Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Hah, właśnie zauważyłem że zachowałem się bardzo niekulturalnie. Na forum jestem już parę dobrych miesięcy a jeszcze się nie przedstawiłem.

 

Więc, jestem Michał mam 18 lat (chociaż 19 tuż tuż) i jeżdżę OBK 2.5i AT MY'07

Chciałbym się bardziej zintegrować ze "środowiskiem" gdzieś na wakacjach gdy wrócę do kraju, a teraz zacznę od forum ;]

 

Sorry za zaległości. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kieleczek

Jak obyczaj nakazuje Witam i pozdrawiam wszystkich.

Przygodę z Subaru rozpocząłem parę lat wcześniej od Leone 1.8 FWD (cóż to była za maszyna).

Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem Legacy Kombi 2.0 z 2000 r. więc najpewniej na początku będę Was zamęczał pytaniami dotyczącymi tego modelu (oby nie z zakresu "Ratujcie").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

w ramach zachowania minimum kultury chciałem sie z wami wszystkimi przywitać. Jestem z Wrocławia, pracuje w Stolycy. W tej chwili jeżdzę Civiciem EP1 (już prawie sprzedana), w najbliższym czasie planuje kupić Imprezkę.

pozdrawiam,

 

DNL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem z Warszawy.

 

Aktualnie zastanawiam się nad zakupem nowego Subaru, pomiędzy Legacy, a Outbackiem. Ciekaw jestem jaka jest różnica w komforcie jazdy pomiędzy nimi po naszych dziurawych drogach. Czy poza większym prześwitem i kołami w Outbacku są istotne różnice w zawieszeniu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Na imię mi Artur, jestem z Pruszkowa, niedługo będę użytkownikiem legacy diesel :), mam nadzieję szczęśliwym użytkownikiem. Chwilowo nie jeżdżę samochodem (bo berlingo to chiba nie auto), no czasem żona pożyczy mi a4 :)

pozdrawiam, ac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i użytkowników marki Subaru

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Forestera 2.0 (07)

Jutro rodzinka do autka i ... pierwsza trasa urlopowa nowym autem.

Ach żeby tak śnieg popadał po drodze :)

pzr

marekw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Szlachetnych Użytkowników Forum :wink:

Moja przygoda z subaru jest obecnie na etapie zbierania informacji :razz: . Powoli zmierzam w stronę kupna Legasia kombi, prawdopodobnie będzie to antyk 2,2 lub, jeśli fortuna będzie sprzyjać, coś z lag'95-98 :mrgreen: . Marzy mi się też turboantyk, szczególnie po lekturze posta "Konfesjonał...." :grin: lecz rozsądek podpowiada co innego. Z pewnością będę w najbliższym czasie częstym gościem na forum.

Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...