Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, dirkdiggler napisał:

Jeszcze miesiąc temu była oficjalna zapowiedź że nadchodzi lifting. Są nawet materiały prasowe.

Lifting może tak, ale nie nowy model. Mieli zaprzestać produkcji z powodu downsaizingu i restrykcji unijnych. Czy będzie kolejne ST? Z silnikiem 1.2 i 2 turbinami :) ?

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, makos89 napisał:

Lifting może tak, ale nie nowy model. Mieli zaprzestać produkcji z powodu downsaizingu i restrykcji unijnych. Czy będzie kolejne ST? Z silnikiem 1.2 i 2 turbinami :) ?

Siejesz defetyzm.

Auto przechodzi lifting, ma 3-4 lata przed sobą na rynku. A to czy bedzie nastepca i w jakiej formie to się okaże za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.0 największa porażka Forda. Poza Subaru przez 6 lat jeździłem 3 generacjami focusa. Znam 3 osoby które w focusie mk3 robiły już remont silnika 1.0. 120 tys to max dla tej jednostki, fakt że remont jest tani bo da się zmieścić w 3500 zł za naprawe kosiarki. Btw, miesiąc temu kolega z pracy kupił Captura z silnikiem 900cm... 80 km :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dirkdiggler napisał:

Siejesz defetyzm.

Auto przechodzi lifting, ma 3-4 lata przed sobą na rynku. A to czy bedzie nastepca i w jakiej formie to się okaże za kilka lat.

Bazuje na tym co ogłaszali gdy wypuszczali ostatni model, że to koniec ST. Ale masz rację, zobaczymy za kilka lat. Chca przejść do 2030 na elektryki a w mdz. czasie na hybrydy plug in.

 

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aflinta napisał:

Mnie przypomina KIA.... ale może dlatego, że nie wiem jak obecnie Mazda wygląda :mrgreen:

 

Z nowych modeli to obecnie jedne z najładniejszych samochodów na drogach. :thumbup:

 

2 godziny temu, Christoph napisał:

E tam, przyznajcie lepiej, ze wyglada jak Camry :thumbup:

 

Camry już nie wygląda, po dwóch latach sprzedaży zakończonego wielkim sukcesem kończy żywot w Europie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, markos007 napisał:

 

Zostało 14 lat... oby było paliwo dostępne, GTek dożył a moja córka nacieszyła rykiem boksera. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...