Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Jaca68 napisał:

Wiecej. Zatoka wraku takie "must see" tutaj. A plaża niewielka. I drogi ciekawe - 45 km jedzie się 1,5 godziny. ;)

20210920_133852.jpg

Ze swojej "zatoki wraku", czyli tam gdzie (ja) wrak cumuje na noc, do niewielkiej "plaży" z niewielkim zgromadzeniem "plażowiczów" mam w obie strony 75 km, które pokonuje codziennie. Golizny tam dużo mniej bo w ostatnich dniach około 7:00 bywa nawet 7 stopni C. Liczba "plażowiczów" na m2 "plaży" podobna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Super ciekawy temat. Uważam, że właśnie te najcięższe, największego kalibru sprawy, powinno się rozpatrywać z punktu widzenia zwykłego człowieka...odrzucenie historycznego patosu i spojrzenie w stylu my (zwykli ludzie z naszymi codziennymi sprawami) vs. przełomowe wydarzenia, silne emocjonalnie kwestie wykraczające ponad codzienność.

Fajnie się takie rzeczy ogląda w tatrze, bo każdy reżyser pokazuje to ciut inaczej...ba, nawet każde przedstawienie z tymi samymi aktorami potrafi być inne.

Znowu odjechałem. :blush:

Mogę póki co powiedzieć, że tematyka jak i forma zostały podjęte awangardowo. Ważę słowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Fala napisał:

Melduję, że właśnie zaczął się ostatni tydzień pracy w sezonie letnim... 5 miesięcy w Oświęcimiu, 7/24 z sześcioma przerwami po 1.5 doby. Nie żyję :D
https://oswiecim.pl/oswiecim-powstaje-film-the-zone-of-interest/40450/

To czas jechać kontraktować oliwę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Daniel Janus napisał:

To czas jechać kontraktować oliwę;)

Ta, no...
PS: sama się zakontraktuje w dzisiejszym elektronowym świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wyjechałem w ostatni kurs ciężarówką w obecnej firmie :dance: do tego jeszcze zadzwoniła pani rachmistrz z pytaniem, czy chcę się spisać przez telefon czy internet? Powiedziałem, że skoro już dzwoni to się jednak spiszę przez internet :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ThorG. napisał:

Glazer jest dość kontrowersyjny, ztcp

--> Sexy beast. 

 

A ja z nim pierwszy raz 17 lat temu tu:

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 09:42, przemekka napisał:

Że nie lubię firm kurierskich. 

Potrafią a też zgłosić fałszywą próbę doręczenia.

Nagminnie nie potrafią zadzwonić też uprzedzając o czasie przybycia  -dziwne tym bardziej,że w UK w tych samych firmach kurierskich działa wszystko sprawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mechanik napisał:

Potrafią a też zgłosić fałszywą próbę doręczenia.

Nagminnie nie potrafią zadzwonić też uprzedzając o czasie przybycia  -dziwne tym bardziej,że w UK w tych samych firmach kurierskich działa wszystko sprawniej.

U nas (w Polsce znaczy się) biorą kogokolwiek, byle tylko chciał jeździć. I traktują jak jajko, żeby się nie obraził i nie poszedł. Z drugiej strony często nie biorą pokwitowania prosząc się o kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przymar napisał:

U nas (w Polsce znaczy się) biorą kogokolwiek, byle tylko chciał jeździć. I traktują jak jajko, żeby się nie obraził i nie poszedł. Z drugiej strony często nie biorą pokwitowania prosząc się o kłopoty.

... w ten sposób wszedłem w posiadanie ściennego uchwytu na tv, bardzo wymyślnego o wielu stopniach swobody. Zamówiłem za pobraniem, kurier przyjechał i zostawił na recepcji nie domagając się zapłaty i pojechał. Dnia następnego przyjechał ten sam i jakby nigdy nic nie domagał pieniędzy. Po tygodniu przestałem się przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...