Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wlasnie zakupilem pierwsza w swojej karierze Subaryne :) zarazem sprzedajac Honde Prelude 2.2 vtec. ( anglik jako ze glownie tutaj przebywam ).

 

Subaru to dokladniej Imprezka z 99 roku turbo.

Bede mial troszke pytan z nia zwiazanych ale to w odpowiednim dziale :)

 

pozdrawiam!

 

1000788y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Od lutego przemieszczam sie z A do B za pomoca Subaru Legacy '04 2.5. Japonka jest w gazie, instalacja Koltec Necam zamontowana zaraz po kupnie - przez pierwszego wlasciciela. Chetnie odpowiem na pytania zwiazane z boxerem w gazie, chociaz chyba wszystko zostalo juz napisane. :-)

 

Niestety zaniedbalem ja. Jest mi wstyd, ale wiem ze to bardzo dobry samochod. Dlatego biore sie za restauracje.

 

Potrzebuje pomocy w kwestii doboru tarcz i klockow hamulcowych (przod), oraz amortyzatorow tylnych.

Niestety, po glupiej zabawie samochod praktycznie nie hamuje, lewy tylny amortyzator nie istnieje (nie badalem na procenty, ale to sie czuje), prawy tylni ledwo zipie.

 

Pytania o hamulce i amortyzatory umieszczam w odpowiednich dzialach. Bede wdzieczny za kazda wypowiedz, ktora pomoze wybrac optymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Zwą Mnie Oktagon, jestem ze Wsi pod Warszawą

 

Obecnie poruszam się kilkoma vanami (nie na raz rzecz jasna :) )

 

jestem na etapie poszukiwania Subaru - ot takie autko na zimę :)

 

narazie Moje zainteresowania kręcą się wokół 2 modeli

 

Legacy 2.0 Turbo 92-93r

Legacy 2,5 z automatem cos koło 1998r

 

Pozdrawiam wszystkich napędzonych 4x4

 

-- Pt wrz 03, 2010 11:59 am --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich b.serdecznie....Ciesze się,że zostałem nowym członkiem klubu posiadaczy SUBARU....P.S. mam nadzieję że wczorajsza impreza Summer Cars Party na muchowcu była dla niektórych udana...Szkoda że tak mało subaru zobaczyłem :( Gdyby tak zamiast golfów czy hond-subaru tyle było:)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów!

Jestem aktualnie na etapie poszukiwań odpowiedniego dla mnie samochodu i jestem zdeterminowany, by był to właśnie Subaru. Mam nadzieję, że moja wiara w japońską motoryzację (poparta pewnym doświadczeniem) nie zostanie złamana :wink: i znajdę coś dla siebie. Liczę na Waszą wiedzę i doświadczenie :D . Póki co czytam, ale pewnie kiedyś zacznę pytać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po Lagunie I 2.0 Pb, Vectrze C GTS 2.2 DTI czas nadszedł wreszcie na coś, dzieki czemu bedę mógł spokojnie śmigać na narty i mieć duuuuuuuużo punktów PAYBACK na BP.

 

P.S. Forek lub Legacy miały być zamiast Vectry, ale żonka chciała automata. 1 i ostatni raz słuchałem jej rad odnośnie samochodu. Oplem przez 3 lata jechała tylko raz. Do Forka już się nie wtrącała. Zresztą i tak nie miała szans na przeforsowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

 

Od 2 miesięcy jestem szczęsliwym posiadaczem Subaru Imprezy MY06 2.5 n/a automat w wersji kombi :mrgreen:

 

Wiem, wiem, nie turbo, w dodatku kombi, ale i tak kocham ten samochód - jestem mega zadowolony!!

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na ulicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po Lagunie I 2.0 Pb, Vectrze C GTS 2.2 DTI czas nadszedł wreszcie na coś, dzieki czemu bedę mógł spokojnie śmigać na narty i mieć duuuuuuuużo punktów PAYBACK na BP.

 

P.S. Forek lub Legacy miały być zamiast Vectry, ale żonka chciała automata. 1 i ostatni raz słuchałem jej rad odnośnie samochodu. Oplem przez 3 lata jechała tylko raz. Do Forka już się nie wtrącała. Zresztą i tak nie miała szans na przeforsowanie.

Szkoda, że kolega dopiero teraz się zdecydował :mrgreen:

Właśnie wyprowadziłem się z Głogowa, a tak można by się było spotakć, pogadać i w ogóle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Krzysztof i wybieram się jutro ( niedziela 12.09.2010) po swoje cudo czyli Legacy 2.0 125KM. Ściągnięte z Niemiec z przebiegiem 180 kilometrów ( w co oczywiście naiwnie nie wierzę ). To tyle tytułem wstępu ;)

 

-- So wrz 11, 2010 6:11 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...