Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów!

Chciałem się przywitać i dołączyć do Was!

Przez ostatnich kilka miesięcy znajdowałem Tutaj mnóstwo odpowiedzi na różne, nurtujące mnie pytania. Serdecznie Wszystkim za to dziękuję!

Teraz, kiedy już z Żoną cieszymy się Foresterem 2,5XT, będziemy potrzebowali kolejnych podpowiedzi, a i sami już teraz możemy podzielić się naszymi skromnymi doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam,jestem pierwszy raz na forum .Witam wszystkich serdecznie.Mam juz trzeciego subaru ,tym razem Forestera Turbo,ale szukam wyczerpujących informacji na temat Justy G3X.Jeśli coś ktoś ma , lub może wzkazać gdzie szukać będę wdzięczny.Dzięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ze słonecznej Francji.

 

Ta Déesse to prawda? Na foty jakieś można liczyć? pzdr! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

tydzien temu sie zakochalem w Subaru a od kilku dni jestem posiadaczem Outback'a.

Żona zaniepokojona tym "romansem", bo od czasu zakupu moja droga z pracy do domu wydłużyła się o godzine :)

 

Do tego dodaj dobre zaznajomienie się z obsługą stacji benzynowej, nie chodzi nawet o ilości jakie auto pochłania, ale o częstotliwość wizyt na stacji ze względu na niewystarczająco - moim skromnym zdaniem - pojemny bak) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych :smile:

 

Mikad,

Witam wszystkich :) Czytam forum już od kilku miesięcy, teraz postanowiłem się przywitać :) Niestety, jestem "tylko" miłośnikiem Subaru. Do posiadania jeszcze daleka droga, choćby ze względu na niepełnoletność :D
spoko ja już dawno pełnoletniość mam za sobą :wink: a do posiadania subaru tez u mnie na razie daleka droga, ale nie martw się my też sie dorobimy :razz: póki co witaj i rozgość sie na forum :wink:

aaa... co do Twojego podpisu to spox nie bijemy tu nikogo :wink:

 

tydzien temu sie zakochalem w Subaru a od kilku dni jestem posiadaczem Outback'a.

mariuga, no to pogratulować - tydzień fascynacji i już związek :cool: - ja się kocham w subaru od 10lat i na :cry: razie nic

a o tym

Żona zaniepokojona tym "romansem", bo od czasu zakupu moja droga z pracy do domu wydłużyła się o godzine :)
radze szczerze porozmawiać z żoną i wytłumaczyć jej że to sie już raczej nie zmieni a może sie tylko pogłębić heheh... :mrgreen:

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuga napisał/a:

Żona zaniepokojona tym "romansem", bo od czasu zakupu moja droga z pracy do domu wydłużyła się o godzine

radze szczerze porozmawiać z żoną i wytłumaczyć jej że to sie już raczej nie zmieni a może sie tylko pogłębić heheh...

Jak na razie to mam inny "problem" - żona zaczyna przebąkiwać coś o Foresterze dla niej... córci też się Forek bardziej podoba... :roll:

Juz dostałem od nich liste zakupów w sklepie subaru z bluzkami i koszulkami dla pań, tak więc obsesja się pogłębia w rodzinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to mam inny "problem" - żona zaczyna przebąkiwać coś o Foresterze dla niej... córci też się Forek bardziej podoba...

Juz dostałem od nich liste zakupów w sklepie subaru z bluzkami i koszulkami dla pań, tak więc obsesja się pogłębia w rodzinie

 

 

moja panna wrecz znienawidzila subaru bo obdarzam je wiekszym zainteresowaniem zazdrosc w czystej postaci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...