Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Chwile tu nie zaglądałem i się nowych naszło, że hoho... więc witam wszystkich :wink:

 

zakupiłem swoje pierwsze Japonki i do tego z Subaru :wink:

sie okaże czy trafnie

i ty w ogóle masz wątpliwości ehh... :???:

kuzi69, siemanko... jak to napisałeś :wink: bo widze że narazie powsiągliwy w wypowiedziach jesteś heheh... :mrgreen: ale nareszcie sie zalogowałeś, bo z tego co sie orientuję to łącznie ze mną jesteś jako drugi z Raciborza (nooo... tak trochę na wyrost sie podpinam pod to miasto ale jak by nie było, z reguły spędzam tam więcej czasu niż w domu)

 

Kurcze widzę że również Ciebie adamsolberg, muszę szczególnie powitać chociażby ze względu na twojego ulubionego kierowcę rajdowego heh... nie trudno sie domyśleć (po nicku) że ja mam tak samo :cool: a do tego mój imennik :grin: no i z Bielska B. - bywam nawet często :wink: jak masz ochotę się spotkać z forumową ekipą z terenu śląska to zapraszam Cię do obserwowania tego wątku :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=114238

 

Dziś była okazja hehe...

 

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 1:19 am ]

MY08 z klekotem pod maska :grin:
no ciekaw jestem jak to będzie jeździć, hm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię solber_g! Zgadza się co do Pettera. Po mimo nie najlepszych wyników wciąż wierzę w niego i zawszę będę jego fanem. Jeździłem Imprezą Solberg Edition- najpiękniejszy wozik jakim jeździłem, niesamowity! Witam także przyjaciela Pawła z BB z HGP Rally Sport. Szykuje się dużo imprez z klubu, są 10,17,24 i 2 lutego. Pozdro dla wszystkich fiernych fanów STi i Evo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamsolberg, czołem Brachu :wink:

 

 

solber_g, Adam był w niedziele na torze, wraz ze mną i kumplem Michałem robiliśmy pomiar czasu i podawaliśmy przez radio :razz:

Jak masz ochotę to wpadnij na nasze klubowe forum, jest nowe i na razie pustawe ale staramy się je rozkręcić:

http://forum.ak-beskidzki.bielsko.eu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycie jest po to aby sie bawić i spełniać swoje marzenia więc jako pierwszy prywatny (dotychczas same służbówki) samochód sprawiłem sobie na nowy rok FORESTERA 2.5 XT '06. :grin: Na razie podlega małej kosmetyce, przerejestrowaniu i takim tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych :smile:

turbooo555, witaj :!: :wink: jednym słowem ekipa z Bielska B. się nieźle powiększa na tym forum hehehe... więc jak każdego swojaka ze śląska zapraszam do tego wątku

:arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=114238

 

Pozdro dla wszystkich :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i warto się może przywitać:

 

Witam zostałem pouczony jak powyżej :oops: więc karnie się melduję.

 

Witajcie. Od równo trzech latek jeżdżę outbackiem 3.0, a od czasu do czasu zabieram też żonce forestera, co by całkiem nie utracić umiejętności używania sprzęgła :lol:

 

Ale przede wszystkim jestem fanem samochodów, które stoją (i nie tylko) na czterech łapach :mrgreen: . Dlatego też topię sobie czasem w błocie moją "Babcię", czyli 25-letnią Tojkę HJ60.

 

Pozdrowiona dla wszystkich forumowiczów

Lenio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Moze i nie jezdze Subaru, ale poczytac o tych autkach lubie :) czekam na lepsze czasy, jak bede miala fundusze to wymienie mojego Subaru Ka ;) na Forestera :)

 

PS Czy to ktos z Was 'scigal' sie ze mna (nazwijmy to tak, raczej to zaden wysilek wyprzedzic forda ka ;)) ostatnio (we wtorek) srebrnym forkiem na al. Zjednoczenia w kierunku gdyni tak gdzies kolo 11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...