Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak standardowo witam wszystkich nowych na forum :wink:

 

angelika.88, Ciebie szczególnie bo ze śląska (no dobra zagłębia) ale dla mnie to bez różnicy :wink: nazwijmy to prawie jak śląsk hihihiiiii.....

 

Gratuluje zakupu właśnie takiego autka :razz: mam nadzieje że się nie raz spodkamy na jakimś spocie

 

Co do tego

Fajny nick :razz: (88r.) :cool:
to nie zaprzecze że
dobry rocznik =D
:mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

forum czytam od pewnego czasu i Subaru coraz bardziej mnie fascynuje (to chyba dobrze ? :mrgreen: )

Imię: Tomek

wiek:16

zainteresowania: Motoryzacja, Kynologia.

Edukuje sie w zespole szkół nr.7 (K-ce)

Miasto: Katowice

to by było na tyle...

 

p.s Czy ktoś nie przejechał swoja IMPREZką w ostatnim czasie(1-3 tygodnie, nie potrafie sprecyzowac dokladnie :roll: ) przez Plac Wolności?

Niebieska, złote alufelgi i pieknie brzmiała... aż sie spozniłem na autobus słuchajac silnika :twisted:

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc się mam podobny :mrgreen:

filester, ale nie jesteś płci pięknej, więc chociażby z tego powodu przyjmijmy, rocznik angelika.88, jest lepszy :grin: mimo iż taki sam jak Twój :mrgreen:

 

 

Już zarywa :twisted:

 

radekk, że też wszystko musisz od razu zdemaskować :wink:

 

Volt, ale żeś walnął:

- imię

- wiek

- zainteresowania

Jakbyś blog-a pisał hihihi... :wink: ale witam i pozdrawiam kolejnego forumowicza ze śląska :smile:

Gdybyś chciał kiedyś posłuchać i bliżej "obczaić" jakieś subarynki w swoim (naszym) regionie zaglądaj czasem tutaj :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=114238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zdenerwowałam, bo pożyczyłam siostrze moją Subarkę i ktoś nie wyhamował na światłach bo jest dziś ślisko i jej wjechał w dupę :( a ona na skutek tego wjechała w czyjąś z przodu...

Mój Skarbek na szczęście twarda sztuka i nic poważnego się nie stało, leciutko trzeba odklepać i do malowania pójdzie zderzaczek z przodu i z tyłu.... aż serce boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zdenerwowałam, bo pożyczyłam siostrze moją Subarkę i ktoś nie wyhamował na światłach bo jest dziś ślisko i jej wjechał w ... :( a ona na skutek tego wjechała w czyjąś z przodu...

Mój Skarbek na szczęście twarda sztuka i nic poważnego się nie stało, leciutko trzeba odklepać i do malowania pójdzie zderzaczek z przodu i z tyłu.... aż serce boli...

 

Łącze się w bólu... :sad: i przy okazji witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zdenerwowałam, bo pożyczyłam siostrze moją Subarkę i ktoś nie wyhamował na światłach bo jest dziś ślisko i jej wjechał w dupę :( a ona na skutek tego wjechała w czyjąś z przodu...

Mój Skarbek na szczęście twarda sztuka i nic poważnego się nie stało, leciutko trzeba odklepać i do malowania pójdzie zderzaczek z przodu i z tyłu.... aż serce boli...

Biedactwo :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

forum czytam od pewnego czasu i Subaru coraz bardziej mnie fascynuje (to chyba dobrze ? :mrgreen: )

Imię: Tomek

wiek:16

zainteresowania: Motoryzacja, Kynologia.

Edukuje sie w zespole szkół nr.7 (K-ce)

Miasto: Katowice

to by było na tyle...

Cześć! Mam na imię Leszek. Też mam 16 lat! :mrgreen:

0a7651f9d4a629c3.jpg :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Jestem Pawel P. Pochodze z Olsztyna a obecnie mieszkam w USA CT Bristol. Jezdze 06 impreza STI, ktora poprostu kocham :)

 

po 2 latach posiadania i 35 000 mil pracuje na nowym projektem a mianowicie

-gt52 Element tuning turbo

-intake

-wtrystki

-pompa paliwowa

-kolektory wylotowe

-3" wydech

-APS Dr725 FMIC-najwiekszy FMIC na rynku :)

i inne

 

cell 400 WHP (460-480 CHP)

 

http://www.cardomain.com/ride/2568647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...