Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pozdrowienia 4all z Wrocławia. W ramach poszukiwania SI zawitałem tutaj i mam nadzieję że jak już znajdę - to zostanę na dłużej. Dla mnie będzie to przesiadka z przednionapędowego NA (Honda Integra). Chętnie pomoge w każdym temacie dot. elektroniki - włączając w to Car Audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Zarejestrowałem się, ponieważ zastanawiam się nad zakupem auta marki Subaru. Nowego autka: Legacy, Outback (3 litrowe) lub nowy Forester (czekam na jazdę próbna). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Nowych i zapraszam do radosnego korzystania z Forum .

 

 

:lol: , sie uśmiałem.

Powitanie zabrzmiało jak pierwsze slowa burdel mamy po wejściu do przybytku rozpusty :lol::lol::lol:

 

BTW, witamy nowych forumowiczów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq napisał/a:

Witam Wszystkich Nowych i zapraszam do radosnego korzystania z Forum .

 

 

 

:lol: , sie uśmiałem.

Powitanie zabrzmiało jak pierwsze slowa burdel mamy po wejściu do przybytku rozpusty :lol: :lol: :lol:

 

Cos w tym jest. :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiamy nowych! :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum! Jestem w trakcie poszukiwań Subaru Lgeacy lub Imprezy! Po odpowiedziach na mój pierwszy post od razu wiedziałem że lepiej trafić nie mogłem (i nie chodzi jedynie o ewentualną pomoc w zakupie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spore zaległości w witaniu hehehe.... więc tak hurtowo witam wszystkich świerzych forumowiczów :wink: siemano...

 

katja423, Ciebie szczególnie witam :smile: po pierwsze miło powitać koleżnakę :mrgreen: a po drugie fajnie ze znów grono subaromaniaków powiększa sie na śląsku :cool:

Gdybyś miała ochotę sie zintegrować z ekipą z naszych rejonów zapraszam :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=116493

 

Pzdro :!: :wink:

 

[ Dodano: Nie Mar 23, 2008 11:40 am ]

Kurcze dostrzegam teraz jeszcze więcej nowych "swojaków z południa heh...

bulet, koko2k, Grzela,

 

Również witam, i odsyłam do powyższego linka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy:) Jestem szczęśliwym posiadaczem imprezy z 1994rok wizualnie przerobionej na 99GT :) z oryginalnymi halogenami 99 co jest rzadkością:) silnik swap z 1.8 na 2.0 są małe problemy na ale czas pokarze co to bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ktkat.pl/klubowicze/foto/rafik/1.JPG

Słabo widać bo akurat świecą ale poszukam innych fot

na zdjeciu fele 15" są już 16" tylne lampy wstyd sie przyznac przez chwile były lexy ale są już oryginalne z czarnym dołem :) również wstyd sie przyznać pewnie jest to na forum gdzieś zaraz poszukam jak wrzucać zdjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...