Skocz do zawartości

LPG w Subaru


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słyszałem, że nie można zalewać całego zbiornika benzyną.. wręcz słyszałem, że należy dbać o to, żeby pompa była cały czas zamoczona w benzynce.

Brat mi tak zakatowal pompe:P

Jesli chodzi o moja Impreze to od 1997 roku jest na LPG (bez sekwencji) i chodzi jak rakieta;] silnik wymieniany byl co prawda, ale nie z powodu zakatowania, a raczej checi posiadania dodatkowych KucyMechanicznych :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL dzisiaj zostawił auto, ale jako pierwszy z klientów, przy okazji zakosił kluczyki.

Na pewno chodziło o darmowy parking strzeżony na noc.

Na jutro cała robota ze strojeniem przesunięta.

 

Mam rozwalony system i nie mogę wstawić emotionek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, eeeeeeeeeeej miało nie wyjść na światło dzienne...a tym bardziej na forum :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ostatnio koty mi się wygrzewają na masce (zobacz na ślady pazurów na lakierze) więc parking jak najbardziej jest wskazany :D

 

tak serio, to o godzinie o której byłem u ciebie, to zwykle śpie jeszcze, więc proszę o łagodny wymiar kary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny piecyk gazowy na kolkach dziala :mrgreen:

Gaz montowany oczywiscie u Jako, wszystko gra i buczy, az micha sie bardziej cieszy jak sie do portfela spojrzy po przejechaniu trasy wwa-poznan, mimo sredniej predkosci 50km/h w sniegu po reflektory i lodu jak na lodowisku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczor,

to twój srebrny bug stał wczoraj u Jako?

 

moje też jeździ. zasadniczo nie czuje różnicy na jakim paliwie się poruszam. Jest fajnie i tanio...mimo pliku banknotów, które zostawiłem na Codziennej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczor,

to twój srebrny bug stał wczoraj u Jako?

 

moje też jeździ. zasadniczo nie czuje różnicy na jakim paliwie się poruszam. Jest fajnie i tanio...mimo pliku banknotów, które zostawiłem na Codziennej ;)

 

Tak, to moj. Ja tez nie czuje zadnej roznicy jesli chodzi o moc, o ile o mocy mozna mowic w 1.6 :mrgreen:

A co do plikow.. jest jedyne, dobre wyjscie z sytuacji z tymi plikami, po prostu starac sie o tym nie myslec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako,

szybkie pytanie dotyczące diodek "wskazujących" ilość LPG w butli.

Przejechałem 100km została ostatnia diodka zielona. Wlałem 17l (niby do pełna) i zapaliły się znów wszystkie zielone. Przy jakiej (mniej więcej) ilości gazu uruchamia się czerwona dioda-(rezerwa?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakiej (mniej więcej) ilości gazu uruchamia się czerwona dioda-(rezerwa?)
Czerwone oznacza, że zaraz wybuchnie :mrgreen:

Nie wybuchnie jeśli przetniesz niebieski kabelek ... a może czerwony, nie pamiętam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie nabyłam Legacy 2,0 z 98 r (w dowodzie ma 2000 ale wg VIN grudzień 98 :sad: ). Nieważne, ważne że jest zagazowany ok 30 tys km temu, wtrysk sekwencyjny BRC. No i pali mu się czasem check engine (czujnik spalania stukowego). Zrobiłam przegląd - niby wszystko ok. Muszę jeszcze zrobić przegląd instalacji LPG - no i przejdę do sedna PROSZĘ O NAMIARY NA TEN FANTASTYCZNY WARSZTAT W WAWIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manfred a może powinno być Manfreda? :wink:

 

Poszło PW z namiarami.

 

jako,

szybkie pytanie dotyczące diodek "wskazujących" ilość LPG w butli.

Przejechałem 100km została ostatnia diodka zielona. Wlałem 17l (niby do pełna) i zapaliły się znów wszystkie zielone. Przy jakiej (mniej więcej) ilości gazu uruchamia się czerwona dioda-(rezerwa?)

 

Nie ma rezerwy. Zapala się ostatnia zielona, kończy się gaz i przełącza się na benzynę.

Jeździj na licznik kilometrów. Ja jak zrobię 220-230 km. to jadę na stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być Manfred - bo to ON, mój szuwarek tak się zwie...

 

:arrow: Dołączyła: Dzisiaj 21:32

Ostatnia wizyta: Dzisiaj 23:03 (Minut: 15) Online

Wizyt: 3 Łączny czas wizyt Minut: 16

Postów: 2, tematów: 0, załączników: 0, ankiet: 0

[0% z całości / 2,00 postów dziennie]

Ostatni post Dzisiaj 23:08

Znajdź wszystkie posty Manfred

Auto: Legacy 2,0 MY99

Czy lubisz Subaru?: Tak

Skąd: wawa

:arrow: Płeć: Kobieta

 

:mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czerwona zapala się coś pomiedzy 90 a 130 km a gaz się konczy na 250-350km.

DNL jak ci się znudzi dynamika i stwierdzisz że za mało pali gazu to poproś o moje mapy wtrysków :razz: , ostatnio stroiłem u jako z bogatych na jeszcze bogatsze :mrgreen:

juz szybciej slowmammal (125KM) jeździc nie moze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czerwona zapala się coś pomiedzy 90 a 130 km a gaz się konczy na 250-350km.

 

no właśnie się trochę zdziwiłem. Wczoraj, po tankowaniu przejechałem 130km i zapaliła sie ostatnia zielona a na szybszych zakrętach czerwona (po paru minutach znów było zielono)...czyli to normalne, że przy 120-130 sie robi czerwono...się będzie trzeba przyzwyczaić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Foresterek już śmiga na gazie od piątku, autko zostało zagazowane u kolegi JAKO. Obsługa i montaż na najwyższym poziomie. Droga do Poznania bez problemu , silniczek pięknie pracuje a radość na stacji bezcenna ! 42 litry gazu i 71zł :lol: Co do kontrolek pokazujących ilość gazu to żyją swoim życiem, po 150km zapaliła się czerwona i tak przez następne 150km świeciła :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyregulowali, wyregulowali, jak na rezerwie 180km przejechałem. :shock:

 

To, dobra rezerwa.

Nie ma to, jak licznik dziennych kilometrów zerowany po tankowaniu.

 

 

Ja jeżdżę tylko i wyłacznie na licznik kilometrów. Kontrolka rezerwy zapala mi się po 20-30 km jak wyjadę ze stacji. A tak jak przejadę 280 km to zmierzam w kierunku stacji i "zawsze zdażam" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zawsze zdażam"

 

No i widzi Pan, Pan też zdanża. :mrgreen:

 

U mnie na odwrót - rezerwa się w ogóle nie zapala - przjechane 220 km i jeszcze dwie zielone. Ale my się znamy, nie z nami te numery Bruner :mrgreen:

Dyg na stację i 36l wchodzi śmiało.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Taa, te suwmiarki gazowe to można w diabła by usunąć całkiem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...