Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszytskich,

jak nietrudno sie domyslec na imie mam Bartek lat 21, obecnie jezdzę civiciem vti lecz na jesien bede starał sie zanabyc jakies subaru, co do modelu to jeszcze sie nie okreslilem mysle o GT lub WRX, mam nadzieje ze poglebie swoja wiedze na temat subaru dzieki wam i waszemu forum

 

pozdros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Pozdrawiam wszystkich alko...ups :

 

Dzienki za pozdrowienia i czuj sie jak u teściowy na imieninach.

 

mamusia

 

Jak mówi stare przysłowie: uderz w stół, a... mamusia się odezwie. :mrgreen:

 

mamusia odzywa sie tyko w kluczowych dla tego forum sprawach. A wogule jak mię podrożo wódkie to bede musiała żucić ........ jedzenie. So ludzie co ich na wszysko nie stać.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro "Tutaj się witamy" to witam wszystkich serdecznie..

zainfekowany Subaru przez dwóch z pośród użytkowników tego forum (pozdro, pozdro)..

po ciężkich i długich poszukiwaniach..

dołączyłem do grona posiadaczy subaru (zaczynając co prawda od najniższej półeczki, ale mam nadzieję, że się rozwinie z czasem do rozmiarów imprezy)..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie witam - dziś po raz pierwszy dosiadłem mojego Forysia, na co czekalem 5 m-cy (sprowadzony z USA). Jeszcze trochę kosmetyki i będzie gotów. Oprócz wielu użytecznych gadżetów wraz z autem dostałem 2 klucze z napisem Subaru, każdy inny. Jeden - dłuższy, otwiera drzwi i uruchamia auto, do czego służy ten drugi - krótszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie witam - dziś po raz pierwszy dosiadłem mojego Forysia, na co czekalem 5 m-cy (sprowadzony z USA). Jeszcze trochę kosmetyki i będzie gotów. Oprócz wielu użytecznych gadżetów wraz z autem dostałem 2 klucze z napisem Subaru, każdy inny. Jeden - dłuższy, otwiera drzwi i uruchamia auto, do czego służy ten drugi - krótszy??

 

Jak bardzo krótki to może do alarmu, sprawdź pod maską przy szybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...