Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jako że pożegnałem sie ze swoją hondką S2000 ( potrzebuje 2 miejsca więcej :D) zaczynam szukać subaryny!

W zasadzie jestem gotowy do zakupu, szukam odpowiedniego egzemplarza. Celuje w STi`ka ale co z tego wyniknie.

Zobaczymy.

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na zlocie ;-) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może założymy dział w którym nowi będą mogli się witać?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I nie będzie on ukryty nie wiadomo gdzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wracam po latach na forum chociaz jestem raczej czytaczem niz pisaczem.

Pare lat temu jezdzilem Foresiem 2.0 S Turbo z 2001 r. a pozniej przesiadlem sie do Evo, konkretnie IX :)

Bylo pieknie a skonczylo sie nieciekawie i po tych kilku latach zdrady wracam na łono matki Subaru i serdecznie pozdrawiam,

 

il fiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Od 5 godzin jestem szczęśliwym (?) posiadaczem Outbacka 2.5 z 2002 roku z (nie)stety z manualną skrzynią.

Na razie jestem pozytywnie zaskoczony ...spalaniem (zatankowałem 29dm3, po przejechaniu 230km jest ok. 8 dm3 :) )

Jest to łącznie piąte Subaru, a w tym samym czasie trzecie Subaru w rodzinie, więc już coś nieoś wiem. I chętnie powymienam się wiedzą (zacznę zaraz od opisu "okazji" z Otomoto.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Od jutra będę szczęśliwym (?) posiadaczem Subaru Legacy '00. Od dłuższego czasu zaglądam na forum co wystarczyło żeby się zarazić. Dzięki Wam znalazłem wszystkie informację które chciałem oprócz jednej.... Dlaczego Świnka !!!!!!!!!

 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów a szczególnie dla ASAHI, który cierpliwie wspierał mnie w przekonywaniu mojej żony że Subarynka to najlepszy samochód na świecie, w utrzymaniu tańszy od Lanosa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Jarek z Wawy się kłania nisko :)

Do tej pory śmigałem wyłącznie Saabami :oops: (obecnie 9-5 250km i 900 275 km) ale zaczynam się zakochiwać w Imprezce :D

Poczytam dłuuugo posty, zgromadzę trochę wiedzy i uderzę w sprawie pomocy w słusznym wyborze.

 

Zdroooooffffko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich userów forum!

 

Zamówiłem Forestera 2.0D w kolorze grafit za tydzień będzie do odbioru, a na forum zarejestrowałem się nieco wcześniej. To moje 1 subaru po przygodach z Audi i Skodą, zatem jestem zielony w temacie auta z plejadami:) Mam nadzieję żona nie zamęczy sprzęgła.

 

Zdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Od jutra będę szczęśliwym (?) posiadaczem Subaru Legacy '00. Od dłuższego czasu zaglądam na forum co wystarczyło żeby się zarazić. Dzięki Wam znalazłem wszystkie informację które chciałem oprócz jednej.... Dlaczego Świnka !!!!!!!!!

 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów a szczególnie dla ASAHI, który cierpliwie wspierał mnie w przekonywaniu mojej żony że Subarynka to najlepszy samochód na świecie, w utrzymaniu tańszy od Lanosa.....

 

Oczywiście że najlepszy :-)

A jak się dba to i utrzymanie nie jest straszne :-)

Wczoraj odebraliśmy autko, po 2 przygodach które zrobiły trochę szkód na moim sercu - pierwsza to po wyjeździe z komisu chcę dodać gazu a tu silnik dławi.. kolejne nacisnięcie na pedał gazu i to samo... mały stan przedzawałowy - co jest - i zerknięcie na stan paliwa.. no nie ma prawie nic.. szybkie tankowanie na najbliższej stacji i autko odżyło, silnik śmiga jak laleczka na dyskotece. Wjechaliśmy na autostradę, ja za sterami gdyż miałem robić za kierowcę testowego - czyli za królika doświadczalnego :wink: jedziemy 110 i pięknie, autko przyspiesza ładnie, wewnątrz tylko szum powietrza, 120 i super, 130 tez fajnie, 140 ( na niemieckiej autostradzie oczywiście) i bajka, poza niewielkimi drganiami kierownicy od niewyważonych idealnie kół świetnie. Przy 150 nagle coraz głosniejsze szszszsz jebidut wyskoczyło coś czarnego spod lewego przedniego koła. Panika w oczach, zawał w sercu, awaryjne i na pobocze. Po krótkiej obserwacji ustalilismy że wyrwało źle zamocowane nadkole. Powrót 500 m po nadkole - o dziwo w całości jeśli nie liczyć małego przetarcia i dalej w drogę. Reszta podróży byla juz bez przygód, jeśli nie liczyć 2 tankowania :-). Po zmianie kierowców z przykrościa musze zauważyć że dogonienie 110 konnym Passatem w TDI 125 konnego wolnego ssaka to duże wyzwanie. Alfer coraz pewniej sobie poczynał aż w końcu zostałem w tyle na zakrętach bo nie było jak jechać..

Gratuluję zakupu i oby sie kółka kręciły!

 

Aha - ja tobie też dziękuje za ogromna i nieoceniona pomoc przy zakupie mojego wolnegossaka :-) - żeby było śmieszniej są praktycznie identyczne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie szczęśliwych posiadaczy Subaru,

 

Sam jestem fanem marki, ale tzw. rozsądek (czy napewno?) sprawił, że jako pierwsze auto w domu pojawił się klasyczny pampers-wagon tj. Octavia II w dieslu, a ja dla siebie dokupiłem żałosną namiastkę Imprezy czyli 15-letniego Audika 2.8 quattro. Miałem ostatnio okazję pojeździć blobem STI i w stosunku do mojego staruszka chodzi nieporównywalnie lepiej, ale przynajmniej mogę się trochę oswoić z napędem na 4 i mieć pod nogą coś więcej niż benzynowy 1.1 z Yarisa. :) :wink:

 

Póki co zbierając pieniążki będę wzdychając spoglądał na Wasze autka i śledził wątki ze wskazówkami dotyczącymi udanych zakupów...

 

Serdecznie pozdrawiam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...