Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.09.2021 o 11:01, eddie_gt4 napisał:

 

rzecz gustu, mi się V90CC bardzo podoba - czasem żałuję, że nie potrafiłem namówić żony na nie... stwierdziła stanowczo, że nie będzie jeździła "katafalkiem" :ph34r:

 

volvo v90cc.jpg

I masz czego żałować. Często nim jeżdżę i to na prawdę kawał ładnego i dobrego auta.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, turdziGT napisał:

I masz czego żałować. Często nim jeżdżę i to na prawdę kawał ładnego i dobrego auta.

W dniu 23.09.2021 o 10:01, eddie_gt4 napisał:

 

rzecz gustu, mi się V90CC bardzo podoba - czasem żałuję, że nie potrafiłem namówić żony na nie... stwierdziła stanowczo, że nie będzie jeździła "katafalkiem" :ph34r:

 

volvo v90cc.jpg

Też uważam że to piękny samochód.

No i gra w wyższej lidze niż Outback. To widać. Stylistyka w Volvo to petarda i trzeba to przyznać otwarcie. Subaru na tym polu to auta dla koneserów. Szczęściem i przypadkowo obecna generacja OBK jest stylistycznie bardzo udana. 

Pisanie że Outback lepszy w terenie to już jakieś majaczenie. Oba w teren się nie nadają. Outback oczywiście ma ten monstrualny przedni zwis, więc na polnej drodze gdzieś nim zachaczy i na tym polu Volvo ma bezpieczniejszą konstrukcję.

Zresztą Volvo jeśli chodzi o stylistykę to czad i petarda jak dla mnie.

Pod względem mocy żadne Subaru podejścia nawet nie ma B6, 300KM, 6.4s do 100km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo to chyba jededyna marka która ma ładne samochody na całej linii i w każdym segmecie a juz na pewno premium. 

Nie ma ani jednego modelu który był brzydki , dziwaczny albo by się nie podobał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, turdziGT napisał:

I masz czego żałować. Często nim jeżdżę i to na prawdę kawał ładnego i dobrego auta.

 

Żałuję tylko, jak coś się nie mieści w bagażniku Stingera i trzeba zakładać box ;)

 

A poza tym, jesteśmy bardzo zadowoleni z auta - za tą kasę chyba trudno o coś lepszego...

 

 

20210502_122606.jpg

20210411_140153.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

 

Żałuję tylko, jak coś się nie mieści w bagażniku Stingera i trzeba zakładać box ;)

 

A poza tym, jesteśmy bardzo zadowoleni z auta - za tą kasę chyba trudno o coś lepszego...

 

 

20210502_122606.jpg

20210411_140153.jpg

A jak wsiadanie do tylu? U mnie odpadł bo denerwowały mnie strasznie szerokie „boczki”. Nie foteli ale całej konstrukcji. Nie udało mi się zając miejsca za mna bez uwalenia spodni o brud z karoserii. Jak to wyglada przy dłuższym użytkowaniu? Wtedy wygrało Q50S Hybrid :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

A jak wsiadanie do tylu? U mnie odpadł bo denerwowały mnie strasznie szerokie „boczki”. Nie foteli ale całej konstrukcji. Nie udało mi się zając miejsca za mna bez uwalenia spodni o brud z karoserii. Jak to wyglada przy dłuższym użytkowaniu? Wtedy wygrało Q50S Hybrid :wub:

 

Z tyłu miejsca dla dorosłych jest "na styk" (główny problem - miejsce na stopy przy max. opuszczonych fotelach), ale ja sam tam nigdy nie jeżdzę... natomiast nasze dzieciaki - 10 i 13 lat - mieszczą się bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

Z tyłu miejsca dla dorosłych jest "na styk" (główny problem - miejsce na stopy przy max. opuszczonych fotelach), ale ja sam tam nigdy nie jeżdzę... natomiast nasze dzieciaki - 10 i 13 lat - mieszczą się bez problemu

Bardziej chodzi mi o zajmowanie tej pozycji. Wsiadanie i wysiadanie z auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Bardziej chodzi mi o zajmowanie tej pozycji. Wsiadanie i wysiadanie z auta. 

 

To prawda - przednie fotele w Stingerze można opuścić dość nisko (i za to m.in. lubię to auto!) i wtedy wsiadanie, a szczególnie wysiadanie, może wymagać pewnej wprawy... po SUVie trzeba się przyzwyczaić / wytrenować nawyki

 

ale to i tak pikuś w porównaniu do Celiki, którą wcześniej miałem :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pumex1 napisał:

Odważni są w tej firmie. Ostatnio spaliło im się Audi TT (wcześniej 170km/h było na Wisłostradzie). Wcześniej jakieś Porsche po promilach było rozwalone ;)

A teraz to: 

Może być zdjęciem przedstawiającym samochód

Ktoś na profilu FB Motodoradcy skomentował mniej więcej tak: "Panek umie w reklamy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...