Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Pertyn jest bardzo specyficznym recenzentem, ale ogólnie dobrze się go słucha:)

 

Pod warunkiem że włączysz opcje szybkość odtwarzania minimum x1,25 ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Elvisiak napisał:

nie oglądałem Pertyna od dobrych kilku lat, ale dzięki tej podpowiedzi obejrzałem test i nie zasnąłem :D

 

 

Pamiętam jak testował Imprezę. Myślałem że wyjdę z siebie ale... wystarczy przyspieszyć i da się wytrzymać bo generalnie głupio nie gada, choć leniwy bo nawet mu się auta obejść nie chce  ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Elvisiak napisał:

nie oglądałem Pertyna od dobrych kilku lat, ale dzięki tej podpowiedzi obejrzałem test i nie zasnąłem :D

Z dziennikarzy motoryzacyjnych oglądam regularnie chyba tylko Złomnika, Jacka Balkana i Garbacza niekiedy...ale wstrzymajcie swoje komentarze, Pan Pertyn nawet w nazwie kanału zapowiada, że nie będzie szybko mówił :P

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, radekk napisał:

 

W tym systemie to wydaje mi się, że kwestia ograniczenia prędkości jest tak tylko na dodatek, bo może byc ale nie działać i takie tam...ale śledzenie GPS jest permanentne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

W tym systemie to wydaje mi się, że kwestia ograniczenia prędkości jest tak tylko na dodatek, bo może byc ale nie działać i takie tam...ale śledzenie GPS jest permanentne.

 

I na horyzoncie coraz bardziej realne auta pod wynajem i bez kierowcy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

W tym systemie to wydaje mi się, że kwestia ograniczenia prędkości jest tak tylko na dodatek, bo może byc ale nie działać i takie tam...ale śledzenie GPS jest permanentne.

 

I skończy się chowanie policji z suszarkami. Będą co najwyżej zatrzymywali do kontroli, zupełnie przypadkowo, podpinali kabelek i będziesz dostawał mandat za przekroczenie prędkości z przed tygodnia na drugim końcu Polski:biglol::cry:

Albo samo będzie sczytywało na trasach jak teraz viatoll i przysyłało mandat.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, radekk napisał:

Będą co najwyżej zatrzymywali do kontroli, zupełnie przypadkowo, podpinali kabelek i będziesz dostawał mandat za przekroczenie prędkości z przed tygodnia na drugim końcu Polski:biglol::cry:

Albo samo będzie sczytywało na trasach jak teraz viatoll i przysyłało mandat.

Na to jeszcze długo nie będzie zgody bo to ogranicza prawa i swobody obywatelskie 

Ale niestety wprowadzenia tych "inteligentnych" systemów spowalniających jazdę w imię bezpieczeństwa ruchu drogowego nie da się już raczej zatrzymać. 

IMO aktualny stan zawansowania tych systemów spowoduje, że nie da się takiego auta komfortowo użytkować, a o żadnej poprawie bezpieczeństwa nie może być mowy. 

Powyższe na podstawie użytkowania nowego wszystkomającego w ramach bezpieczeństwa volvo.

Rozpoznawanie znaków żyje własnym życiem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radekk napisał:

I skończy się chowanie policji z suszarkami. Będą co najwyżej zatrzymywali do kontroli, zupełnie przypadkowo, podpinali kabelek i będziesz dostawał mandat za przekroczenie prędkości z przed tygodnia na drugim końcu Polski:biglol::cry:

Albo samo będzie sczytywało na trasach jak teraz viatoll i przysyłało mandat.

Takie coś już istnieje, a nazywa się tachograf cyfrowy. Poza faktem, że cały czas "rysuje" przebieg prędkości to jeśli jedzie się z prędkością powyżej 90/h ponad minutę, to wtedy tacho zapisuję to jako wykroczenie, jak również ten fakt zapisywany jest na karcie kierowcy. Notabene, jeśli jadąc po kilku godzinach zatrzyma cię ITD, to mają prawo wlepić Ci mandat. Warto również pamiętać, że kontrola karty może sięgać nawet 28 dni wstecz, ale wtedy to już bardziej patrzą się na czas jazdy, pracy i pauzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mrusz napisał:

Dla  mnie bomba :yahoo:

Nigdy nie jechałem DC2 a to w sumie już praktycznie legenda

Acura-Integra-2.jpg

 

Też nigdy nie miałem okazji pośmigać ale niejedną mogłem sobie dokładnie pooglądać DC2 i DC5 też. Raz nawet Type R w 4 furtkach a to już rodzynek nie byle jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...