Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów!

 

Jestem nowy i chce kupic Subaru kombi 2.0 lub forestera (x) roczniki 1998-2000.

Jak z mechanikami i ktore modele polecacie?

 

[ Dodano: Sob Gru 15, 2007 10:40 pm ]

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW!

 

Nowy jestem... Chcialbym kupic Subaru Legacy lub forestera. Roczniki 1998-2000. Ktore wersje silnikowe polecacie?

 

POZDRAWIAM FORUMOWICZOW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imie Kuba, aktualnie jezdze vw golf 1 cabrio... ;)

Wasze forum czytam od dawna, ale dopiero teraz sie zarejestrowalem... Choruje na subaru, prawdopodobnie na lato uda mi sie i bede szukal imprezy gt...w koncu spelnie marzenia :) za kazdym razem gdy widze na drodze subaru serce zaczyna mi mocniej walic, otwieram szybe i slucham... mmmm.... :mrgreen: to jak zboczenie juz hehehe...kobieta sie ze mnie smieje... :mrgreen:

 

moge dodac ze co sobota dostaje lanie od subaru najczesciej na wislostradzie :P nie wiedzialem ze kierownikow subaru tak latwo podpuscic 16 letnim golfem :mrgreen:

 

ps pozdrawiam kierownika srebrnej imprezy wrx w kombiaku, wystartowalismy razem z nowego dworu maz. do wwa e7.... ladnie grales w tetrisa :shock: a ja za Toba... :twisted: oczywiscie daleko z tylu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Przede wszystkim Witam wszystkich Forumowiczow ! Jest to moj pierwszy post na tym forum - mam nadzieje, ze zawitam tutaj na dluzej.

 

Po uwadze, ze powitania nalezy "dokonac" w tym wlasnie miejscu przenosze czesc watku, na ktory nadal poszukuje odpowiedzi:

 

Oryginalny watek:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#570042

 

Bardzo prosze kolegow/kolezanki o odswiezenie tematu dotyczace prywatnego importu Subaru Imprezy STI z USA. Prosze o nie odwolywanie mnie do opcji "szukaj" - przeszukalem forum juz na kilka mozliwych sposobow i owszem znalazlem "co nieco" jednak daty postow sa dosc odlegle wiec byc moze cos sie zmienilo w temacie (np. w sprawie rejestracji/homologacji). Oczywiscie zmienil sie rowniez istotnie kurs $/PLN co tym bardziej zacheca do zakupu w USA. Bardzo prosze o porade/informacje.

 

Chcialbym rowniez prosic o pomoc w zakresie wyboru miejsca zakupu w USA, doborze wersji auta, jak zalatwic formalnosci itp. Byc moze sa na Forum osoby, ktore moglyby w tym pomoc? Ogolnie nie ma problemu aby wybrac sie do USA osobiscie - i tak planuje sie tam wybrac jak znajde wolna chwile.

 

Chetnie nawiaze rowniez kontakt z osobami z W-wy lub okolic mogacych udzielic fachowych porad (rowniez dotyczacych eksploatacji i serwisu auta)

 

Z gory bardzo Wszystkim dziekuje za pomoc !

 

Ps.

Nie zdecydowalem jeszcze czy ma to byc auto nowe czy uzywane. Jesli uzywane to z pewnosci w bardzo dobrej kondycji z lat 03-06 - na powazniejsze naprawy blacharsko-lakiernicze raczej nie bede mial czasu.

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze kolegow/kolezanki o odswiezenie tematu dotyczace prywatnego importu Subaru Imprezy STI z USA. Prosze o nie odwolywanie mnie do opcji "szukaj"

 

chojny podał Ci linki do stosownych wątków - najlepiej będzie dyskusje odświeżyć tam, a nie przeklejać tu 8).

 

PS. Pisz do Forumowicza xbike - wszystkiego się dowiesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Witamy wszystkich nowych. :mrgreen:

 

nie wiedzialem ze kierownikow subaru tak latwo podpuscic 16 letnim golfem :mrgreen:

To nauka nie podpuszczanie. :wink:

Zajrzyj do wątku o "kopaniu leżącego" :mrgreen:

 

czytam ten watek jako pierwszy jak tylko wejde na forum :mrgreen:

mimo ze dostaje wiadome lanie mam pozniej super humor... bo to subaru :mrgreen:

raz lecialem na wislostradzie za czarnym sti, doszlismy do 180 i on wcisnal gaz do konca :twisted: ale jaki szczesliwy pozniej chodzilem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze kierownikow subaru tak latwo podpuscic 16 letnim golfem :mrgreen:
heheh... nie wiem czy to jakieś wielce podpuszczanie, oni poprostu sobie jadą swoim tempem... hihihiii :lol:
doszlismy do 180 i on wcisnal gaz do konca :twisted: ale jaki szczesliwy pozniej chodzilem :cool:
ten typ tak ma :mrgreen:

ale nie jesteś jedyny co daję się "kopać" subarakom dobrowolnie' date=' również sie przyznaję :oops: ale puki co narazie tyle mi pozostaje, zresztą dostać "kopniaka" od subarynki to zaszczyt, pod tym względem jestem masochistą chyba :roll:

Tak w ogóle to WITAJ na forum [b']cardriver[/b], :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) wziąłem namiary od eddiego_gt4 (jeszcze raz dzięki, duża flaszka dla Ciebie) i wydaje mi się, że poszukiwania Imprezy zbliżają się ku końcowi. Wkrótce wybieram się właśnie do Kowna, gdzie czekać będzie na mnie STI TypeR '99, pełny stock, import z Kraju Kwitnącej Wiśni (...)

 

czaviar, mam szczera nadzieje, ze wszystko wypali i Twoj zakup bedzie jak najbardziej udany! :smile:

 

takze licze na przejazdzke TypeR'em oraz na mala wspolna fotosesje, o flaszce nie wspominajac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Wysłałem wprawdzie już pare postów, ale dopoero od wczoraj jestem użytkownikiem nowego litewskiego Gajowego 2,5XT i powiem krótko: może nie jest piękny, może wnętrze wygląda jakby miało z 10 lat, ale za to jak jeździ - banan na ustach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...