Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Subarowiczów,

 

Czytałem forum od bardzo dawna ale zapisałem się kilka dni temu. Jeżdżę AR 156 2.5, to była moja wymarzona zabawka do niedawna. Do niedawna bo przejechałem się Foresterem 2.5 XT i zachorowałem na Subaru. WRX albo Forester...to się okaże :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Zapisałem się bo dość poważnie myślę o zakupie subaru legacy sedan z 2005.

Widzę, że znajdę tu sporo interesujących informacji na temat tego auta.

Pozdr Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuję zakup forstera, stąd moja wizyta na tym forum.

Obecnie jeżdzę hodną civic 5d, z 96 roku, ale szukam samochodu lepiej wyposażonego, z większym prześwitem miedzy kołami i napędem 4x4. Wybór pada na RAV4, Grand Vitarę i Forestera. Słyszałem b. dużo dobrego na temat forestera, z racji eokonomii szukam- wonego ssaka:-). Samochód bardzo mi się podoba.

Budzet do 30kzł, chętniej do 25 kzł, wtedy nie bedę sie zadłużał

Witam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. na razie jestem posiadaczem hondy civic, ale po dzisiejszej przejażdżce tym foresterem http://otomoto.pl/subaru-forester-perfe ... 48342.html zwariowałem, poprostu musiałem zarejestrować się na forum SIP - ogólnie jestem pod wrażeniem tego auta i nie wiem czy prześpię dzisiejszą noc. auto idealne jak na polskie drogi :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P napisał/a:

nielegalny tuning swojego Forka

 

Jak się sip zgodzi..... :roll: :wink:

 

kurde chłopaki spokojnie bo jeszcze zamkną forum... :roll: :roll:

 

Ivanek, a ty tak swoim bolidem po śniegu... (foto w podpisie) nie stawiasz go w garażu na zimę przecież to tak "trochę" wersja kabrio czyż nie :mrgreen: :?:

 

Oczywiście również witam i pozdrawiam wszystkich nowych na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że turbo, to zupełnie inny świat.

 

no domyślam się, ale narazie chyba mnie nie stać na "zaturbione" wiem, że apetyty rośnie w miarę jedzenia i pewnie jak kupie wolnossące to będę miał ochotę na mocniejszy silnik, ale niestety kasa mnie jeszcze ogranicza :(. w sumie zastanawiam się czy nie dozbierać dychy i kupić nowszy model - powyżej rocznika 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivanek, a ty tak swoim bolidem po śniegu... (foto w podpisie) nie stawiasz go w garażu na zimę przecież to tak "trochę" wersja kabrio czyż nie :mrgreen: :?:

Nie mogłem wytrzymać jak spadł pierwszy śnieg i wyjechałem. Aktualnie motorek grzecznie przeżywa sen zimowy... oby się obudził do wiosny :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...