują na zimno. Myślałem że kończą się klocki przy 30kkm ( ciut za wcześnie ). W Kieleckim ASO stwierdzili 50% zużycie okładziny ciernej, nie jest źle. W przyszłym tygodniu II przegląd, zgłoszę do ponownego sprawdzenia.

Ja bym chyba nie czekał na Twoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z hamulcem (od miesiąca), szumią/szurają i słabo hamują na zimno. Myślałem że kończą się klocki przy 30kkm ( ciut za wcześnie ). W Kieleckim ASO stwierdzili 50% zużycie okładziny ciernej, nie jest źle. W przyszłym tygodniu II przegląd, zgłoszę do ponownego sprawdzenia.

 

Nie przejmuj się, w taką porę roku to się często zdarza - ciągle jakiś syf osiada i przez to są piski, zgrzyty itd. Jak w ASO sprawdzili, można śmiało jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz zmienilismy na nowe. Co prawda jeszcze dalyby rade ok. 10 tys km ale walalem nie ryzykowac.

Mam pytane: czy ktos z Was nie chcialby sprawdzic sie, sprawdzic Forka i przezyc fajna przygode podczas IV Subariady odwiedzajac Gruzje i Armenie prpzez Ukraine i Rosje? Sa jeszcze 4 miejsc wolne. Zapraszam do watku: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66358-iv-forumowa-subariada-armeniagruzja/page__st__0

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz zmienilismy na nowe. Co prawda jeszcze dalyby rade ok. 10 tys km ale walalem nie ryzykowac.

Mam pytane: czy ktos z Was nie chcialby sprawdzic sie, sprawdzic Forka i przezyc fajna przygode podczas IV Subariady odwiedzajac Gruzje i Armenie prpzez Ukraine i Rosje? Sa jeszcze 4 miejsc wolne. Zapraszam do watku: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66358-iv-forumowa-subariada-armeniagruzja/page__st__0

Jakby mi ktoś Forka XT użyczył to jadę ;)

Edytowane przez Kristofuros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz: mocniej depniesz, masz na myśli: tor ;)

1 litr na 10000 km to niezbyt dużo. Chociaż muszę przyznać, że nasz nic nie łyka. Wydaje mi się, że nawet trochę przybywa i olej mocno pachnie benzyną. Ale ponoć tak ma być. W każdym bądź razie, porównuje z moim bugiem. Zaznaczam to są moje obserwacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie mialem w OBK 2,5 MT. Olej nie ubywal jak duzo w miescie jezdzilem i w miare spokojnie. Wystarczylo raz szbciej przeleciec Autobahna i poziom od razu opadal. Mozna tym wytlumaczyc, ze jezdzac w miale spokojnie duzo krotkich odcinkow benzyna nie nadaza odparowac z oleju. Wystarczy raz mocno rozgrzyc olej i odparuje caly nadmiar benzyny z oleju i mamy nagly skok "zuzycia" oleju mierzonego na bagnecie.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...