Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel
witam wszystkich :grin:

 

Nissan EXA ???

1.6 czy 1.8 ?

 

Aaa, witam wszystkich :smile:

 

Prosze wybaczyć moje zainteresowanie - jeździłem swego czasu bodajże pierwszą EXA w Europie ...

Ehh, te czasy ...... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam hurtowo wszystkie świeżynki :grin:

 

freQu, milo ze kolejna osoba z okolic Kotliny Klodzkiej sie pojawia :) zapraszam na ten topik - niedlugo robimy w okolicy spotkanie :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=112010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pora przyszła na mnie

Witam wszystkich na forum szczególnie tych których tak bardzo zainteresowałem (nie wiem tak naprawdę czym ? :wink: ) .Obecnie auto którym zasuwam to s60 Turbo i takie małe ale bardzo szybkie CC 1100 .

Jestem na etapie poszukiwania GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

teraz moja kolej witania się - forum obserwuje od pewnego czasu i chyba powoli przechodzę na waszą stronę :mrgreen: - pewnie to będzie jakiś foreś...

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z napływem Nowych Forumowiczów (witamy! :cool: ) oraz eskalacją zabawy zmienną [ you ] (dla Nowych: to coś, co powoduje, że widzicie, że ktoś Was pozdrawia, albo o Was pisze, choć nie ma szansy, by Was znał) APELUJĘ do Was o czytanie wątków przyklejonych we wszystkich działach (szczególnie: Forum Główne, Techniczne i Organizacyjne), w tym wątków takich, jak ten:

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=113167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo!

 

Podczytuję Was już coś od tygodnia z haczykiem (czyli od momentu zarejestrowania się), bo od dłuższego czasu mój mąż ma na tapecie zdjęcie STI i opis w gg "Think. Feel. Drive.". Do tego w ostatni piątek staliśmy się właścicielami srebrnej IMPREZY 2,0 RC MY 06.

 

Jako że niezbyt mam etylinę we krwi (nie mówiąc już o tym, że mogłabym mieć ją zamiast tej ostatniej :) ), moja obecność na forum służy nabyciu (przeze mnie oczywiście) wiedzy. Wybaczcie więc, że będę dużo więcej czytać, niż pisać.

 

Ze swojej strony mam trochę przemyśleń na temat pewnych - nazwijmy to - perturbacji przy kupowaniu samochodu (odbieraliśmy go z Krakowa, od generalnego importera), no i myślę, że mogę być pomocna w takim wątku ostrzegawczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mam trochę przemyśleń na temat pewnych - nazwijmy to - perturbacji przy kupowaniu samochodu (odbieraliśmy go z Krakowa, od generalnego importera), no i myślę, że mogę być pomocna w takim wątku ostrzegawczym.

 

Biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania na forum, radziłbym się wstrzymać, a przynajmniej zastosować daleko posuniętą dyplomację - to forum należy właśnie do tego generalnego importera :mrgreen:.

 

PS Gratuluję zakupu i witam 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem synkowi, że jak skończy 3 miesiące, to kupimy samochodzik - padło na Legacy ;-) nawróciłem się z Primery P12 i nie żałuję. A wcześniej jakieś Toyoty były, a dawno dawno to Citroen Bx :)

Gratulujemy synkowi samochodziku :grin: , Tobie również :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem synkowi, że jak skończy 3 miesiące, to kupimy samochodzik - padło na Legacy ;-) nawróciłem się z Primery P12 i nie żałuję. A wcześniej jakieś Toyoty były, a dawno dawno to Citroen Bx :)

Gratulujemy synkowi samochodziku :grin: , Tobie również :razz:

 

Synek się najbardziej cieszy z zaczepów ISO-FIX ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radziłbym się wstrzymać, a przynajmniej zastosować daleko posuniętą dyplomację - to forum należy właśnie do tego generalnego importera

 

:shock: :shock: :shock:

 

O co chodzi? Wyrwałeś część mojej wypowiedzi z kontekstu i udajesz Greka... :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęśliwą posiadaczką Subaru Imprezy i kocham to autko, nie zamienię go na żadne inne :)

 

A jakiej? Tj. model/rocznik?

 

Kiedy i gdzie są jakieś zjazdy?:)

 

Wystarczy wejść do działu "Spotkania Forumowe" i generalnie się pokręcić po Forum - opcji jest bardzo wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...