Skocz do zawartości

LPG w Subaru


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

moze da sie w sofcie ustawic przelaczanie na opadajacych obr

może się i da, tylko nie mam się do kogo zwrócić w okolicach :evil:

masz w tej fabrycznej instalacji LPG lubryfikacje zaworow ???

tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi :evil: nie wiele wiem na temat tej instalacji. Parownik odparowywuje gaz, rozdzielacz rozdziela - miałem okazję go juz czyścić dwa razy, bo mamy gaz ze smołą przecież. Wtryski??? Chmm, nie wiem jak działają...moze ktoś by mógł tak na pół łopatologicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gourmet

 

Najlepsze, że masz do mnie trzy kroki.

Zostawisz niezbyt rozgrzane auto, i w pięć minut wrócisz do domu.

 

Koniecznie ustal z chłopakami (duży Marek), gdzie ma być zawór tankowania i przełącznik gaz benzyna, ja dojeżdżam przed dziesiątą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że masz do mnie trzy kroki.
bo to najlepsze miejsce w Wawie na posiadanie zagazowanego Subaraka - piechotką do Bigasu i Flying Fortress nie-ASO :lol::lol::lol:

 

[ Dodano: Czw Maj 14, 2009 8:26 am ]

operacja udana, pacjent przeżył i ma się dobrze. Przegoniłem Forysia wieczorem autostradą za Wyszków i z powrotem. Subiektywnie - może kilka koników ubyło :cry:, Devil przycichł :mad: . Obiektywnie - diody poziomu LPG mają się nijak do stanu faktycznego, "rezerwa" zapaliła się po 80 km. Jedyny prawdziwy minus to właśnie dioda rezerwy - bije po oczach niczym miecz Jedi, uciążliwe zwłaszcza w nocy. :evil: No i gdzie kupić pokrowiec na koło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjaśnia, dlaczego po montażu znalazłem rolkę czarnej taśmy ukrytą na podszybiu :!: W bagażniku natomiast pozostał metrowy kawałek miękkiego przewodu dwużyłowego, też czarny - do mierzenia poziomu gazu w zbiorniku? :?: :shock: Mam nadzieję, że diodę da się obłaskawić systemowo a nie druciarsko :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bije po oczach niczym miecz Jedi, uciążliwe zwłaszcza w nocy

Moze zle miejsce do instalacji przelacznika wybrales. U mnie przelacznik jest dosc nisko z lewej strony. Trzeba sie troche odchylic / przechylic, zeby go zobaczyc. Ktos inny pewnie by marudzil, ze go nie widac podczas jazdy.

Pozdrawiam,

Slawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie kupić pokrowiec na koło?

 

ja kupiłem na alledrogo cos aka 25zł, szyte na rozmiar, z rzepami coby do podłogi w bagażniku się przyklejało,

z jakości jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się dyskusja tak ładnie toczy , to i ja się dołączę :

 

Przymierzam się do zagazowania swojego Legaca 2.2, robię już mały rekonesansik wśród gazowników, ale chętnie dowiedziałbym się którego z nich z LUBELSZCZYZNY moglibyście polecić ? Interesuje mnie sekwencja w granicach 3 tys. zł . Z góry dzięki za wszelkie uwagi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gazowalem w Lublinie - mialo byc fajnie - wyszlo badziewnie i w sumie cala instalke mam na nowo zrobiona przez JAKO - takze lepiej przejedz sie do Wawy - i tak wyjdzie taniej niz potem poprawiac

 

Ale z tego co widzę chyba jeździsz zaturbionym sprzętem? A to chyba inna para kaloszy. Ale dzięki za cenną uwagę, jeszcze gdybyś wskazał kogo w takim razie "nie polecasz", będę wdzięczny :wink:

 

Nie wykluczam wyjazdu do Wa-wki , odległość nie jest jakaś dramatyczna, ale podejrzewam że na usługę u Mr. Jako konkretnie sobie poczekam (chociaż sprawdzę :wink: ) , a trochę zależy mi na czasie, bo jeździć trzeba codziennie, a mój pupilek popijając benzynę momentalnie zlikwiduje moje oszczędności :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kielcach jest gostek który gazuje auta bardziej skomplikowane np. TFSI z grupy VAG, z moim WRXem na ARM e (260kM) też sobie znakomicie poradził, auto śmiga jak szalone, a zapłaciłem dokładnie połowę tego co musiałbym zostawić w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kielcach jest gostek który gazuje auta bardziej skomplikowane np. TFSI z grupy VAG, z moim WRXem na ARM e (260kM) też sobie znakomicie poradził, auto śmiga jak szalone, a zapłaciłem dokładnie połowę tego co musiałbym zostawić w warszawie

 

Co to jest ARM?.

Tak się składa, że nie długo chyba będę w Kielcach. Może się spotkamy?

Podłączymy kompa benzyny, zapniemy sondę afr i zobaczymy jak śmiga Twój WRX na LPG?

Tylko jeżeli napisałeś bajki i ewidentnie bedzie coś nie tak,... płacisz za diagnostykę.

Co ty na to?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być AEM (komp), jak nie powiesz później za diagnostyke 1000 zł :wink: to spoko

 

To zależy, jeżeli na maksa będzie nieprawda to, co napisałeś, to Cię złupię celem odwetu :twisted: , ale jeżeli będzie w miarę ok, masz za darmo. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie najlepiej w pomorskim zainstalowac gaz sekwencyjny?

 

Widać, że nie przeczytałeś chociażby kilku stron całego wątku. Jedź od razu do JAKO, bo wcześniej czy później i tak się u niego pojawisz. Warszawa to nie Czikago, lepiej raz a porządnie, nikt nie ma takiej wiedzy nt gazowania subaraków jak on!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden minus gazu - śmierdzi gumą oponową w samochodzie :evil: , California Scents nie daje rady :sad: . Mam nadzieję, że po zamknięciu opony w pokrowcu przestanie.

 

Preparaty zabezpieczejące blachę, przez jakiś czas śmierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę powiadomić , jestem kolejnym szczęśliwym użytkownikiem Subarynki zagazowanej u Jako :wink: Myślę , że wyprawa się opłaciła, autko zachowuje się bardzo przyzwoicie, chociaż przejechałem dopiero 200 km. Może jest jakieś minimalne pogorszenie osiągów a może mi się wydawało :roll: , ale w sumie trudno mówić o osiągach w przypadku Legasia 2.2 AT :razz:

Jak wielu innych forumowiczów polecam to rozwiązanie tym, którzy chcą połączyć przyjemność jazdy Subarynką z oszczędnością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...