Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkiego najlepszego na ten nowy rok.

 

natykmiast po pszyswojeniu sobie twoich życzeń dwukrotnie póściłam sie w LOTTO. raz na chybił, raz na trafił. Może spróbój na www.tarot.pl. Tu żeś sie nie popisał.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ESPRESSOMAKER

JESTEM Z GLIWIC. MAM 3 SUZUKI (SJ413,SJ500,JIMNY). SPRZEDAJE KAWę.

KUPUJE FORESTERA STąD MOJE PRZYWITANIE I OBECNOść. OK LECę NA OGóLNY Z PYTANIEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam więc. Od 2002r. jeżdżę Foresterami - teraz tym nowszym 2,5XT - i nie przestają mnie zadziwiać (w dobrym znaczeniu, rzecz jasna).

Pozdrawiam kolegów z Kętrzyna (Philips) co to się ostatnio spotkaliśmy pod Waszym biurem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

znamy się mało więc może parę słów o sobie na początek.

 

Moja historia motoryzacyjna obejmuje kilka ciekawych pozycji, lecz zdecydowanie brakuje w niej imprezy. Poruszałem się Saabem 900 (krokodyl), 9000 aero (potężne turbo i głośny blow-off), następnie A3 1,8T quattro. Tym ostatnim samochodem przelatałem ponad 3 lata i byłem bardzo zadowolony. Jednak ogromna podsterowność przechodząca płynnie w połowie zakrętu w ogromną nadsterowność, generowana przez system Haldex, kilka razy mnie zawiodła. Pojazdu się więc pozbyłem. System Haldex jest jednak bardzo ciekawy, ale zdecydowanie nie do sportu ani zabawy. Nie pomogło nawet utwardzenie zawieszenia w A3. System umożliwia jednak oszczędną jazdę bez zbędnego dopinania tylnej osi. Do garażu rodzinnego udało mi się więc ostatnio wstawić octavie 1,9 TDI kombi właśnie w wersji 4x4 (haldex). Na dalsze wypady rodzinne na narty, jak znalazł. Tanio, bezpiecznie i zawsze do celu, czegoś jednak brakuje. Wydaje mi się, że akurat czytelnicy tego forum będą wiedzieli czego...

 

Stąd pomysł na dodatkowy samochód w rodzinie - imprezę. samochód służyć ma do przemieszczania się po mieście (jak żona wróci z macierzyńskiego do pracy i wsiądzie w skodę). W weekendy chciałbym podszkolić trochę swoje umiejętności i może pozwiedzać słomczyn czy inne bemowo.

 

Z przyczyn ekonomicznych zapewne skończy się na GT'ku. Jak uda sie zakupić jakąś dobrą sztukę, to zapewne będzie doinwestowywana.

 

To tyle może o sobie na początek...

 

Pozdrawiam

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...