Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Subarowców od niedawna posiadam STI MY02 co wazne w bialym kolorze(na taki polowalem)Auta szukalem dosyc dlugo narazie jest to seria .Zdecydowalem sie po kilku mocnych autach FWD ostatni samochod mial 340 PS na 4WD i wybor padl na SI WRX STI.Mysle ze wybor sluszny :grin: Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona zaniepokojona tym "romansem", bo od czasu zakupu moja droga z pracy do domu wydłużyła się o godzine :)

 

czyli normalka :mrgreen:

 

A moja żona coraz bardziej lubi Imprezę - teraz ona nia do pracy jeździ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micky, Witaj :smile: pozdro dla Ciebie :wink:

Mysle ze wybor sluszny :grin: Pozdrawiam wszystkich!

Jak możesz poddawać w wątpliwość słuszność takiego wyboru :???: heh...

W ogóle wg mnie przy kupnie auta nie ma większego problemu ponieważ są tylko dwie opcje: IMPREZA albo EVO... :twisted:

Do tego żaden z powyższych nie jest błędnie dokonanym wyborem :cool:

Reszta pojazdów, którymi z jakichś względów jesteśmy zmuszeni sie przemieszczać, to mało znaczący uliczny plankton, no... nie wliczając tylko rzecz jasna innych modeli subaru, bo to bym bluźnił :wink:

 

Więc... gratulacje z okazji dokonania takiego zakupu :wink:

 

PS. Tak samo łatwo jest z telefonami: jest NOKIA i... może jeszcze iPhone - ale sobie upraszczam życie co hehe... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym sie ładnie przywitać,kłaniam sie nisko forumowej społeczności :smile: Mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości uda mi sie zakupic ukochany od dzieciństwa samochód :smile:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości uda mi sie zakupic ukochany od dzieciństwa samochód

 

Witam i tego Ci życzę. Sam wiem, jak to smakuje - dwa lata temu wykonałem ten manewr i do dziś banan na mojej twarzy jest niezmiennie szeroki, gdy schodzę rano do garażu i widzę swoją niebieską zabawkę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarażony jestem od dawna, od jakiegoś czasu próbuje wyleczyć sie czytając forum, z powodu braku efektów leczenia postanowiłem podjąć bardziej radykalne metody leczenia - czyli aktywne uczestnictwo.

Tak wiec witam Szanowne Grono użytkowników i sympatyków jedynej słusznej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wg mnie przy kupnie auta nie ma większego problemu ponieważ są tylko dwie opcje: IMPREZA albo EVO...

Właśnie o Evo myslalem ale trafil sie ten bialy STI z malutkim przebiegiem i w wersji EU.Sprowadzony ze Szwajcarji wiec dlugo sie nie zastanawialem.Kupilem go nawet od uzytkownika tego forum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile tu nie zaglądałem i się nowych naszło, że hoho... więc witam wszystkich :wink:

 

zakupiłem swoje pierwsze Japonki i do tego z Subaru :wink:

sie okaże czy trafnie

i ty w ogóle masz wątpliwości ehh... :???:

kuzi69, siemanko... jak to napisałeś :wink: bo widze że narazie powsiągliwy w wypowiedziach jesteś heheh... :mrgreen: ale nareszcie sie zalogowałeś, bo z tego co sie orientuję to łącznie ze mną jesteś jako drugi z Raciborza (nooo... tak trochę na wyrost sie podpinam pod to miasto ale jak by nie było, z reguły spędzam tam więcej czasu niż w domu)

 

Kurcze widzę że również Ciebie adamsolberg, muszę szczególnie powitać chociażby ze względu na twojego ulubionego kierowcę rajdowego heh... nie trudno sie domyśleć (po nicku) że ja mam tak samo :cool: a do tego mój imennik :grin: no i z Bielska B. - bywam nawet często :wink: jak masz ochotę się spotkać z forumową ekipą z terenu śląska to zapraszam Cię do obserwowania tego wątku :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=114238

 

Dziś była okazja hehe...

 

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 1:19 am ]

MY08 z klekotem pod maska :grin:
no ciekaw jestem jak to będzie jeździć, hm...

 

Jest jeszcze w userach jeden kuzibezcyferek z Raciborza... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jak tu zwyczaj nakazuje kłaniam się nisko i liczę na wiele "owocnych" tematów. Bądz co bądz znaczy to co napisałem :grin:

 

 

Pozdro !

 

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 4:01 pm ]

Witam wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jak tu zwyczaj nakazuje kłaniam się nisko i liczę na wiele "owocnych" tematów. Bądz co bądz znaczy to co napisałem :grin:

 

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solber_g napisał/a:

W ogóle wg mnie przy kupnie auta nie ma większego problemu ponieważ są tylko dwie opcje: IMPREZA albo EVO...

 

Właśnie o Evo myslalem ale trafil sie ten bialy STI z malutkim przebiegiem i w wersji EU.Sprowadzony ze Szwajcarji wiec dlugo sie nie zastanawialem.Kupilem go nawet od uzytkownika tego forum :grin:

no grunt że wybrałeś jedną z powyższych opcji :cool:

 

Jest jeszcze w userach jeden kuzibezcyferek z Raciborza... :grin:

kuzi4, możliwe... a jest aktywny na forum, bo kurcze jakoś na razie go tutaj nie dostrzegam hm... albo kiepsko sie rozglądam heh :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitałem się /przez pomyłkę!!/ na forum technicznym, więc teraz oficjalnie witam wszystkich forumowiczów!!!

Mam nadzieję, że z czasem stanę się równie zakręcony na punkcie Subaru jak większość z WAS. Teraz kupiłem swoje pierwsze /Forester/.

Jeszcze raz wszystkich witam, pozdrawiam i zapraszam do rozmów. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich!!!

od pewnego czasu chodzi za mną myśl o kupnie Subaru... a akurat mam okazje kupic Legacy GT 2.0twinturbo(270) juz nie pierwszej młodosci bo to 1994 roczek ale... jest jak magnez, lub Pam Anderson- przyciąga! szukając o niej informacji trafiłem na to forum z czego jestem meeega zadowolony, bo sie ludziska widac znacie na rzeczy... mam nadzieje ze juz niedługo dołącze do społecznosci 6gwiazdkowej... witam wiec Was wszystkich jeszcze raz!

pozdrowienia z UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Pam Anderson- przyciąga! szukając o niej informacji trafiłem na to forum z czego jestem meeega zadowolony, bo sie ludziska widac znacie na rzeczy... ...

 

Czy modowie coś przede mną ukrywają ?

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jak magnez, lub Pam Anderson- przyciąga!

Magnez akurat jest tu kiepskim przykładem, bo jest paramagnetykiem, co powoduje bardzo niewielki wpływ na wzmocnienie przyłożonego pola magnetycznego, a po jego zaniku niewielki stopień magnetyzacji.

 

Pamela Anderson może i przyciąga, ale kogo? Mnie chyba ze zwrotem przeciwnym ;)

 

leonID, nasza szukajka coś tam zwraca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się grzecznie ;)

od miesiąca studiuję forum techniczne, przekonałem się i mam moje wspaniałe, piękne, cudowne, kochane itp. itd. Subaru. Tylko moje, z nikim się nie podzielę. Kupiłem dzisiaj i mam 150km za sobą i już wiem, że innej marki nie chcę :D

No to postanowiłem się zarejestrować, żeby wspólnie z Wami rozkoszować się miłością do Subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...