Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Ucieranie żonki do przesiadki z poczciwej Corolli na Subaru trwa od dawna :) (muszę jeszcze jej tylko wybić z głowy Saaba 9.3

 

Proponuje kompromisik w postaci:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Saab_9-2X

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

P.S.STI Robert kiedy pokazesz swoje Subaru w dziale:

viewtopic.php?f=1&t=101522&start=8100

:?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jak koleżanka/kolega "Kaeru" (niepotrzebne skreślić) od dawna przeglądam i korzystam z zasobów forum, więc przyszedł czas się przywitać i przedstawić :)

Niestety nie posiadam jeszcze Subaru :(, jednak najprawdopodobniej jest to kwestia niedługiego już czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz racje Dziedzic :) nie jest to popularna marka, w Grecji, mam przez to troche problemów,, jestem totalny laik i kompletnie nie mam gdzie poszerzyc swoja wiedze ,ostatnio ja i mechanik w servisie mielismy podobne oczy na "głupa" [moze tez z racji ceny, strasznie to tutaj drogie,,] ale troszeczke ich jeżdzi,,,

[piekna ta grecka myśl czyżby to Leonidas??? ]

 

Primi czym sobie na to zasłuzyłam :lol: moze zazdrosciśz mi słoneczka :P

 

Dzieki ,ja tez wszystkioch cieplutko witam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wszystkich. Od kilku tygodni jestem właścicielem OBK N/A, 2,5L, AT z 2005 roku. Do tej pory zjeździłem 5 Hond (służbowych :) ), a teraz zakupiłem, to co zawsze chciałem mieć czyli Subaru. Z racji rodzinnych potrzeb padło na Outbacka. Zobaczymy jak będzie...

Pozdrawiam

ADaHo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tata, gratulacje... ale witamy się w tym oto wątku http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=1&t=101962&view=unread#unread 8)

 

Bardzo przepraszam "ja tylko pociągnął" a właściwie kliknąłem przycisk "nowy" - teraz wiem, że to był wątek... a chciałem post. Jeżeli Ktoś potrafi to przenieść we właściwe miejsce to bardzo dziękuję i obiecuję poprawę.

tata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...