Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

@ Maniujr

 

Myślę, że nie pojedzie zagazowaną. Ale myślę także, że byłby w stanie to zrobić. Czyli wygrać os zagazowaną Fiestą. 

 

Jeśli w zeszłym roku klepnął Meeke 43 sekundy to nie sądzę aby zmiana z PB na LPG nie pozwoliła mu tego zrobić. Niewiele o nich wiem ale wiem, że auta zarówno na LPG jak i CNG odnosiły sukcesy w rajdach. Oczywiście nie wrc ale w mocnych seriach jak Włochy czy Austria.

 

Inna sprawa,że przewaga na tym osie choć szokująca nie była przecież prawidłowością tylko zbiegiem korzystnych okoliczności gdzie szybkość RK oczywiście była kluczowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż się modlisz Łukaszu. Jeśli BRC produkuje instalacje i promuje się w rajdach i wystawia samochody z LPG we Włoszech to chyba niebo by się nie rozstąpiło gdyby wykombinowali taki szalony program w wrc ?

 

Jeśli w Niemczech jako zero mogła przejechać wodorowa Toyota to w Monte Carlo mógłby pojechać i LPG.

 

"Proszę nie walić się w łeb" powiedział swego czasu Petru do posłanki Pawłowicz :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednorazowy występ w nadziei na sukces to kawał sensacyjnego serialu. Wiemy ile Robert jest wart, ale Ti błąd może zdążyć się na każdym kilometrze....i po nadziejach

Dlatego ja nawet boję się śledzić wyniki

...Ale oczywiście podczas Monte nie rusze się sprzed kompa ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto:

"Kochani, widzę że mocno Was interesuje to, co będziemy robić w sezonie 2016. To zrozumiałe i fajne zarazem, a także motywujące. Dziękuję za Wasze zainteresowanie, ale poproszę Was o cierpliwość - razem z naszymi Partnerami jeszcze mocno pracujemy nad programem na sezon 2016. Także… jesteśmy w taczu Emotikon smile Dzięki"

 

 

Myślę się ,że RK jest w jakimś stopniu też w tej układance...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...