Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników aut Subaru , do których od 2 tygodni również się zaliczam.Przez 10 lat siedziałem za kierownicą równie dobrej marki - Mitsubishi w modelu Galant EA5A 2,5 V6 i myśle że Legacy mu dorówna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów i maniaków jedynej slusznej marki :cool: Jestem posiadaczem Imprezy niestety narazie wolnnyssak ale w przyszlosci kto wie :razz: Od dluzszego czasu czytam wasze forum i wkoncu nadszedl czas zeby sie przywitac :mrgreen:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów i maniaków jedynej slusznej marki :cool: Jestem posiadaczem Imprezy niestety narazie wolnnyssak

 

Nie zawsze "niestety" - wolnossaki mają zalety - szczególnie jak mają długie nogi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

Nie zawsze "niestety" - wolnossaki mają zalety - szczególnie jak mają długie nogi :lol:

 

Za podobne określenie (wolnossące) podjęta została podczas finału II-go Zlotu Plejad próba zlinczowania piszącego te słowa - o odsądzeniu od czci, wiary, moralności itp. nie wspomnę :cool:

 

Żeby nie było OT - witam wszystkich nowych ("swieżynki") :smile:

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jestem Mike i jak bende pisal blendy to zato rze mieszkam w weidniu i z polskim mi nie njlepiej idze :!:

mam narazie Civic VTI ale hce bardzo impreze GT :smile: okropnie mi sie spodobal :grin:

mam nadzeje rze jak bende potszebowal porady na zakup imprezy GT to mi pomorzecie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...