Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć nisko musial ustawić kierownicę, ja zauważyłem dopiero po przeczytaniu uwag madoxa. Fajny patent przynajmniej nie trzeszczy :)

Jest jeden filmik japoński na yt , gdzie pokazują takie rzeczy. Myśle,ze jest to jedyna możliwość. Ktoś o zdrowych zmysłach nigdy nie zaglada w takie miejsca.

Przez cały czas jestem pod wrażeniem prowadzenia tego samochodu.

Edytowane przez mkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna jazda próbna XT, jestem zdecydowany na zakup. Czekam tylko na wyprzedaż rocznikowy i fruuu. Jakim cudem on dostrzegł tę szmatę za kierownicą.?

to ja, chyba jako pierwszy, wrzucilem fotke tej "szmatki" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie no subaru idzie do przodu bez dwoch zdan :)

krok do przodu i dwa w bok?

mozna dlugo dyskutowac na ten temat, czego najlepiej chyba dowodzi ilosc stron w tym watku ;)

 

btw, ostatnio przeczytalem dosc ciekawy wpis w pewnym blogu (rosyjsko-jezycznym)

 

autor blogu, podobnie jak madox (btw, pozdrawiam kolege :mrgreen: ) szuka sobie nowego auta i odwiedza salony roznych marek... zamiescil kilka zdjec i prosil o zgadywanie z ktorego kraju pochodzi to auto... wyniki zgadywanki dosc interesujace :lol:

 

http://nemihail.livejournal.com/99521.html

 

i c.d. http://nemihail.livejournal.com/99792.html

 

 

p.s. opcjonalny wies tuning powala, nie? :mrgreen:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem u jednego z olsztyńskich dealerów Subaru podpytać o jakieś promocje na zestawy felgi/opony lub same opony. Na dworze chłodniej i czas myśleć o zimówkach. Niestety nie ma jeszcze oficjalnej oferty na nic do XT. Mam nadzieję, że przed... grudniem coś się pojawi, a może macie jakieś przecieki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wypatruję jakichś ofert, ale na razie ani widu ani słychu. Jeżeli w przyszłym tygodniu nic się nie pojawi to kupuję opony Bridgestone Blizzak LM80 EVO albo Dunlopy Winter Sport 4D) pod kątem założenia na fabrycznych felgach. Nie chcę czekać za zakupem do pierwszych śniegów gdy wszyscy na hura rzucają się do zakupów i wymiany.

 

Jeżeli chodzi o felgi to szczerze mówiąc nie widzę w ofercie Subaru niczego z jajem co by pasowało do Forka XT - najchętniej to kupiłbym drugi komplet taki jak fabryczne, ale pewnie będzie kosztować z 10 tys. więc to bez sensu. Dlatego pewnie skończy się na jednym z modeli o których pisałem 2 strony temu.

 

A tak w ogóle, jak - odpukać - nie będzie żadnych niespodzianek z rejestracją to jutro odbieram swojego Forka!!! :yahoo: Nie wiem czy dzisiaj zasnę w nocy, tak nie mogę się doczekać :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam nadzieję, podsyconą zawiścią ;) Kolega, który równolegle ze mną odbierał auto, tyle, że cx5, chwalił się w niedzielę, że w salonie sprzedano mu promocyjnie komplet zimowek z felgami, za przyzwoitą, moim zdaniem cenę 4000pln. Auta, mimo, że ładne, nie zazdroszczę mu, wiem, że jeżdżę lepszym :P , po prostu taki rozsądnie skalkulowany dodatek, byłby miłą przystawką do nietaniego było nie było Forka.

 

Krogulec, gratuluję, kupujesz świetne auto. Dawno prowadzenie nie dawało mi tyle przyjemności :) A jeżeli do listopada nic się nie wydarzy, pójdę Twoją drogą niezależnego nabycia zimowek.

 

MUrsus, a te 16 z tymi oponami ładnie mieszczą się w XTku?

Edytowane przez yossarian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już drugi komplet felg 17'.

Zastanawiam się tylko na oponami, wiem że to nie ten wątek ale co myślicie o oponach Nokian?

Na Legacy zjeździłem dwa komplety i byłem zadowolony.

W rozmiarze do Forka jest jakiś nowy model WR SUV3 w "dobrej" cenie. Dobry będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...