Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! Dużo już skorzystałem od Was, czas się więc zapisać do subaro-maniaków i poszerzać doświadczenia o bezposrednią wymianę myśli .

Jeszcze tylko opanować zasady forum i .. do dzieła :wink:

Podobnie jak poprzednik - wszystkim spokojnych, dobrych Świąt :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Imprezki. Za namową serdecznego kolegi ( Ptokura ) postanowiłem do Was dołączyć. Po przeczytaniu zaledwie kilku postów żałuje, że nie zrobiłem tego wcześniej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Ps. Robercie to już kolejna Impreza w Zgierzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich subaru maniaków. Zamierzam przesiąść się z mojej utwardzonej i obniżonej hondzi na coś, czym mogę wjechać na działkę. Docelowo ma to być forester 2.0 turbo z lat 1999-2000. Zabieram się za czytanie forum i mam nadzieję, że w razie pytań pomożecie :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Od wczoraj zostałem właścicielem Subaru Impreza 2.5 RS 2D z 1998r. wersja USA. Auto kupiłem na aukcji i do Polski dotrze w drugiej połowie stycznia. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i życzę Wesołych Świąt!

 

Obrazek

Obrazek

 

Ależ Ty musiałeś być grzeczny, że taki prezencik Mikołaj Ci sprawił :wink: . Cudnyyyy!

 

Witam wszystkich strudzonych wędrowców :grin:, to już koniec podróży. Trafiony-zatopiony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Od wczoraj zostałem właścicielem Subaru Impreza 2.5 RS 2D z 1998r. wersja USA. Auto kupiłem na aukcji i do Polski dotrze w drugiej połowie stycznia. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i życzę Wesołych Świąt!

 

Kolejny szczęściarz z wielu - no to jednym słowem masz udane święta :smile:

 

Witam Ciebie jak również resztę nowych forumowiczów - pozdro :!: :!: :!: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

takze jak wy stałem sie posiadaczem GT 99

ALE JESZCZE NIE SMIGAM BO JEST TROSZKE USZKODZONY

dam znac jak zaczne smigac

pozdro

 

ktorego kupiles? wrzuc jakies fotki ;)

 

witam swiezakow...jeszcze nie tak dawno sam sie wpisywalem w tym temacie a tu juz GTek na parkingu stoi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem sobie coś małego ale niebanalnego do śmigania do pracy i kluczenia po dużym mieście kupić, po tym jak mi mój vw ducha w górach Walii wyzionął ostatecznie i padło na subarszczyka justy z 2000 roku w kolorze (jak to Angole lubią mawiać) "english racing green".

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów,

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się przywitam.

Jestem z Katowic i szukam jakiegoś fajnego subaru GC.

Na codzień jeżdżę służbowym fordem, w weekenedy prywatnym VW 1302 1970r. nieco dłubniętym garbuskiem z hamulcami tarczowymi, amorkami KYB, silniczkiem (oczywiście garbowy boxer) o pojemności 1,8L z dwoma weberami idf40 i mocy w okolicach 110KM :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...