Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,od roku jestem szczesliwa posiadaczką Subaru B9 tribeca z 2006, jestem zakochana w tym autku,chociaż moja wiedza o nim to wiedza z kawału o blondynkach :oops: . Przypadkiem znalazłam to forum, moze uda mi sie małe co nie co uszczknąć waszej wiedzy za co z góry dzięki,, :D

Pozdrawiam wszystkich ciepło ze słonecznej Grecji ,bo tutaj niestety albo troszke "stety" mieszkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

jeszcze nie jestem posiadaczem Subiego, ale już tuż tuż. Sporo już poczytałem na forum, miałem też jazdy próbne i już się zdecydowałem.

Jedyny kłopot jaki mam to wybór modelu: Forester czy Outback.

Ale chciałbym mieć tylko takie kłopoty :)

 

Pozdrawiam z Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave Subaru.

Zawitałem do Was nie ze względu na szacunek dla rozwiązań technicznych stosowanych przez tą markę, drzemiący we mnie od lat. Nie posiadam Subaru, a nawet nie planuję, w najbliższym czasie ( biada, jeśli mnie zarazicie :) zakupu. Pochodzę ze świata dwukołowców - moją pasją są motocykle. I nie łączcie mnie z wizerunkiem motocyklisty, jaki w ostatnich latach utarł się w świadomości społeczeństwa. Naga prawda jest taka, że więcej czasu spędzam z motocyklami na warsztacie, niż w drodze. Szczególnie interesują mnie indywidualne i nowatorskie projekty dot. jednośladów.

Zadajecie pewnie pytanie: czego więc tu szukam?

Potrzebuję Waszej pomocy, a jednocześnie mam dla Was propozycję.

O co mi chodzi i jak to wszystko się łączy postaram się wyjaśnić w dziale technicznym forum. Tutaj chciałem tylko powiedzieć: Witajcie!

 

Pozdrawiam :mrgreen:

 

Maras (Poznań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrastwujcie

Na forum spędziłem już sporo czasu, jednak dopiero teraz się rejestruję, a to z powodu coraz bardziej zaawansowanych poszukiwań właściwego auta.

Ucieranie żonki do przesiadki z poczciwej Corolli na Subaru trwa od dawna :) (muszę jeszcze jej tylko wybić z głowy Saaba 9.3 ale jego wybajerzone wyposażenie potrafi zamącić kobiecinie w głowie ;) )

 

Mam więc nadzieję na znalezienie wkrótce swojego Outbacka i dołączenie do Was pełną gębą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrydzień :lol:

 

Na forum zaglądałem swojego czasu kiedy poszukiwałem subaru dla siebie... aż w końcu udało mi się zdobyć pierwszą imprezkę. Póki co mam ją dopiero jakieś 5 miesięcy ale już po wsiądnięciu do tego samochodu poczułem do niego sentyment i miejmy nadzieję że nic mi innego do głowy nie wpadnie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich ciepło ze słonecznej Grecji ,bo tutaj niestety albo troszke "stety" mieszkamy

 

Vreeeeee. STETY. :wink:

 

Jednakowoz scooby to niezbyt popularna marka w Grecji o ile wiem. :roll: :?:

 

Xairw poli kai kalws orisate! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

ostatnio udało mi się przejechać Imprezką i od razu się zakochałem.

Podczas jazdy wydaje się, że inne samochody stoją w miejscu lub ledwo co się turlają.

Wrażenia z jazdy niezapomniane.

Dlatego też postanowiłem sobie, że następnym samochodem będzie właśnie Subaru Impreza WRX.

Jak dobrze pójdzie to takie cacko uda mi się nabyć pod koniec tego roku,

przy nieprzychylnych wiatroach będzie to lato 2011.

 

Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może PIERWSZY NA TEJ stronie wątek trzeba jakoś wytłuścić, na czerwono zabarwić, albo jakąś wielką czcionką zaznaczyć, bo ostatnio coś wielu takich "witaczy" się pojawiło, którzy nowe wątki tworzą, żeby powiedzieć 'heloł' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...