Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Że zmusiłem Google Pay żeby działo na zrootowanym telefonie z Lineage OS, trochę dłubania było łącznie z ręczną edycją jednego pola w bazie i uprawnieniach ale wszystko już działa, GPay myśli że to seryjny telefon ;) Mój stary dzięki temu mój Galaxy S8 dostał drugi oddech i ma pełną funkcjonalność, a już miałem kupować nowy telefon :)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Neutrino33 napisał:

 

Eeee, tam. Pewnie jest obrzydliwie gorąco i ledwie dajesz radę ale nie chcesz sie przyznać :OO:

 

 

Ps.

Zazdro! ^_^

Trochę głośno szumi :lol:

 

IMG_20210822_192119.jpg

 

IMG_20210822_194620.jpg

  • Super! 6
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…o 10:00 śniadanie w „w tak pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnej” połączone z pożegnaniem wakacji. A na plaży ani żywego ducha.

 

F130C503-2AAB-4F49-ADB1-4CC3EBC85611.jpeg.5e561545d7dca7e2ddc6b0d28ee18d32.jpeg
Europa. Polska. Pomorze. Gdańsk. Wyspa Sobieszewska. Górki Wschodnie.

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RedSasza napisał:

…o 10:00 śniadanie w „w tak pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnej” połączone z pożegnaniem wakacji. A na plaży ani żywego ducha.

 

F130C503-2AAB-4F49-ADB1-4CC3EBC85611.jpeg.5e561545d7dca7e2ddc6b0d28ee18d32.jpeg
Europa. Polska. Pomorze. ańsk. WysGdpa Sobieszewska. Górki Wschodnie.

Najpiekniejsze jest w tym to "A na plaży ani żywego ducha."

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dojeździe Forek pewnie ciut wygodniejszy. Poza tym w Vitarze brakowało mocy, a paliła jak STI, przydałby się 2 litrowy silnik. No i 3 drzwiowa wersja bez boxa na dachu jest, jeśli chodzi o ilość miejsca, dla dwóch osób na styk. 

 

Natomiast w terenie nie ma porównania. Tam gdzie możliwości forków się kończyły, w vitarze zaczynała się zabawa. :D

Edytowane przez przemekka
  • Super! 3
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem targówkowski (M. st. Warszawa) wkład w ratowanie planety - butelkomat. Należy przynieść niezgniecione:wacko:, puste butelki, odkręcić nakrętkę i wrzucić do osobnego okienka. Samą butelkę włożyć w duży otwór. Za wkład w ratowanie planety maszyna wypłaca 1 grosz:facepalm:. Czyli - oddasz 15 skrzynek pustych butelek, kupisz za to małą colę:thumbup:. Ważne - butelkomat zużywa prąd, za całość zapłacono z budżetu obywatelskiego.

butelkomat.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gourmet napisał:

Znalazłem targówkowski (M. st. Warszawa) wkład w ratowanie planety - butelkomat. Należy przynieść niezgniecione:wacko:, puste butelki, odkręcić nakrętkę i wrzucić do osobnego okienka. Samą butelkę włożyć w duży otwór. Za wkład w ratowanie planety maszyna wypłaca 1 grosz:facepalm:. Czyli - oddasz 15 skrzynek pustych butelek, kupisz za to małą colę:thumbup:. Ważne - butelkomat zużywa prąd, za całość zapłacono z budżetu obywatelskiego.

butelkomat.jpg

Tak, bez autonomicznego zasilania z ogniw słonecznych to obciachowe ratowanie planety. I ta sztaba z kłódką... :facepalm: . Targówek rules!

 

PS. Co się stanie gdy wrzucę zgniecioną butelkę z zakręconą zakrętką? Popsuję maszynę i trzeba będzie w Chinach kupić następną? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szürkebarát napisał:

...uruchomiłem Android Auto z nowym telefonem, na którym zainstalowałem Subaru Starlink. To drugie to chyba z głupoty zrobiłem? :facepalm:

Ja po zakupie kolejnego Subaru zainstalowałem nawet aplikację Aha, ale ta usługa w międzyczasie przestała działać :unsure:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...