Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, pumex1 napisał:

Ktoś kojarzy taką skrzynię? Któraś z terenówek, ale szczerze mówiąc ciekawi mnie to ułożenie 8 biegów. 

196131365_10219807523085772_176309945117455038_n.jpg

 

Tutaj masz wyjaśnienie: https://www.truckingtruth.com/truckers-forum/Topic-19983/Page-1/18-speed-shift-pattern

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, .Misza. napisał:

aaa... czyli to nie terenówka, a cięższy kaliber. I to nie 8 a 16 biegów?Dzięki, poczytam :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pumex1 napisał:

Ktoś kojarzy taką skrzynię? Któraś z terenówek, ale szczerze mówiąc ciekawi mnie to ułożenie 8 biegów. 

196131365_10219807523085772_176309945117455038_n.jpg

 

15 minut temu, .Misza. napisał:

Właśnie miałem pisać, że to z ciężarówki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Właśnie miałem pisać, że to z ciężarówki:)

Wiesz, w tej chwili automaty w osobówkach już są 10 biegowe (przynajmniej na tym się zatrzymałem), więc terenówki na łącznym high/low też nie pozostają w tyle. A w nowym ciągniku siodłowym to siedziałem raz - na Plejadach i nie było czasu wszystkiego ogarnąć w minutę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że poziom zmysłu estetycznego tych co projektują te samochody jest na poziomie podobnym do klienta docelowego. Kijem bym tego nie dotknął...budki przenośnych toalet maja lepszy "disajn" ...aż chciałbym to nazwac po imieniu, ale nie wolno na The Forum używaćtakich słów ale dla mnie to jest sprzedawanie swojej godności za pieniądze.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pumex1 napisał:

Ktoś kojarzy taką skrzynię? Któraś z terenówek, ale szczerze mówiąc ciekawi mnie to ułożenie 8 biegów. 

196131365_10219807523085772_176309945117455038_n.jpg

 

 

tu jest film o takim drążku

 

 

a tu jak się jeżdzi starymi ciężarówkami z dwoma patykami

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki prezentuje garaż. Co prawda słyszałem, że połowa jego samochodów to "car sharing" z elitarnego klubu, a druga połowa to promocja producentów/importerów. Co nie zmienia faktu, że zacne furacze :)

https://www.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo=enc02qhrmp5l7wh5ieqtiycruim2qsekjkbsiudrqocblsd4mgyboudrqmcblad3ugxboct3ig2ri&utm_campaign=amtpc_FB_Gazeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, aflinta napisał:

Tak sobie przypadkiem trafiłem na to jak popularne autko (oczywiście nie u nas) potrafi samo wypełznąć z piasku:

 

Co ciekawe, przypomina to nieco X-Mode, ale chyba X-Mode nie ma takiego algorytmu do wykopywania, przynajmniej nie w moim XV :D

Pod koniec ciekawostka też, dlaczego na tył zastosowali hamulce bębnowe :thumbup: fajne fajne:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...