Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mimo, że nie posiadam subaru to prawdopodobnie moim następnym samochodem właśnie będzie bokserek ;). Jak narazie subaru poszukuje mój szanowny tatuś. Nie ukryję też, że świadomie i z premedytacją zamierzam wykorzystać to forum i wiedzę użytkowników do wyszukania auta o zacnej przeszłości dla w/w taty ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Wczoraj zarejestrowałem się na forum. Nie mam co prawda Subaru a starego Forda... mam jednak nadzieję, że w niedalekiej przyszłości stanę się szczęśliwym posiadaczem GT'ka :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu postach ciężko napisać coś oryginalnego :D

Witam więc,forum czytam nałogowo od długiego czasu:

-pobudka

-forum

-śniadanie

-droga do pracy

-forum bo może się coś zmieniło

-i tak dalej

-przed wyjściem z pracy wchodzę poczytać

-dochodzę do auta i zanim ruszę jeszcze sprawdzam czy nic nowego się nie pojawiło :mrgreen:

 

Nie mam subaru,od momentu gdy wybierałem pierwszy samochód,zawsze brałem pod uwagę subaru(za tą magie),ale nie znam nikogo osobiście posiadającego i jakoś zawsze brakuje odwagi.

Do tego dochodzi problem co bardziej będzie do mnie pasować forek czy impreza :roll:

Zarejestrowałem się bo jest ciekawy wątek o starszych autach w którym postanowiłem się odezwać,dodatkowo rejestracja na forum to pierwszy krok do zakupu subarki.

Pozdrawiam

 

Tomek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum czytam nałogowo od długiego czasu:

-pobudka

-forum

-śniadanie

-droga do pracy

-forum bo może się coś zmieniło

-i tak dalej

-przed wyjściem z pracy wchodzę poczytać

-dochodzę do auta i zanim ruszę jeszcze sprawdzam czy nic nowego się nie pojawiło :mrgreen:

 

 

Dzien swira. :mrgreen:

Jest on strasznie podobny do mojego. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Forum przeglądam od dawna.

Przyszedł czas na zmiany.

Pokusa na Subaru tkwi we mnie od kilku lat, rozsądek mówi- zastanów się.

Ten rozsądek zagłuszyłem skutecznie dwa lata temu kupując mx-5, po tym czasie wiem, że była to dobra decyzja :D .

 

Teraz czas na wymianę drugiego auta; nie chcę już ośki.

Szukam WRX do 2005 lub Forestera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ! Forum czytam z górą 3 lata .I coraz częściej.Nałogowe czytanie (stare wątki) zajęły mi tyle czasu ,że brakuje go na pisanie.Moje GT -mam prawie 4 lata- jeździ bez zarzutu może dlatego ,że przebieg śmiesznie mały i też śmiesznie mało jeżdżę ,ale tematy tu są super i pewnie skorzystam z doświadczeń Szanownych Kolegów, których wielu wirtualnie znam .

(a Oni mnie nie,choC to chyba się zmieni ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla wszystkich!

 

Zanabyłem rupiecia :D i powoli będę go przywracał do życia.

 

Legacy kombi, rok 1994, silnik EJ22, automat.

Tylne zawieszenie mocno zardzewiałe. Sprężarka klimatyzacji zablokowana. Zawieszenie zmienione z pneumatyka na sprężyny.

 

Parę rzeczy już zrobiłem, reszta czeka w kolejce ;)

 

Jeśli ktoś wie, gdzie można znaleźć tylny "wózek" (rama pomocnicza, od której wyrastają tylne kółka) w miarę dobrym stanie - byłbym mocno wdzięczny.

 

Szukam też napinacza paska wierorowkowego do sprzężarki klimatyzacji - ale to temat "wiosenny" ;)

 

--

Pozdrawiam.

 

Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jestem totalnym świeżakiem a mój obecny samochód z marką Subaru łączy tylko pierwsza litera w nazwie ;)

 

Nie przeszkodziło mi to odkryć mojej miłości - miało to miejsce w styczniu 2010 roku, kiedy przez przypadek miałem okazję jeździć dłubniętym WRXem w jednym ze śląskich lasów - 140km/h na hopie ... tego się nie zapomina.

 

Właśnie wtedy postanowiłem, że będę bliżej tej marki, by w przyszłości zasiąść za sterami Subaru Impreza...

Jak na razie nakręciłem 2 filmy reklamowe dla jednego z zaprzyjaźnionych Dealerów Subaru - szczegóły w dziale sprzedam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide szukac tej Agory :)

 

Eisai edw, re.

'Agora' w lacinie to 'Forum'. :mrgreen:

 

Albo targ.

Ti mas lei afti i gineka? "niestety" meni Elada? Panagia mou... :mrgreen:

 

 

 

 

 

tora - fevgo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo targ.

Ti mas lei afti i gineka? "niestety" meni Elada? Panagia mou... :mrgreen:

 

tora - fevgo...

 

Oute egw de to katalava giati etsi leei. :wink:

 

A mody pewnie siedza, drapia sie po glowie i zastanawiaja sie co tez Fala i Dziedzic belkocza do siebie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...